China Airlines

Odpovědět
Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1643
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

China Airlines

Příspěvek od Airbus380 »

Chápu správně informaci z planes.cz a sdělení pana Dvořáka, že China Airlines začnou lítat do Prahy i pro pax? Ta citace vypadá jako by to byla hotová věc...


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5475
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: China Airlines

Příspěvek od flyingblue »

Airbus380 píše:Chápu správně informaci z planes.cz a sdělení pana Dvořáka, že China Airlines začnou lítat do Prahy i pro pax? Ta citace vypadá jako by to byla hotová věc...


Proc se nezeptas nacelnika v chatu? Nacelnik Te neukousne.

michal4
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 282
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: China Airlines

Příspěvek od michal4 »

Ahoj, nechci zakládat nové téma a zajímal by mě pohled zkušenějších lovců letenek, co se pořád hrabou v matrixu a mají přehled v tarifech. Na podzim mě napadl trip s open-jaw letenkou Okolí ČR-Vietnam, Japonsko-Okolí ČR s nějakou čínskou společností a bezvízovým stopem v Číně (ideálně jedním směrem Peking a druhým Šanghaj). Plus přelet nízkonákladovkou z Vietnamu do Japonska. Týden ve Vietnamu okolo jednoho místa (preferuju spíš chlad, tak možná i sever, pokud tam nebude zrovna vrchol monzunu), pár nocí okolo Tokya, červeně probarvené listy a výlet na Fudži, co jsem minule nezvládl, a v Číně dát Peking se Zakázaným městem a Velkou zdí.

Otázka:
- vyskytují se vůbec takové druhy open-jaw letenek např. od Air China? A bývají na ně vůbec akční ceny? Tuším, že to bude dost exotická kombinace. Co jsem koukal na destinace Air China aspoň teoreticky by to mělo jít.
- plus nemají takové letenky už tolik stopů a v takových místech, že se člověk stejně nevyhne tomu jejich novému 100 EUR vízu?

Díky a pokud se vám to zdá jako blbina, tak to prosím ignorujte.


Odpovědět