Fly Niki

Odpovědět
The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od The810 »

Dik za odpovede :)


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od j.ree »

Tak na prani vitezslava tady pisu par svych dojmu z meho prvniho letu s Nikim. Do CDG vylosoval pocitac Airbus A 321 Heavy Metal (dorucen byl 05/03/2009), takze nove, vsude cisto, kabina byla sice seda, ale velmi prijemne a nenasilne pusobici, sedadla velmi pohodlne. Letusky kocky, rozdavaly magaziny a noviny, jen moje nemcina se zasekla nekde kolem vety Ich heiße Radim, takze jsem si nevzal. Jidlo - dostali jsme dva sendvice, jeden kureci, druhy syrovy. K piti jsem si objednal kafe, kolu a dzus. Podruhe pak jeste jednu kolu s ledem. Behem letu byl IFE (vyska, polohy, casy, teploty, rychlosti atd). Proste pohodovy let, jen pri startu ze swechatu byla oblaka, tak to trosku hazelo. Pristani bylo jako do perinek, dybych to tocil, ani nepoznate, ze jsem na zemi.

Proste parada, jakobych citil, ze se Niki opravdu zajima o kazdeho zakaznika a vazi si jich. Plus mile do FF, bagly v cene. Fakt muzu jen doporucit.

Jen jedinou chybu bych nasel. A to, ze nelitaji nic z CR :wink:

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od alesesl »

j.ree píše:Proste parada, jakobych citil, ze se Niki opravdu zajima o kazdeho zakaznika a vazi si jich. Plus


Kdyz otevres jejich web www.flyniki.com tak co prvni uvidis je jejich motto je 'Passenger comes first'

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od pavelpmi »

Tak jsem včera vyzkoušel jejich Gourmet Meal - Hongkongské nudle na letu VIE-PMI. Velmi dobré se sladkou chilli omáčkou. Akorát jsem ráno na letišti ochutnával rakouskou kuchyni a oni mi je donesli hned po startu jako prvnímu, takže jsem neměl úplně hlad. Jí se to z krabičky jak od Raffaella.
Do konce roku letím stejným letem ještě dvakrát, tak asi ještě vyzkouším kari kuře a kuře na paprice. :D
Jinak letem letělo spousta posádky Niki a Air Berlin.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od vitezslav »

j.ree: Dodatečně díky za krátký report.
Já se chtěl zúčastnit téhle akce a splnit si svůj sen proletět se se starým dobrým formulářem Nikim:

Niki se také bude účastnit každoroční podzimní letištní slavnosti letiště Innsbruck 26.10., odkud bude Niki Lauda pilotovat hodinový vyhlídkový let nad Rakouskem (99 EUR). Pro vídeňské zájemce prodává za 119 euro půldenní letecký zájezd do Innsbrucku včetně zmíněného vyhlídkového letu.

Bohužel jsem nenašel parťáka a samotnému se mi nechtělo - Innsbruck je přece jen dost daleko.


The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od The810 »

Vie mi niekto poveda ake obcerstvenie mozem cakat rano na VIE-INN? Zajtra letim tak nech viem ci nieco zahryznut este v terminali :) dik

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od pajoo »

Tak nam Niki aj AirBerlin zaviedli vo svojom rezervacnom systeme 15 EUR transakcny poplatok za osobu aj pre najlacnejsie letenky. Tzn. ze najlacnejsia jednosmerka za 29 EUR bude za 44 EUR a spiatocka 73 EUR. :x

Jednoznacne odporucam bookovat cez Pelikana s promokodom a tieto poplatky obist. :)

Edit: Platilo to len par dni po novom roku, neskor klasicky najlacnejsia spiatocka opat za 58 EUR.
Naposledy upravil(a) pajoo dne 04. 09. 2010, 09:29, celkem upraveno 1 x.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od HighFlyer »

FlyNiki posiluje linky VIE-SOF a VIE-OTP na 3x denne ve vsedni dny + 1x v So a 1x v Ne.

To me utvrzuje v tom, ze koncept SkyEurope nebyl prohnily skrz nazkrz, ze tam byly i nejake "zdrave bunky". Bohuzel tech nezdravych bylo az prilis mnoho, ale o tom uz je napsano dost a dost v jinych vlaknech...

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od The810 »

Koncept SkyEurope rozhodne nebol zly. Tam boli ine problemy (sialena expanzia a potom tiez niektore osoby v tej firme).

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od pajoo »

Tiez som dnes prave na SkyEurope trochu spominal, pri tom ako som si upratoval maily v outlooku a narazil som na itinerare-spiatocky z Viedne do Larnacy a Instanbulu za 2 EUR :) samozrejme, uz nepreletene :) Niki v podstate prebral vsetky nenahradene linky NE po ich krachu - najprv Kodan, Nice a neskor Barcelona, Bukurest, Sofia... Len kvoli Nikimu Austrian tento rok upustil zo zasady, ze Redticket je min. 99 - 119 EUR a priniesol Nikiho destinacie za velmi pekne ceny :-) A z narastajucich frekvencii vidno, ze Mr. Lauda vie ako na to.

Co mi fakt velmi chyba a hrozne by ma potesilo, by bol Londyn v podani Nikiho. Myslim, ze priestor a dopyt po optimalnom pomere cena/vykon z Viedne tu stale je...

beedat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 142
Registrován: 10. 08. 2009, 23:26
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od beedat »

Osobně mi vadí, že nelétají do/z ČR. Do Vídně daleko a tím pádem aerolinka vcelku nezajímavá :?

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od pavelpmi »

beedat píše:Osobně mi vadí, že nelétají do/z ČR. Do Vídně daleko a tím pádem aerolinka vcelku nezajímavá :?

Pro Brňáky třeba zajímavá je. :wink:

eurofly
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 11. 08. 2010, 13:27
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od eurofly »

Prosim vie mi poradit niekto ci sa da zmenit meno u Fly Niki ??ked mam uz kupenu letenku Dakujem

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od pajoo »

Nepotesim ta, zmena mena sice mozna je, ale plati sa 30/50 EUR poplatok + vyzaduje sa doplatok do aktualneho tarifu ktory je v case zmeny k dispozicii, co znamena ze sa to oplati robit len u leteniek s vyssou nakupnou cenou ktorych aktualna cena sa moc odvtedy nezvysila. :?

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: Fly Niki

Příspěvek od pajoo »

Fly Niki od 2/2011 rozsiruje svoju linku z Viedne do Valencie. Tato bude teraz dostupna s priamymi letmi bez prestupu v PMI a ceny klasicky od 29 eur. Lietat sa bude v stvrtok a nedelu. Idealna moznost na predlzeny vikend! 8)


Odpovědět