Brussels Airlines

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Příspěvek od OKTVC »

Rikal jsem si, ze to neni zadna extra cena, ale kdyz jsem se podival na kdysi levne SkyEurope, tak jsem byl prekvapen jak jsou ted strasne drahy :? a hodne uvazoval o SN.


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od HighFlyer »

OKTVC píše:Rikal jsem si, ze to neni zadna extra cena, ale kdyz jsem se podival na kdysi levne SkyEurope, tak jsem byl prekvapen jak jsou ted strasne drahy :? a hodne uvazoval o SN.


Jen tak ze zvedavosti, muzu se zeptat, jakou cenu uz povazujes za hodne drahou?

Ptam se, protoze me zajima, co udelalo par let pusobeni nizkonakladovych dopravci s ocekavanim trhu.

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Příspěvek od OKTVC »

HighFlyer píše:Jen tak ze zvedavosti, muzu se zeptat, jakou cenu uz povazujes za hodne drahou?

Ptam se, protoze me zajima, co udelalo par let pusobeni nizkonakladovych dopravci s ocekavanim trhu.


Priblizne... Za "drahou" nad 2500 (abych si tam jen tak zaletel na vylet, kdyz me to tam jinak netahne), 3500-4000 kdyz to ma byt lowcost bez doprovodnych sluzeb a na trati je konkurence "renomovanejsich" dopravcu s ne o moc vyssi cenou. Jinak pokud je nejaka zajimava destinace v Evrope, kam se chci podivat a tahne me to tam a sezenu letenku v dobe, kdy chci do 7-8 tisic, beru to jako dobrou cenu. Ovsem tot nazor jedince :?

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od kuba.biker »

Na 15.3. je svolaná tiskovka Brussels Airlines a LP - nevíte někdo, co se chystá?

PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od PDan »

kuba.biker píše:Na 15.3. je svolaná tiskovka Brussels Airlines a LP - nevíte někdo, co se chystá?

Asi pripomenuti te jejich nove overnight linky od konce brezna...


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od Globik »

PDan píše:
kuba.biker píše:Na 15.3. je svolaná tiskovka Brussels Airlines a LP - nevíte někdo, co se chystá?

Asi pripomenuti te jejich nove overnight linky od konce brezna...

Overnight? To poletí přes severní pól? :crazy:

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od Fabo »

:?:

:idea: vecer prileti rano odleti :!:

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od Globik »

Fabo píše::?:

:idea: vecer prileti rano odleti :!:

Aha, já jsem to považoval za overnight let, ne za overnight pobyt stroje a posádky.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od Globik »

Letím PRG-BRU-IAD (TATL oper.UA). Vzhledem k informacím na webu předpokládám, že mi online checkin vytiskne palubku jen na přískok. Když si to jen s ní přihasím na bag drop off, vytisknou mi palubku na TATL tam nebo musím na normální checkin? A vztahuje se na mě v tom případě 70 min. (pro sociální class) nebo 40 min. (bag drop off) deadline? V BRU to nechci řešit, chci se podívat do města a nechci plýtvat časem.
Díky

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od HighFlyer »

Nevim, jak to maji SN/UA. Letel jsem nedavno PRG-FRA-YYZ (LH+LH) a palubku jsem si vytiskl na vsechny lety.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od Globik »

HighFlyer píše:Nevim, jak to maji SN/UA. Letel jsem nedavno PRG-FRA-YYZ (LH+LH) a palubku jsem si vytiskl na vsechny lety.


LH/LH není samozřejmě nikdy problém. Ale na webu SN se píše "Available on all Brussels Airlines operated flights". No uvidím den před odletem.

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od tygrlive »

Dlouho se tu nic nenapsalo, tak přidám pár střípků z mé cesty PRG-BRU-GOT, kde tam jsem využil služeb Brussels Airlines a zpět přes Frankfurth LH.
Docela se mi nechtělo s nimi letět, byl jsem zmasírován zkušeností se SABENA, ale opak byl pravdou.

- SN mají kabinu rozdělené na 3 tarifní části - Business, Economy B.Flex a Economy B.Light.
- já měl B.Flex a tento economy tarif splňuje vše, co jsem očekával a to především priority odbavení, nechávají prostřední místo volné!! když je volno a malý snack a pití. Snack byl chutný. V palubním časopise označili B.Flex jako nejlepší economy tarif v Evropě ... http://www.brusselsairlines.com/en-be/p ... fault.aspx
Další výhodou je možnost měnit odlety, pokud je volno.
v B.Light jen letíte, bez občerstvení.

- cestovalo se mi snimi pohodlněji než s Austrian nebo LH, letiště v Bruselu paráda, rychlý přestup v rámci Shengenu bez dalšího security checku. Avro krásně klidné, tiché. Oba lety přesně na čas.

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od kuba.biker »

tygrlive píše:V palubním časopise označili B.Flex jako nejlepší economy tarif v Evropě ...

Tak když to píšou v palubním časopise, tak to musí být pravda...

tygrlive píše:Avro krásně klidné, tiché. Oba lety přesně na čas.

Já měl s jejich krásným klidným Avrem tu čest naštěstí jen jednou. Odrbanější letadlo jsem nezažil.

Mnohem zajímavější mi připadá jejich limit pro příruční zavazadla v B.Light. Je to příjemné překvapení zejména pro ty cestující, kteří letěli předcházející segment s jinou Star Alliance společností.

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od tygrlive »

kuba.biker píše:
tygrlive píše:V palubním časopise označili B.Flex jako nejlepší economy tarif v Evropě ...

Tak když to píšou v palubním časopise, tak to musí být pravda...


neříkám, že to musí být pravda, ale pravda je, že toho umí docela dost.
Jsem skromný kluk držený na uzdě ČSA :)

k.m
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 15. 11. 2009, 13:27
Bydliště: Č.B
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od k.m »

tygrlive píše:v B.Light jen letíte, bez občerstvení.


Já s nimi v B.Light loni v září letěl Porto - Brusel - Praha a pokaždé jsem dostal vodu a keks(i když možná to byla "omluva" za cca hodinové zpoždění z Porta i Bruselu)

Na mě tato společnost moc dojem neudělala předtím sem využil do Portugalska TAP(bezkonkurenčně nejlepší ) a i Lufthansa na mě udělala větší dojem!


Odpovědět