Emirates

Odpovědět
Alca
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 471
Registrován: 15. 07. 2007, 19:45
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Alca »

Asi bych to dal do souvislosti s rekonstrukcemi VPD v DXB...


cimarosa
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 20. 09. 2011, 20:55
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od cimarosa »

Alca píše:Asi bych to dal do souvislosti s rekonstrukcemi VPD v DXB...

Včerejší linka měla závadu, s VPD to nesouviselo.

Alca
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 471
Registrován: 15. 07. 2007, 19:45
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Alca »

cimarosa píše:
Alca píše:Asi bych to dal do souvislosti s rekonstrukcemi VPD v DXB...

Včerejší linka měla závadu, s VPD to nesouviselo.


Jasně, mě to napadlo v souvislosti s tím, že i na příští sobotu to tam na planes psalo stejné časy a přenocování. Jde ale jen o změnu času u "očekávaných" a jelikož jde o pravidelnou linku, automaticky to zobrazilo změnu i další sobotu. Uf, jsem se málem zamotal :D

Tema
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 01. 10. 2008, 14:21
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Tema »

přestupuji v Dubaji, je nějaká kontrola razítek v pase? přihlíží se k tomu jaké země jsem navštívil?
mám skoro 2 metry, letím economy 777/300 vejdou se mi tam nohy?
dík

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od nartym »

Tema píše:přestupuji v Dubaji, je nějaká kontrola razítek v pase? přihlíží se k tomu jaké země jsem navštívil?
mám skoro 2 metry, letím economy 777/300 vejdou se mi tam nohy?
dík


Pri prestupu se razitek bat nemusis, takze ne.

U exitu urcite, 2 metry nemam, ale trochu vic mista je na zadnich dvojsedackach, ale nic zasadniho to neni.


Tema
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 01. 10. 2008, 14:21
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Tema »

díky, trochu se bojím, protože můj společník má díky služebním cestám v pase 2x Izrael, 1x Jordánsko a Libanon a 3x USA. Nerad bych letěl sám :D

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od flyingblue »

Tema píše:díky, trochu se bojím, protože můj společník má díky služebním cestám v pase 2x Izrael, 1x Jordánsko a Libanon a 3x USA. Nerad bych letěl sám :D


Druhy pas?

tempranilo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 348
Registrován: 27. 09. 2011, 22:25
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od tempranilo »

flyingblue píše:
Tema píše:díky, trochu se bojím, protože můj společník má díky služebním cestám v pase 2x Izrael, 1x Jordánsko a Libanon a 3x USA. Nerad bych letěl sám :D


Druhy pas?

Z komunikace není jasné, zda tranzitujete rovnou, tj. neopustíte letiště nebo máte lay over, kdy budete procházet pasovkou. V prvním případě je to úplně jedno a ve druhém vlastně také, protože pokud kdy existovaly problémy nebo spíše fámy o možných problémech, tak dnes už to opravdu není aktuální a můžete cestovat naprosto v klidu.

andrewM
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 83
Registrován: 29. 01. 2011, 13:27
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od andrewM »

Tema píše:přestupuji v Dubaji, je nějaká kontrola razítek v pase? přihlíží se k tomu jaké země jsem navštívil?
mám skoro 2 metry, letím economy 777/300 vejdou se mi tam nohy?
dík


Coz o to, nohy se mozna i vejdou, ale horsi to bude s rameny, pokud byste meli stesti na urostlejsi jedince :)

marian
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 05. 05. 2009, 10:13
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od marian »


krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od krakra »

Mám poslední dobou jeden pocit: Když letím s Emirates, tak mi nikdo neřekne, respektive se nijak normálně nedovím, že mám v Dubaii na přestupu právo na hotel nebo na vouchery na jídlo!
Kdybych to nevěděl, tak se to nedovím. Ono to možná někde na netu schované je, ale tam je spousta věcí které člověk nečte.

lu2nn
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 29
Registrován: 16. 12. 2011, 16:07
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od lu2nn »

krakra píše:Mám poslední dobou jeden pocit: Když letím s Emirates, tak mi nikdo neřekne, respektive se nijak normálně nedovím, že mám v Dubaii na přestupu právo na hotel nebo na vouchery na jídlo!
Kdybych to nevěděl, tak se to nedovím. Ono to možná někde na netu schované je, ale tam je spousta věcí které člověk nečte.


Od toho prece ta vec mezi bradou a nosem slouzi, kdyz nevim tak se poptam;-) Nevim co si mam predstavit pod pojmem normalne se dovedet.
V pripade online bookingu na strankach EK se moznost ubytovani na naklady Emirates automaticky objevi ( kdyz je toto ubytovani narok), v pripade koupi letenky pres agenturu ma tyto informace prodejce a mel by je cestujicimu sdelit. Co se obcerstveni tyce tak na call centru, v mestske kancelari, na letisti pri odbaveni nebo v tranzitu v Dubaji, vsude radi informace podaji. A nebo si zkusit zapamatovat, ze vouchery na jidlo se davaji pri tranzitu delsim nez ctyri hodiny.

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od krakra »

lu2nn píše:
krakra píše:Mám poslední dobou jeden pocit: Když letím s Emirates, tak mi nikdo neřekne, respektive se nijak normálně nedovím, že mám v Dubaii na přestupu právo na hotel nebo na vouchery na jídlo!
Kdybych to nevěděl, tak se to nedovím. Ono to možná někde na netu schované je, ale tam je spousta věcí které člověk nečte.


Od toho prece ta vec mezi bradou a nosem slouzi, kdyz nevim tak se poptam;-) Nevim co si mam predstavit pod pojmem normalne se dovedet.
V pripade online bookingu na strankach EK se moznost ubytovani na naklady Emirates automaticky objevi ( kdyz je toto ubytovani narok), v pripade koupi letenky pres agenturu ma tyto informace prodejce a mel by je cestujicimu sdelit. Co se obcerstveni tyce tak na call centru, v mestske kancelari, na letisti pri odbaveni nebo v tranzitu v Dubaji, vsude radi informace podaji. A nebo si zkusit zapamatovat, ze vouchery na jidlo se davaji pri tranzitu delsim nez ctyri hodiny.


Ano, bookoval jsem dvakrát letenku u Emirates, ani jednou jsem si nevšiml voucherů na jídlo ani na hotel. Kancelář, nemám normálně důvod tam chodit, ale byl jsem tam a díky tomu to vím.

vojta360
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 29. 01. 2014, 09:15
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od vojta360 »

hotel je zdarma u prestupu kterej trva dele jak 8 hodin max 24

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Tony Smoke »

Pani a damy, v poslednom case mi na checkmytrip nechce nacitat rezervaciu u EK. Nejaky napad, ze preco? Konkretne pise:

141 - The application is not authorised by the airline to retrieve this trip. (141 - 284)


Odpovědět