Emirates

Odpovědět
alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od alesesl »

lu2nn píše:[i]Re: Emirates
Příspěvekod ogan » 27. 12. 2009, 23:44

jsem na to zvědavej, jak se to rozjede...můj názor je, že se ta linka udrží, ale asi se sníží počet letů, protože denně mi to připadá taky moc :? ale uvidíme, třeba se to chytne dobře, je fakt, že pořádná linka tam tím směrem v PRG úplně chybí, ale jak píšete: bude to asi hodně o ceně


Tak to vypada ze se to celkem chytlo :clap:


Ja si myslim, ze se to udrzi a frekvence letu zustane zachovana. Spis by me zajimalo, zda-li QS nebo flyDubai ponechaji stavajici kapacitu do PRG.


lu2nn
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 29
Registrován: 16. 12. 2011, 16:07
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od lu2nn »

Fly Dubai od 21. cervna 2016 denne, QS dle meho skromneho nazoru linku do DXB pres leto opet zrusi

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od flyingblue »

Od kvetna 2016 budeme mit v Praze velrybu denne ...

http://www.planes.cz/cs/article/8750/em ... irbus-a380

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od nartym »

flyingblue píše:Od kvetna 2016 budeme mit v Praze velrybu denne ...

http://www.planes.cz/cs/article/8750/em ... irbus-a380


Jj, na twitteru jsem to ted taky objevil:

"Will Horton ‏@winglets747: Emirates to up-gauge Birmingham, Prague and Taipei routes to A380 service in 2016. Emirates will have the only A380 service to those cities."

Nemec
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 447
Registrován: 28. 01. 2006, 21:16
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Nemec »

QS ma zatim v planu linku taky celorocne.


Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Petr31 »

flyingblue píše:Od kvetna 2016 budeme mit v Praze velrybu denne ...

http://www.planes.cz/cs/article/8750/em ... irbus-a380


..těším se, až těch několik set paxů vyběhne ven a budou se snažit nacpat do autobusu do města.... :D Jsem zvědav, jestli to vůbec někomu došlo....že ta infrastruktura je fakt ostudná.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od micaello »

Petr31: asi tak..ale hlavně, že se bude za velké miliony překopávat celé prostranství před letišetěm..úplně zbytečně :crazy:

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od jencik »

Viackrat sa mi uz stalo, ze sa na cestujuceho s Emirates cakal aj hodinku po pristati, takze vdaka batozinam to celkom davkovali.

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Airbus380 »

Nemyslím si, že prostranství před letištěm se bude překopávat úplně zbytečně, v současné době opravdu nevypadá moc vábně a pokud bude vypadat tak, jak je ve vizualizacích, tak proti tomu vůbec nic nemám.

O tom, že doprava na letiště neodpovídá jeho významu a hlavně 21. století, není pochyb, ale skutečně si nemyslím, že těch 159 pax navíc na jednom letu oproti současném stavu, bude působit nějaké apokalyptičtější obrázky na zastávkách, než dosud.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od micaello »

Airbus380: fakt někoho zajímá, jak to vypadá před letištěm? Není to přece nádražní hala, před kterou vylezeš a štráduješ si to pěšky rovnou do města. Z letiště automaticky míříš do taxíku/auta/busu, okolí pomalu ani nevnímáš. Chápu, že prostranství před PRG neodpovídá urbanistickým představám 21. století, na druhou stranu dořešit dopravu by mělo být prioritou č. 1

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Fabo »

micaello: pokud vyresis dva dalsi problemy jednim zasahem (staticka doprava a MHD+taxi stanoviste), proc to neudelat zaroven i hezke?

Prvni dojem je preci jen dulezity, a vylezt z letistni budovy do parciku je vzdy lepsi nez vylezt na betonovou plan, tedy alespon za predpokladu ze doprava je porovnatelna.

sever2
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1785
Registrován: 06. 01. 2003, 07:42
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od sever2 »

Celkove to hezky zapada do expanze v okolnim prostoru. FRA bude brzy 2x A380 a 1x B77W denne. MUC dokonce od druhe poloviny roku 2016 3x A380 denne. Ja teda ale osobne necekal, ze Praha bude mit A380 pred Vidni. Cekal jsem A380 do Vidne a druhou frekvenci (i kdyz ne denni) do PRG. Coz by bylo spottersky min zajimave, ale otevrelo by to hodne novych kombinaci spojeni.

lu2nn
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 29
Registrován: 16. 12. 2011, 16:07
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od lu2nn »

sever2 píše:Celkove to hezky zapada do expanze v okolnim prostoru. FRA bude brzy 2x A380 a 1x B77W denne. MUC dokonce od druhe poloviny roku 2016 3x A380 denne. Ja teda ale osobne necekal, ze Praha bude mit A380 pred Vidni. Cekal jsem A380 do Vidne a druhou frekvenci (i kdyz ne denni) do PRG. Coz by bylo spottersky min zajimave, ale otevrelo by to hodne novych kombinaci spojeni.

Nejsme si jistý jestli je Vídeň A380 ready a krom toho OS dělá docela tlačenku aby EK nedostalo ke změně typu povolení

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od marthym »

Petr31 píše:
..těším se, až těch několik set paxů vyběhne ven a budou se snažit nacpat do autobusu do města.... :D Jsem zvědav, jestli to vůbec někomu došlo....že ta infrastruktura je fakt ostudná.


1) rozdil bude marginalni, cekej 100-max.150 lidi. Vzhledem k byznysu a first class pujde realne o tu stovku...

2) arabove rozhodne autobusem nejezdi - jdi se nekdy podivat do priletove haly po turkish nebo emirates. ostatne cesi letici na dovolenou do thajska, maledivy nebo na mauricius apod. take ne.

3) autobus tam zacina, takze kdyz uzm problem spis bude mit dvojka a cestujici v tu dobu tam...

bepo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 234
Registrován: 22. 02. 2013, 20:30
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od bepo »

Môžu byť do Nemecka ziskový? EK do FRA 3x denne a do MUC tiež 3x denne, Qatar do obidvoch miest 2 x denne s A350 a to sa s nimi dá letieť na západ iba s problémami


Odpovědět