Zpoždění letů - statistika?

Odpovědět
Excalibur
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15. 12. 2008, 12:51
Stav: Offline

Zpoždění letů - statistika?

Příspěvek od Excalibur »

Zdravím, v březnu se chystáme na Borneo. Přílet z Dubaje do KL s Emirates je naplánován na 14.30 a hned ten samý den bychom rádi přeletěli do Kota Kinabalu. Existuje nějaká databáze, kde by se dalo zkontrolovat, jestli jsou tyto lety "spolehlivé" co do doby příletu? (jde mi o zabukování letenky pro přelet na ostrov abychom měli dost času na přestup). Dá se to zjistit částečně po jednotlivých dnech přes stránky letiště v KL ale je to poněkud zdlouhavé..


holovsky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 09. 2007, 16:36
Stav: Offline

Re: Zpoždění letů - statistika?

Příspěvek od holovsky »

Statistiky (skoro) všech letů jsou zde: www.flightstats.com Nicméně nezjistil jsem, zda lze nějak zadat celkovou statistiku jednoho letu třeba za rok zpátky. Když jsem potřeboval loni taky zjistit jaký měl jeden konkrétní let zpoždění, musel jsem ho pěkně den po dni kontrolovat a případně zapisovat si ty, co byly zpožděné hodně...

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Zpoždění letů - statistika?

Příspěvek od euroflyer »

Excalibur píše:Zdravím, v březnu se chystáme na Borneo. Přílet z Dubaje do KL s Emirates je naplánován na 14.30 a hned ten samý den bychom rádi přeletěli do Kota Kinabalu. Existuje nějaká databáze, kde by se dalo zkontrolovat, jestli jsou tyto lety "spolehlivé" co do doby příletu? (jde mi o zabukování letenky pro přelet na ostrov abychom měli dost času na přestup). Dá se to zjistit částečně po jednotlivých dnech přes stránky letiště v KL ale je to poněkud zdlouhavé..

čau, řešíme ten samý problém:-)letíme ten samý let...a dali jsme si pro jistotu let v 19:40, takže za pět hodin to snad stihneme..tedy neletíme do KK, ale do Kuchingu. Tenhle let Emirates má dle statistik velmi malá zpoždění

Excalibur
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15. 12. 2008, 12:51
Stav: Offline

Re: Zpoždění letů - statistika?

Příspěvek od Excalibur »

No já ještě nevím, jestli poletím s národníma nebo s AA (ty navíc létají z jiného terminálu, doba přejezdu údajně cca 30 minut).


Odpovědět