Qatar Airways

Odpovědět
Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od Robert »

blesk.jpg
blesk.jpg (28.43 KiB) Zobrazeno 6546 x

:D


HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od HonzaLB »

flyingblue píše:
HonzaLB píše:Bude to A330-300. Ještě jsem se Al Bakera po tiskovce pro jistotu jednou ptal.


No on to opakoval celkem jasne :-)

samozřejmě, že lidé, co se tam přišli primárně najíst a napsat dvě věty, mají dostatek času vzorně poslouchat a pak tím ohromovat ještě zdejší fórum:)

michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od michal4 »

Lidi, není tu někdo, komu v poslední době přišla nějaká SMSka z brány Qatar Airways? Potřebuji zjistit toto číslo. Mně na Vodafone nic nepřijde a nemůžu si tak ověřit číslo v Qatar účtu. Z Katarců to už páčím dva týdny a hrají mrtvého brouka a Vodafone prý s tím bez čísla nepohne... Díky moc.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:
flyingblue píše:
HonzaLB píše:Bude to A330-300. Ještě jsem se Al Bakera po tiskovce pro jistotu jednou ptal.


No on to opakoval celkem jasne :-)

samozřejmě, že lidé, co se tam přišli primárně najíst a napsat dvě věty, mají dostatek času vzorně poslouchat a pak tím ohromovat ještě zdejší fórum:)


Tak samozrejme pokud moderni postBabisovci jednou v modu podle sebe soudim Tebe (a byli se tam najist), tak to tam muze byt. Ja jsem, ke sve smule, pospichal na dalsi schuzky, takze jsem vzal za vdek jednou balenou datli s velkou uhlikovou stopou :-)

Jinak role novinare na tiskovce je pozorne poslouchat, ale chapu, ze nekterym dela anglictina problemy a mozna se neco ztratilo v prekladu. To je samozrejme mrzute.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od micaello »

flyingblue píše:Jenom nerikal 777, ale 787 (s poznamkou o vetsim mnozstvi zidli v premiovych tridach) :-)

Ten svůj sardinkářský tripl ať si laskavě nechaj a nelítaj nám s ním sem :P


Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od Airbus380 »

micaello píše:Ten svůj sardinkářský tripl ať si laskavě nechaj a nelítaj nám s ním sem :P


Pořád lepší než 787 :D Podle všeho je v ní ještě míň místa. Brr.

miro776
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 77
Registrován: 26. 09. 2015, 23:03
Oblíbené typy letadel: A350, A340, A330, E195
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG,BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od miro776 »

Airbus380 píše:
micaello píše:Ten svůj sardinkářský tripl ať si laskavě nechaj a nelítaj nám s ním sem :P


Pořád lepší než 787 :D Podle všeho je v ní ještě míň místa. Brr.

Presne, B787 ma v economy nejmin mista, v B777 maji 3 mista (podle konfigurace) kde mate misto na nohy ,
sedacky (12D,27D,39D) nebo (12D,20D,32D) popripade na checkinu zazadat o exit row.
btw podle mne ,6hod let PRG-DOH se bude dat vydrzet i v B787

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od micaello »

miro776 píše:Presne, B787 ma v economy nejmin mista, v B777 maji 3 mista (podle konfigurace) kde mate misto na nohy ,
sedacky (12D,27D,39D) nebo (12D,20D,32D) popripade na checkinu zazadat o exit row.
btw podle mne ,6hod let PRG-DOH se bude dat vydrzet i v B787

Tak ono mě osobně nejde ani o místo na nohy, toho v triplu jsem měl vždy dostatek, jde spíš o místo na ramena a lokty, kor pak při jídle (a já nejsem člověk, co to do sebe naháže za pět minut :D )

Upřímně, bych si to rád vyzkoušel v té jejich A320 :thumbup: , podle mě to bude pohodlnější než tripl nebo bakelit :ymdevil:

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od Fabo »

bakelit evropsky rozhodne lepsi nez tristadvaca, bakelit americky, netusim.

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od Ace2 »

320tka je v pohodě s místem. Problém u 320 je jen to že jak je to jedna ulička a QR dbá ne servisu tak jsou pořád vozíky v uličce, takže to chce chytré načasování se dostat na záchod a zpět. U wide body s tím takové problémy nejsou.

Jinak s tím internetem v ceně.... v ceně je asi 15 minut a 10 MB aktuálně, pak za peníze datový balíček. Takže to není tak že by byl člověk online po celou dobu. Nicméně ted se internetové připojení na některých letadlech upgraduje na vysokorychlostní KA band tak třeba změní politiku.

Imho nejpohodlnější letadlo z celé QR fleet v economy je 330. Tam je místa tolik že je to naprostá pohoda.

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od happyna »

Qatar Airways představil novou hudbu pro nástup na palubu
http://happyfly.cz/qatar-airways-predst ... na-palubu/

m@rtin
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 697
Registrován: 14. 10. 2004, 18:39
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od m@rtin »

A ja uz doufal, ze se tu dozvim info o widebody do Prahy :-(

H_K
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 53
Registrován: 10. 12. 2016, 19:15
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od H_K »

Jenom pro info - letěl jsem s nima služebně 24.9. z Prahy do Hong Kongu, a 29.9. z Jakarty do Prahy.

Směrem tam Economy, až na pár míst plno na obou segmentech, bussines nevím. Odlet z Prahy načas, docela brzy boardují, takže už tak 15 minut před časem odletu nás vytlačovali od gatu. Jídlo takový Qatar standart, plus před Dohou ještě cpou lidem oříšky nebo sladkosti, mě vnutili asi 3 Snickers nebo co... :)

Cestou zpátky jsem měl Bussines, odlet z Dohy na čas, přílet do Prahy asi v 7.17, tedy o více než 40 minut dřív. :) Parádní výhled na Prahu při východu slunce... První zavazadla na pásu v 7.30, pak dlouho nic, a v 7.57 zbytek letadla, to je děs taky, malé letiště, malé letadlo, a trvá to stejně přes půl hodiny... :/ Fotky nemám, byl jsem rád že žiju po pracovním maratonu, ale servis v bussinesu perfektní, oslovování jménem, na letu z Jakarty vyloženě úžasná posádka, ale do Prahy taky dobrý. :)

CheckFlyer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 16. 10. 2016, 16:48
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od CheckFlyer »

H_K píše:Jenom pro info - letěl jsem s nima služebně 24.9. z Prahy do Hong Kongu, a 29.9. z Jakarty do Prahy.

Směrem tam Economy, až na pár míst plno na obou segmentech, bussines nevím. Odlet z Prahy načas, docela brzy boardují, takže už tak 15 minut před časem odletu nás vytlačovali od gatu. Jídlo takový Qatar standart, plus před Dohou ještě cpou lidem oříšky nebo sladkosti, mě vnutili asi 3 Snickers nebo co... :)

Cestou zpátky jsem měl Bussines, odlet z Dohy na čas, přílet do Prahy asi v 7.17, tedy o více než 40 minut dřív. :) Parádní výhled na Prahu při východu slunce... První zavazadla na pásu v 7.30, pak dlouho nic, a v 7.57 zbytek letadla, to je děs taky, malé letiště, malé letadlo, a trvá to stejně přes půl hodiny... :/ Fotky nemám, byl jsem rád že žiju po pracovním maratonu, ale servis v bussinesu perfektní, oslovování jménem, na letu z Jakarty vyloženě úžasná posádka, ale do Prahy taky dobrý. :)


Díky za menší TR. :)
Mimochodem, neví někdo, kdy Qatar nasadí na linku do PRG tu A333?

kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: Qatar Airways

Příspěvek od kowal »

Na březen mám pořád A320, takže nezbývá, než čekat.


Odpovědět