Brussels Airlines

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od Globik »

kuba.biker píše:Mnohem zajímavější mi připadá jejich limit pro příruční zavazadla v B.Light. Je to příjemné překvapení zejména pro ty cestující, kteří letěli předcházející segment s jinou Star Alliance společností.

V čem se ten limit liší?


kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od kuba.biker »

Globik píše:
kuba.biker píše:Mnohem zajímavější mi připadá jejich limit pro příruční zavazadla v B.Light. Je to příjemné překvapení zejména pro ty cestující, kteří letěli předcházející segment s jinou Star Alliance společností.

V čem se ten limit liší?


Všichni mají 8 kg, SN má 6 kg.

don_quijote
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 07. 2011, 18:14
Bydliště: Pitěr
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od don_quijote »

kuba.biker píše:
Globik píše:
kuba.biker píše:Mnohem zajímavější mi připadá jejich limit pro příruční zavazadla v B.Light. Je to příjemné překvapení zejména pro ty cestující, kteří letěli předcházející segment s jinou Star Alliance společností.

V čem se ten limit liší?


Všichni mají 8 kg, SN má 6 kg.


A řeší to někdo? Mě teda osobně při žádným letu se SA nikdy příručák nevážili a vlastně mi ho ani nikdy nevážili při letu s jakoukoliv jinou společností...

Nemec
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 447
Registrován: 28. 01. 2006, 21:16
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od Nemec »

Ve světle současnýho dění si rodiče chtějí přerezervovat letenku z LIS do PRG přes BRU s odletem 28.3. Směrem tam ale letí přímo s TAP a letenku si u TAP taky koupili. Já jim poradil, ať zavolají na LH, že by je mohli dát na let přes MUC, FRA, CGN apod., ale na stránkách SN je, že překnihovat se mohou jen ti, co si letenku koupili přes web SN. Nevíte, co s tím? :?

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od pepa007 »

Nemec píše:Ve světle současnýho dění si rodiče chtějí přerezervovat letenku z LIS do PRG přes BRU s odletem 28.3. Směrem tam ale letí přímo s TAP a letenku si u TAP taky koupili. Já jim poradil, ať zavolají na LH, že by je mohli dát na let přes MUC, FRA, CGN apod., ale na stránkách SN je, že překnihovat se mohou jen ti, co si letenku koupili přes web SN. Nevíte, co s tím? :?


Nic. Nejbližších pár týdnů bude Brusel nejspíš nejstřeženějším letištěm světa, tak nemá smysl překnihovávat přes Frankfurt apod., kde je pravděpodobnost útoku stejná, ne-li vysšší.


rtoldy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 03. 05. 2014, 18:04
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od rtoldy »

Nemec píše:Ve světle současnýho dění si rodiče chtějí přerezervovat letenku z LIS do PRG přes BRU s odletem 28.3. Směrem tam ale letí přímo s TAP a letenku si u TAP taky koupili. Já jim poradil, ať zavolají na LH, že by je mohli dát na let přes MUC, FRA, CGN apod., ale na stránkách SN je, že překnihovat se mohou jen ti, co si letenku koupili přes web SN. Nevíte, co s tím? :?


Nič také tam (teraz) písané nie je. Píšu tam že ak máš letenku na let s LH Group z/cez/do BRU, môžeš ju zadarmo refundovať/rebookovať

Passengers holding a ticket for a Lufthansa Group flight (Brussels Airlines, Lufthansa, Swiss, Austrian Airlines and Germanwings) between today and 28 March to/from/via Brussels can rebook or refund their ticket for free.

Passengers who booked their ticket via a travel agency are kindly asked to contact the agency for their rebooking or refund.

Nemec
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 447
Registrován: 28. 01. 2006, 21:16
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od Nemec »

Jo tak, tohle sem ani neprocet poradne koukam, prehlidnul jsem to/via/from... Dekuju za osvetleni :D

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od kuba.biker »

Věděli byste, prosím, v jakém stavu mají interiér ta jejich Avra? Je to hodně velká katastrofa?

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od MarcosFT »

Je to pohoda, stejny jako u LX. Rozdil zadny.

s543
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 05. 2013, 20:42
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od s543 »

Jen pozor v oblasti křídel jsou "overhead bins" velikosti MICRO.

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od happyna »

Brussels Airlines vybral nové speciální livery “Šmoulové”
http://happyfly.cz/brussels-airlines-vy ... -smoulove/

bureaucrat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 25. 04. 2017, 12:53
Oblíbené typy letadel: A380
Pohlaví: muž
Bydliště: Královské Vinohrady
Stav: Offline

Re: Brussels Airlines

Příspěvek od bureaucrat »

Dochází tady k zajímavému vývoji, jsem docela zvědavý, zda bude značka Brussels Airlines v Evropě zachována, nebo dojde k plné integraci pod Eurowings.

http://www.aviation24.be/airlines/lufthansa-group/brussels-airlines/unions-we-are-ready-to-fight-for-the-survival-of-the-brussels-airlines-brand/

http://www.aviation24.be/airlines/lufthansa-group/brussels-airlines/management-change-at-the-top/


Odpovědět