MartinAir

Odpovědět
tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

MartinAir

Příspěvek od tygrlive »

Tak jsem si dneska koupil let do Havany z Berlína a slečna z cestovky mě ujistila, že let je s KLM, nicméně na segment AMS-Havana je to MartinAir..

1./ s body do OK plus asi počítat nemohu? Nebo?
2./ Na co se mám připravit, podle webu by měl letět B767 ale s tímto strojem jsem neměl ještě tu čest?
3./ AVOD nebo nějaká jiná zábava na palubě?
4./ Nalívají alkohol nebo je nutné se předpřipravit?

Díky vám cestovatelům!


hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: MartinAir

Příspěvek od hafi »

nevim jestli je to relevantni, ale mama nedavno letela s KLM z prahy do vancouveru a cestou tam postrehla problem dvou lidi, kteri leteli pak z amsterdamu s martinairem do orlanda. A byl problem ze jim v praze na check-inu nevydali boarding pass na let s martinairem, takze museli v Amstu mimo transit a na check-in (meli to na jedny letence a zavazadla jim prelozili).

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: MartinAir

Příspěvek od tygrlive »

hafi píše:nevim jestli je to relevantni, ale mama nedavno letela s KLM z prahy do vancouveru a cestou tam postrehla problem dvou lidi, kteri leteli pak z amsterdamu s martinairem do orlanda. A byl problem ze jim v praze na check-inu nevydali boarding pass na let s martinairem, takze museli v Amstu mimo transit a na check-in (meli to na jedny letence a zavazadla jim prelozili).


hmm, tak to bych velmi nerad. mám to na jedné letence a na přestup v amstru 60min....

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MartinAir

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

hafi píše:nevim jestli je to relevantni, ale mama nedavno letela s KLM z prahy do vancouveru a cestou tam postrehla problem dvou lidi, kteri leteli pak z amsterdamu s martinairem do orlanda. A byl problem ze jim v praze na check-inu nevydali boarding pass na let s martinairem, takze museli v Amstu mimo transit a na check-in (meli to na jedny letence a zavazadla jim prelozili).


a to museli az ven z transitu? vzdyt v amstru normalne tranzitni prepazky maj, a k ttomu i hromadu "kiosku", kde si boarding pass muze clovek sam vytisknout .. a podle propagacniho a informacniho letaku to umi treba v pripade zmeskani navazneho letu samo udelat alternativni routing a vydat boardpasy...

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: MartinAir

Příspěvek od hafi »

ok, tak mozna toto bud mama spatne pochopila, nebo to nevedela uplne jiste obsluha na ruzyni. kazdopadne meli ziskat boarding passy az v amstrdamu, informaci o vyjiti z transitu k tomu mozna doplnil nekdo kdo nevedel jak to tam funguje (nevim presne jak to probehlo - jestli to mame rikali az ty lidi v ramci konverzace v letadle nebo slo o odposlechnuty hovor z froty na check-in)


Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MartinAir

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

jestli ale nedoslo k nedoruzumeni a informaci "jdete k tranzitni prepazce" si neprelozili jako "vyjdete z tranzitu " :)

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: MartinAir

Příspěvek od tygrlive »

a zkušenosti viz body 1-4 někdo má? :)

co se týče vyjití nevyjití z transitu to vám rozseknu již brzo :) pokusem na vlastní kůži :)

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: MartinAir

Příspěvek od hafi »

@tygr...tak mimochodem...jak si dopad s boarding passem a tranzitem?

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: MartinAir

Příspěvek od tygrlive »

hafi píše:@tygr...tak mimochodem...jak si dopad s boarding passem a tranzitem?


to jsem dopadl dobre, dostal jsem vzdy z prvni destinace listek az nakonec... ale...ty jejich 767 maaji fakt uzka sedadla, piti si platis, stejne jako AVOD... cestou zpet mi nevzali kufr za 2 lidi ve vaze 30kg a musel jsem kupovat tasku... celkem vzato, zlaty KLM a fucking copy MA...


Odpovědět