Air Berlin

Odpovědět
Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1310
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Air Berlin

Příspěvek od Lkprak »

CheckFlyer píše:
HighFlyer píše:TXL-PRG-TXL od S17 4x denne. To je ale hukot.


To je bláznivý. Létá nějaká jiná (ne česká) společnost denně víckrát do Prahy? :wtf:


Aeroflot (5x denně ze SVO). A pokud by to nebylo braný jen na jednu destinaci, tak víc než čtyři lety denně do Prahy má třeba EasyJet.


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Air Berlin

Příspěvek od alesesl »

CheckFlyer píše:
HighFlyer píše:TXL-PRG-TXL od S17 4x denne. To je ale hukot.


To je bláznivý. Létá nějaká jiná (ne česká) společnost denně víckrát do Prahy? :wtf:


Napr. LH z FRA 5x denne, z MUC 4x denne, OS z VIE 5x denne, AF z CDG 3-4x denne, KL z AMS 5x denne, SN z BRU 3x denne, BA z LHR 4-5x denne a to je asi tak vsechno.

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Air Berlin

Příspěvek od Robert »

HighFlyer píše:TXL-PRG-TXL od S17 4x denne. To je ale hukot.


Mě přijde zajímavý, že 60 % jsou transferoví cestující.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Air Berlin

Příspěvek od hafi »

Já spíš nechápu, kde se tam bere těch 40 % p2p. To je na tuhle vzdálenost a pozemní dopravní spojení strašně moc.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Air Berlin

Příspěvek od alesesl »

hafi píše:Já spíš nechápu, kde se tam bere těch 40 % p2p. To je na tuhle vzdálenost a pozemní dopravní spojení strašně moc.


To ano, ale porad to po zemi trva cca 5 hod, pokud neni nekde problem na dalnici nebo zeleznici. Pokud letis P2P, tak vetsinou bez odbaveneho kufru, tak ti staci prijit na letiste 40 min pred odletem a vcetne prichodu na letiste, letu a cesty z TXL do centra, to das okolo 2 hod cca, takze tak pulku casu. Pro nekolik lidi to urcite je dobra volba.


hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Air Berlin

Příspěvek od hafi »

jako určitě takový jsou. Nerozporuju existenci, spíše množství - byl jsem přesvědčen, že jde o hlavně feedovací linku (už proto, že nějaký čas z Prahy do berlína nelítalo nic, tedy jsem z toho vytušil, že p2p poptávka až tak není). Co se týče času, tak hodně záleží odkud a kam. Když vemu centrum - centrum, tak jsi tam zapomněl přidat cestu na letiště v Praze, což při rozumném počínání (úvaze jakési zácpy) musí být s trochou rezervy. Ale jo, i tak je tam tak 2 hodiny časová úspora oproti srovnatelně spolehlivému vlaku.

CheckFlyer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 16. 10. 2016, 16:48
Stav: Offline

Re: Air Berlin

Příspěvek od CheckFlyer »

alesesl píše:
CheckFlyer píše:
HighFlyer píše:TXL-PRG-TXL od S17 4x denne. To je ale hukot.


To je bláznivý. Létá nějaká jiná (ne česká) společnost denně víckrát do Prahy? :wtf:


Napr. LH z FRA 5x denne, z MUC 4x denne, OS z VIE 5x denne, AF z CDG 3-4x denne, KL z AMS 5x denne, SN z BRU 3x denne, BA z LHR 4-5x denne a to je asi tak vsechno.


Díky za vyčerpávající odpověď. :-)

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1310
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Air Berlin

Příspěvek od Lkprak »

CheckFlyer píše:
alesesl píše:
CheckFlyer píše:
To je bláznivý. Létá nějaká jiná (ne česká) společnost denně víckrát do Prahy? :wtf:


Napr. LH z FRA 5x denne, z MUC 4x denne, OS z VIE 5x denne, AF z CDG 3-4x denne, KL z AMS 5x denne, SN z BRU 3x denne, BA z LHR 4-5x denne a to je asi tak vsechno.


Díky za vyčerpávající odpověď. :-)


Ještě třeba LOT z WAW 4x denně.


Odpovědět