Korean Air

Odpovědět
manilair
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 180
Registrován: 19. 05. 2011, 08:23
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od manilair »

Orus-x píše:Pokud se v ICN čeká 6 hodin, neváhal bych a šel bych se vyspat za 71 USD (cena na 6 hodin pro dva) do tranzitního hotelu. Člověk se pak nechá vzbudit 40 min. před boardingem a sleze jen o patro dolu ke gatu :)


osobne vyzkouseno a muzu jenom doporucit


Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od Zlin142 »

manilair píše:
Orus-x píše:Pokud se v ICN čeká 6 hodin, neváhal bych a šel bych se vyspat za 71 USD (cena na 6 hodin pro dva) do tranzitního hotelu. Člověk se pak nechá vzbudit 40 min. před boardingem a sleze jen o patro dolu ke gatu :)


osobne vyzkouseno a muzu jenom doporucit


Docela zajímavá nabídka pro cestující KE: http://www.koreanair.com/etc/img/tp/pm/ ... it_eng.jpg

Seatguru tvrdí, že KE má 744 ve dvou různých konfiguracích, starší a novější. Má někdo přehled o tom, jaká konfigurace je obvykle posílána do Prahy?

padre22
Vítěz kategorie Když cesta je cíl 2013
Vítěz kategorie Když cesta je cíl 2013
Příspěvky: 56
Registrován: 06. 03. 2009, 14:25
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od padre22 »

Do Prahy létají se starší konfigurací. Zde najdeš přehled, kam posílájí novější :
http://www.koreanair.com/local/na/gp/eng/if/ni/eng_if_ni_main.jsp

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od Zlin142 »

puskin22 píše:Do Prahy létají se starší konfigurací. Zde najdeš přehled, kam posílájí novější :
http://www.koreanair.com/local/na/gp/eng/if/ni/eng_if_ni_main.jsp


Díky! :thumbup:

pata07
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 26. 05. 2012, 00:05
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od pata07 »

Zlin142 píše:Docela zajímavá nabídka pro cestující KE: http://www.koreanair.com/etc/img/tp/pm/ ... it_eng.jpg

No pokud někdo chce ušetřit za HUB lounge, tak kousek za lounge je relax zone (zdarma) s velkejma koženejma lehátkama, je tam klid a skoro nikdo tam není. Navíc tam je možnost zadarmo vyzkoušet 10 min masáž v masážním křesle a 30 min internet na stolním počítači. Nikdo tam nehlídá, takže tam můžete bejt klidně dýl.


k.m
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 15. 11. 2009, 13:27
Bydliště: Č.B
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od k.m »

Zdravím,
takový dotaz....KA nám změnila let do Aucklandu...v Seoulu místo tří hodin strávíme 24 hodin - je nárok na nějaké ubytování ze strany KA.
Poskytovaný hotel zdarma jsme chteli využít při zpáteční cestě....v podmínkách mají že nárok na stopover zdarma platí v economy pouze jednou buďto tam či zpět....ale tato změna je z jejich strany.
Díky za reakce moc se v tom neorijentuji..

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od Zlin142 »

k.m píše:Zdravím,
takový dotaz....KA nám změnila let do Aucklandu...v Seoulu místo tří hodin strávíme 24 hodin - je nárok na nějaké ubytování ze strany KA.


Zeptal bych se přímo u zdroje tj. u Korean Air (KE): 220 116 827 (po-pá 9-17) nebo 800 142 543 (nonstop)

k.m
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 15. 11. 2009, 13:27
Bydliště: Č.B
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od k.m »

Zlin142 píše:
k.m píše:Zdravím,
takový dotaz....KA nám změnila let do Aucklandu...v Seoulu místo tří hodin strávíme 24 hodin - je nárok na nějaké ubytování ze strany KA.


Zeptal bych se přímo u zdroje tj. u Korean Air (KE): 220 116 827 (po-pá 9-17) nebo 800 142 543 (nonstop)


Díky za ty čísla!
Jinak boužel nárok na hotel je opravdu pouze jednou...byl nabídnut pozdější odlet,ale s přestupen ve Frankfurtu což neakceptuji,takže hotel dostanu pouze při cestě zpět...tam za své :(

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od outlier »

dejavu píše:
Me delali seating u CSA bez problemu, ale je to otevrene az mesic pred odletem. Doporucuju delat na dvakrat - pro let tam a pak samostatne zpatky. Ja cekal az na termin pro zpatecni let a smerem tam uz nebylo z ceho brat.
Napada me v onom terminu zavolat na ceskou pobocku Korean, jestli nebudou ochotni ten seating udelat, ale...


No zkoušel jsem volat i přímo na český Korean, ale tam mi seating opravdu neudělali (paní po telefonu nezněla moc nadšeně, že by nějaký seating měla dělat i pro letenky vystavené přímo od KE) a ČSA je teď pořád ještě dost zahlcené, takže o dobrých místech si asi může jen nechat zdát :( no nevadí... Hlavně snad KE do 777 necpe sedačky 3-4-3, jako jsem to teď naposled měl u Air France...

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od dydzej »

outlier píše:Hlavně snad KE do 777 necpe sedačky 3-4-3, jako jsem to teď naposled měl u Air France...

Proc se nepodivas na seatguru?

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od outlier »

Podíval jsem se, ale nevím, jak moc je to aktuální. Plánky Korean které tam mají jsou z roku 2009, plánky Air France z 2012...

k.m
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 15. 11. 2009, 13:27
Bydliště: Č.B
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od k.m »

outlier píše:Podíval jsem se, ale nevím, jak moc je to aktuální. Plánky Korean které tam mají jsou z roku 2009, plánky Air France z 2012...


http://www.koreanair.com/local/na/gd/en ... _of_03.jsp

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od outlier »

Chápu to dobře, že pokud si u Korean chcete udělat web check-in, musíte se nejdřív zaregistrovat do jejich FF programu? To je dost šílené...

k.m
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 15. 11. 2009, 13:27
Bydliště: Č.B
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od k.m »

Aktuálně k seatingu....seating přes net lze opravdu pouze po zaregistrování v jejich programu...rezervace tam jdou přidat zpětně - stačil telefonát na pražskou pobočku.

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: Korean Air

Příspěvek od outlier »

Jenže když si míle počítáte do jiného Skyteam FF programu, tak to asi nejde. Já ale stejně měl na nějaké lety seating dopředu a na letišti mi to na jeden let změnili. Jinak byly lety s Korean fajn, byl jsem moc spokojený, letušky se chovali neuvěřitelně mile. Jediná výtka byla k tomu, že jako evropské hlavní jídlo měli vždycky hovězí, takže jsem pak radši jedl to korejské. Až na ty podivně kořeněné okurky mi docela chutnalo. A Incheon se sprchou zadarmo je fakt super letiště na přestávku mezi dvěma dlouhými lety.


Odpovědět