Emirates

Odpovědět
lukaskr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 248
Registrován: 17. 05. 2009, 11:59
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od lukaskr »

přestup mezi půlnocí a druhou ráno je pro naše časové pásmo jako odpoledne nebo podvečer.


OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od OR »

No, rozdil v casu mezi Prahou a Dubaji je 2-3 hodiny (leto-zima). Cili jedenacta vecer je pro mne i jako hodne nocniho ptaka jako odpoledne trosku eufemismus.
Tvrdnuti v noci mistniho casu na letisti v Dubaji povazuju za nevyhodu a za dalsi argument proti osobne povazuji i to, ze v tranzitni zemi jsou potreba viza a v pripade problemu budu mit problemy s opustenim tranzitu.
Pokud to jde, preferuji prestup v EU nebo az v cilove zemi nebo aspon nekde, kde nepotrebuji nebo mam vizum.

Prngr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 208
Registrován: 31. 07. 2009, 11:55
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Prngr »

Jen tak pro zajímavost - cvičně jsem si dával let v business v červenci - a spousta jich je už vyprodaných!
Aby sem nakonec nelétali 2x denně :idea:
Nebo změní éro na něco s konfigurací více business a i First :?: :idea:

Zoltan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 596
Registrován: 21. 07. 2009, 18:25
Oblíbené typy letadel: Jak to má alespoň jednu uličku, tak letím...
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Zoltan »

Prngr píše:Jen tak pro zajímavost - cvičně jsem si dával let v business v červenci - a spousta jich je už vyprodaných!
Aby sem nakonec nelétali 2x denně :idea:
Nebo změní éro na něco s konfigurací více business a i First :?: :idea:


No taky by mohlo přiletět na první let něco "echt" aby se řádně Emirates uvedl na náš trh. Na A380 zapomeňme, ale třeba jednou.....

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Globik »

OR píše:No, rozdil v casu mezi Prahou a Dubaji je 2-3 hodiny (leto-zima). Cili jedenacta vecer je pro mne i jako hodne nocniho ptaka jako odpoledne trosku eufemismus.
Tvrdnuti v noci mistniho casu na letisti v Dubaji povazuju za nevyhodu a za dalsi argument proti osobne povazuji i to, ze v tranzitni zemi jsou potreba viza a v pripade problemu budu mit problemy s opustenim tranzitu.
Pokud to jde, preferuji prestup v EU nebo az v cilove zemi nebo aspon nekde, kde nepotrebuji nebo mam vizum.


Sorry za rýpnutí, ale pokud letíš do USA, preferuješ přestup i v této cílové zemi? :)


vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od vitezslav »

No, hlavně Lufthansa vychází v nepřeberném množství termínů z MUC na 390|€, což je 10.200Kč za RT se všemi poplatky. S pohodlným leteckým přípojem z Prahy za 2.045Kč je to pořád o víc jak tři tisíce levnější a letíte A340-600 :D

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od The810 »

Globík píše:
OR píše:No, rozdil v casu mezi Prahou a Dubaji je 2-3 hodiny (leto-zima). Cili jedenacta vecer je pro mne i jako hodne nocniho ptaka jako odpoledne trosku eufemismus.
Tvrdnuti v noci mistniho casu na letisti v Dubaji povazuju za nevyhodu a za dalsi argument proti osobne povazuji i to, ze v tranzitni zemi jsou potreba viza a v pripade problemu budu mit problemy s opustenim tranzitu.
Pokud to jde, preferuji prestup v EU nebo az v cilove zemi nebo aspon nekde, kde nepotrebuji nebo mam vizum.


Sorry za rýpnutí, ale pokud letíš do USA, preferuješ přestup i v této cílové zemi? :)


Nie je to jedno? Beztak cez to imigracne prejst niekde musis a to ze si prenesies batozinu je uz minimalny problem ;) A osobne napriklad preferujem imigracne na JFK, ziadne blbe otazky, proste ma pustili, takze ak by som aj isiel na zapad USA, tak cez JFK - hoci let na west coast vyzera skor na moj oblubeny airport Hilton na JFK :)

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od OR »

Globík píše:
Sorry za rýpnutí, ale pokud letíš do USA, preferuješ přestup i v této cílové zemi? :)



Jen rejpej ....
:-) Pred SAE urcite :-) (pri ceste z Prahy do USA)

Co je na prestupu v USA tak desneho? Par jsem jich zazil a zadna spatna zkusenost.

Ale vazne, asi by se mi moc nechtelo letet do USA pres Kanadu neb nevlastnim platne kanadske vizum. Jina tranzitni zeme, kam potrebuju viza mne moc pri jakekoli smysluplne ceste do USA nenapada.

Kdyz budu hodne fantazirovat, mozna Thajsko pri ceste z Havaje domu. Ale myslim, ze HNL-BKK nic primo nelita.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od pavelpmi »

MAD od 1.8.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Globik »

Prostě mi přijde praštěný znovu se chekovat :). Navíc když mám málo času na přestup, může to pak být kritické (checkin zavřený, přitom jinak bych odlet stihl). Naopak pokud mám čas nazbyt, vydám se s kabinovým zavazadlem ven do města. Takhle bych musel hledat úschovnu (která navíc podle mě není všude). Prostě mám radši, když kufr odbavím rovnou až do cíle (pokud cestou někde nespím).

holovsky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 09. 2007, 16:36
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od holovsky »

Globík píše:Takhle bych musel hledat úschovnu (která navíc podle mě není všude). Prostě mám radši, když kufr odbavím rovnou až do cíle (pokud cestou někde nespím).


Jo, tak to je pravda, že v US na letištích by se hledala úschovna na zavazadla těžko :D . Po 9/11 je zrušili...

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Globik »

holovsky píše:
Globík píše:Takhle bych musel hledat úschovnu (která navíc podle mě není všude). Prostě mám radši, když kufr odbavím rovnou až do cíle (pokud cestou někde nespím).


Jo, tak to je pravda, že v US na letištích by se hledala úschovna na zavazadla těžko :D . Po 9/11 je zrušili...

Tak třeba v MIA je otevřená. Je ovšem k dispozici jen lidem, co přiletěli nebo poletí.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Zlin142 »

holovsky píše:o, tak to je pravda, že v US na letištích by se hledala úschovna na zavazadla těžko :D . Po 9/11 je zrušili...


Nesmysl. Na JFK zcela určitě je. A v ATL na 90% taky.

holovsky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 09. 2007, 16:36
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od holovsky »

Zlin142 píše:
holovsky píše:o, tak to je pravda, že v US na letištích by se hledala úschovna na zavazadla těžko :D . Po 9/11 je zrušili...


Nesmysl. Na JFK zcela určitě je. A v ATL na 90% taky.


Dobrá, je možné, že jsem se mýlil. Na některých letištích v US jsem na jejich stránkách když jsem se o to zajímal zjistil že ze "Security reason after 9/11" zrušili Luggage storage a pochopil jsem z toho, že je to celonárodní předpis. Asi tedy ne a každé letiště si to určuje zvlášť.

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od spinar »

Zlin142 píše:
holovsky píše:o, tak to je pravda, že v US na letištích by se hledala úschovna na zavazadla těžko :D . Po 9/11 je zrušili...


Nesmysl. Na JFK zcela určitě je. A v ATL na 90% taky.

Konkretne v Terminalu 4.


Odpovědět