Aeroflot

Odpovědět

Zaslouží si Aeroflot svojí špatnou image v ČR?

Ano
16
18%
Ne
42
48%
Ne letěl jsem s Aeroflot nemohu posoudit
21
24%
Boycotuju Aeroflot kvuli srpu a kladivu v jejich logo.
9
10%
 
Celkem hlasů: 88

Lanbub
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 431
Registrován: 15. 08. 2006, 06:12
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od Lanbub »

MS743 píše:Nebudu rozvyjet politicke debaty... po nekolika letech Aeroflotu mezi Asii a Prahou:

+ Cena
+ Evropske lety a A320
+ dobry servis na evropskych linkach
+ Ani Il96 neni az tak spetny na dalkovky ale novy A330 Aeroflotu je velice dobry a velmi pohodlny

- (do mesice by melo vymizet tento zapor) Letiste SVO Terminal 2
- Nepohodlny Transit
- Chladnost obsluhy na letisti i na dalkovkach....

Aeroflot... drive jiste nebylo treba luxusu ale ted se snazeji a historie stranou, firma neni az tak spatna... prumer a v dalkovkach lehce pod prumer and kdyz porovnam ceny tak neni to tak spatne. S novym terminalem 3 bude cestovani s nimi pohodlnejsi i stahovani IL96 z provozu...

Uplny souhlas!


dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od dider »

Cherokee píše:Ostava uz len vymenit mentalitu naroda, ale to bude asi na dlhsie. :roll: :D


Jj...tech X-let ruznejch totalit a vyvrazdovani inteligence je tezce poznamenalo a potrva to mnoho let az se to zmeni. Jestli vubec...

Ale ja bych osobne kombinaci SU A330 + SU A320 asi letel, i kdyz by me trochu desilo, kdo bude sedet kolem me. Nedavno jsem cetl TR jak letel do BKK nakej cernoch a nekolik ruskych skupinek na palube mu to davalo cely let pekne huste sezrat. Najdete to nekde na a.net

Hnus velebnosti

Cherokee
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 446
Registrován: 18. 07. 2006, 18:34
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od Cherokee »

Lanbub píše:Jen takovy postřeh: Mě připada že sedačky recaro v economy v A320 jsou pohodlnější než sedačky A330 economy. Docela mě to překvapilo čekal bych to obraceně. Jinak v A330 ti sedačky nejsou špatné a docela fajn IFE.

Sedacky su problem sam o sebe. Letel som v SU B 767 a sedacky boli tak vysedene, uplna hroza. 10 a pol hodiny utrpenia. To iste plati o sedackach na starsich Airbusoch. Tie kozene stoja za ... . Dosadte si tam, co chcete. A ak este chytite sedadlo pred emergency exit, kde sa nedaju sklopit opierky... No comment.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od whiskey »

Cherokee píše:Dosadte si tam, co chcete. A ak este chytite sedadlo pred emergency exit, kde sa nedaju sklopit opierky... No comment.

ako ST Gold+ nesedis v exit row?

Cherokee
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 446
Registrován: 18. 07. 2006, 18:34
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od Cherokee »

whiskey píše:
Cherokee píše:Dosadte si tam, co chcete. A ak este chytite sedadlo pred emergency exit, kde sa nedaju sklopit opierky... No comment.

ako ST Gold+ nesedis v exit row?

To je taka vec, ktora suvisi prave s ich naturou. Mozes si dopredu urobit aj seating a na letisku Ti daju, co oni chcu. :roll:


Lanbub
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 431
Registrován: 15. 08. 2006, 06:12
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od Lanbub »

Mě zatim dali takový seating jaky jsem si zadal jen jednou u gatu na mě skoušeli že by mi změnily sedadlo protože maj skupinu a chtěly by aby všichny seděli vedle sebe ale ja jsem se nedal a seděl jsem tak jak jsem to měl puvodně. Ale bez karty FF bych to asi neobhajil.
Na konec jsem zjistil že ta skupina byly přatele palubního personalu. Kamaradshoft jim nevišel tak byly na mě po celou dobu letu chladny. Mě to bylo jedno protože jsem je nepotřeboval a exit row na longhaul se opravdu hodi i když se crew šklebí.

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od MS743 »

Musim rici ze interier A320 v modre a recaro sedacky vypada velice velice dobre (ale mozna je poznat ze plast se bude trochu rychle loupat ale jen poznamka)... vecerni let a vnitrni osvetleni je opravdu prijemne... a hodne tiche po 10 hodinovem letu s Il96... hned se pozna rozdil...

mozna se mi to zdalo ale i ty recaro byly trochu "tvrdsi" ale zdana katastrofa

je videt ze se nekomu na design dal zalezet...

jedna vec ktera mi bohuzel u CSA absolutne chybi... jednoducha a estetika ktera nisc nestoji! par ladicich barev a rozbit monotonost nejakou ostrejsi barvou!

interier Aeroflotu A330 je hodne hezky a velice prijemna zmena od modre... hnede, oranzove a jine podobne tony jsou teple barvy... modra i kdyz hezka je hodne chladna...

http://www.airliners.net/photo/Aeroflot ... 1454223/M/

fevlad
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 28. 11. 2009, 18:27
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od fevlad »

Chstáme sa v 1/2010 na dovolenku do Bangkoku. Našiel som si tuto letenku, tak sa chcem opýtat na skúsenosti s touto spoločnosťou alebo či niekto neletel na tejto linke, ako je to s prestupom v Moskve, poprípade nejaké postrehy alebo skúsenosti....
VIE - SVO Airbus A319
SVO - BKK Airbus A330-300

Dík za akekolvek rady...

Marek.R
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 245
Registrován: 13. 07. 2006, 16:45
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od Marek.R »

Zajímalo by mě jestli je pravda, že Aeroflot opravdu odchází se Skyteamu. Pokud ano, tak jaké jsou důvody.

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od spinar »

Marek.R píše:Zajímalo by mě jestli je pravda, že Aeroflot opravdu odchází se Skyteamu. Pokud ano, tak jaké jsou důvody.

No to doufam ze nee!!

Lanbub
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 431
Registrován: 15. 08. 2006, 06:12
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od Lanbub »

fevlad píše:Chstáme sa v 1/2010 na dovolenku do Bangkoku. Našiel som si tuto letenku, tak sa chcem opýtat na skúsenosti s touto spoločnosťou alebo či niekto neletel na tejto linke, ako je to s prestupom v Moskve, poprípade nejaké postrehy alebo skúsenosti....
VIE - SVO Airbus A319
SVO - BKK Airbus A330-300

Dík za akekolvek rady...


Ahoj letadla super to je jediné co mohu říct. Trasu jsem neabsolvoval a jestli budeš mít štěstí tak budeš moc vyzkoušet nový terminal v moskvě. Starý stojí za prd...

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od MEA »

Letel som s nimi X-krat, od 97 az do 2006 tusim, najcastejsie DEL-SVO-PRG, VIE-PRG-TAS, VIE-PRG-FRU atd atd. operovane od TU-154M (mam ich rad a nic proti) cez A320, A310 (ten uz asi nepouzivaju) atd atd. Servis iste lepsi ako dnesne CSA, personal vpohode, pocit z lietania prijemny. Je pravda ze SVO stoji za staru backoru (nepoznam novy terminal) ale SVO2 je jedno z najhorsich letisk na svete a aj SVO1 je lepsie, lebo tam je aspon vonku maly kiosk a "socha" Il-18 kde sa da v parciku posediet s pivom:)

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od MEA »

MEA píše:Letel som s nimi X-krat, od 97 az do 2006 tusim, najcastejsie DEL-SVO-PRG, VIE-PRG-TAS, VIE-PRG-FRU atd atd. operovane od TU-154M (mam ich rad a nic proti) cez A320, A310 (ten uz asi nepouzivaju) atd atd. Servis iste lepsi ako dnesne CSA, personal vpohode, pocit z lietania prijemny. Je pravda ze SVO stoji za staru backoru (nepoznam novy terminal) ale SVO2 je jedno z najhorsich letisk na svete a aj SVO1 je lepsie, lebo tam je aspon vonku maly kiosk a "socha" Il-18 kde sa da v parciku posediet s pivom:)

PARDON!!! tu PRG si samozrejme zmente na SVO v tom mojom prispevku, asi som prepracovany:)))

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od stevard »

ja si myslim, ze AFL do skyteamu patri pravem. Sluzby na palube jsou na urovni. Business na Evrope je opravdu business a ne konvertibilni economy sedadla (alespon na A320) Catering perfektni, posadka gramotna a profesionalni. Jak to vypada ve SVO, to uz tak uplne OK neni, organizace prace trosku vazne. V nekterejch vecech, co se tyce servisu, je lepsi mit starou školu a Aeroflot je toho dobrym prikladem.

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Aeroflot

Příspěvek od honzeek1 »

stevard píše:ja si myslim, ze AFL do skyteamu patri pravem. Sluzby na palube jsou na urovni. Business na Evrope je opravdu business a ne konvertibilni economy sedadla (alespon na A320) Catering perfektni, posadka gramotna a profesionalni. Jak to vypada ve SVO, to uz tak uplne OK neni, organizace prace trosku vazne. V nekterejch vecech, co se tyce servisu, je lepsi mit starou školu a Aeroflot je toho dobrym prikladem.


Mozna jsem mel jen smulu na posadku, ale gramotna urcite nebyla - nebyl jsem z nich schopen vypacit, jestli opravdu vyplnovat vstupni papir - to jsem se ptal ctyrech - kdyz pouze transferuju. Zdalo se me to jako blbost (coz se taky ukazalo byt pravdou), jenze z nich nikdo neumel anglicky (nebo nechtel, tim hur) a takovou aroganci jsem nezazil ani u frantiku :-).


Odpovědět