Emirates

Odpovědět
MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od MEA »

mne checkmytrip casto nenajde letenku, ktora ma pritom OK status a funguje.
skus, ci nemas ten 6alfanumericky kod rozny pre nakupcu a spolocnost (niekedy byvaju na jednu letenku dva a jeden z nich nejde)


Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Tony Smoke »

MEA píše:mne checkmytrip casto nenajde letenku, ktora ma pritom OK status a funguje.
skus, ci nemas ten 6alfanumericky kod rozny pre nakupcu a spolocnost (niekedy byvaju na jednu letenku dva a jeden z nich nejde)


ten booking uz v checkmytrip ulozeny mam, ono to normalne fungovalo, az odnedavna dostavam toto hlasenie :(

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od MEA »

to je nejaká 3,14čovina... letenku máš, tak poletíš. na amadea sa vy...

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Tony Smoke »

MEA píše:to je nejaká 3,14čovina... letenku máš, tak poletíš. na amadea sa vy...


To mi je jasne :D
Som chcel spojazdnit CheckMyTrip...ale diki :)

maarit
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 05. 01. 2013, 19:15
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od maarit »

Tony Smoke píše:Pani a damy, v poslednom case mi na checkmytrip nechce nacitat rezervaciu u EK. Nejaky napad, ze preco? Konkretne pise:

141 - The application is not authorised by the airline to retrieve this trip. (141 - 284)


Checkmytrip zobrazí pouze rezervace, které mají Amadeus kod. Stejně tak jako ViewTrip zobrazí pouze rezervace, které mají Galileo kod. Tj. pokud máš letenku EK, která nebyla vytvořena v Amadeu, Checkmytrip ji nezobrazí.


kocour65
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 101
Registrován: 07. 10. 2008, 00:37
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od kocour65 »

http://www.letectvi.cz/letectvi/Article77268.html
Tak toto snad hodnotili jen debilove - na prvním místě v kategorii hodnotící celkovou čistotu a modernost letadla a získaly nejvyšší hodnocení za nejlepší palubní zábavu

Jejich zachody smrdi jak kdyby tam chcipl velbloud - palubnizabavni system na kazdem 30 sedadle je nefunkcni a bordel na palube letadel je jak v jejich slavnem meste dubaji - personal na palube ochotnej ze by zaslouzil nakopat do p... - to by me zajímalo kdo toto hodnoti - za me tento spolek je TEZCE prehodnocen

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od nartym »

Me by zajimalo, co kocourovi65 (nejen) spolecnost Emirates udelala, ze je vsude "hejtuje."

kocour65
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 101
Registrován: 07. 10. 2008, 00:37
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od kocour65 »

Tak se s tim luxusem párkrát projed :lol: - mozna by se mohli přejmenovat SMUDLOVE VE VZDUCHU

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Robert »

kocour65 píše:Jejich zachody smrdi jak kdyby tam chcipl velbloud - palubnizabavni system na kazdem 30 sedadle je nefunkcni a bordel na palube letadel je jak v jejich slavnem meste dubaji


Už se trochu opakuješ...

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od nartym »

kocour65 píše:Tak se s tim luxusem párkrát projed :lol: - mozna by se mohli přejmenovat SMUDLOVE VE VZDUCHU


Mam za sebou podle flight memory presne 61 letu s Emirates ve vsech tridach a zatim si nemohu stezovat :) asi jsem mel pokazde stesti :) nerikam, ze jsou nejlepsi, ale nadprumer urcite.

mattsun
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 20. 08. 2014, 01:50
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od mattsun »

kocour, fakt by to chcelo vediet co tak strasne ti Emirates vyviedli...

sice mam s Emirates "iba" 22 letov v economy a business ale zatial nikdy som nemal ziaden problem s tym co popisujes ( a to mozem porovnavat za poslednych 10 rokov aj s Cathey, Thai, Singapure ci Lufthansou ). na hajzliku som zatial ziadnu tavu nestretol a bordel na palube? jedine taky aky dokazu narobit cestujuci pocas letu. jedine s cim trosku nesuhlasim je tvrdenie ze DXB letisko je jednym z najlepsich na svete...mozno ano ak cestujte vo first alebo business a mozete vyuzit letiskove saloniky, inak je to letisko az tragicky poddimenzovane ( minimum miest na sedenie, lehatka v minimalnom pocte, wifi nikde rovnako ako pripojky k lektrickej sieti...teda ak neviete kde ich hladat :) )

Lingus
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 425
Registrován: 26. 04. 2008, 16:08
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Lingus »

Pánové, krmíte trolla ;)

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od MEA »

nie že by pre trolla ale objektívne: emirates sú fajn. nie neuveriteľne dobrí ale taký pohodový lepší priemer. a záchodíky?... keď poletíš do určitých destinácií, smrdel by aj "ér fórs uan"... síce kus OT, ale: kamarátka, letuška istej našej spoločnosti mi raz vravela, ako sa im indka na linke do amritsaru vys.... v kuchynke počas servisu...

gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od gr09 »

MEA píše:kamarátka, letuška istej našej spoločnosti mi raz vravela, ako sa im indka na linke do amritsaru vys.... v kuchynke počas servisu...

Indove a spol. zase bezne masturbuji pod dekou, to mi vypravely kamaradky letusky od EK i QR, ktere ty deky pak musi uklizet.

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Tony Smoke »

gr09 píše:
MEA píše:kamarátka, letuška istej našej spoločnosti mi raz vravela, ako sa im indka na linke do amritsaru vys.... v kuchynke počas servisu...

Indove a spol. zase bezne masturbuji pod dekou, to mi vypravely kamaradky letusky od EK i QR, ktere ty deky pak musi uklizet.


Uz teda viem, preco mali plastove rukavice :D


Odpovědět