China Airlines

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Status: Offline

China Airlines

Příspěvekod Airbus380 » 15. 09. 2010, 00:21

Chápu správně informaci z planes.cz a sdělení pana Dvořáka, že China Airlines začnou lítat do Prahy i pro pax? Ta citace vypadá jako by to byla hotová věc...

flyingblue
Kapitán
Kapitán

Re: China Airlines

Příspěvekod flyingblue » 15. 09. 2010, 00:23

Airbus380 píše:Chápu správně informaci z planes.cz a sdělení pana Dvořáka, že China Airlines začnou lítat do Prahy i pro pax? Ta citace vypadá jako by to byla hotová věc...

Proc se nezeptas nacelnika v chatu? Nacelnik Te neukousne.

michal4
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: China Airlines

Příspěvekod michal4 » 28. 04. 2019, 17:29

Ahoj, nechci zakládat nové téma a zajímal by mě pohled zkušenějších lovců letenek, co se pořád hrabou v matrixu a mají přehled v tarifech. Na podzim mě napadl trip s open-jaw letenkou Okolí ČR-Vietnam, Japonsko-Okolí ČR s nějakou čínskou společností a bezvízovým stopem v Číně (ideálně jedním směrem Peking a druhým Šanghaj). Plus přelet nízkonákladovkou z Vietnamu do Japonska. Týden ve Vietnamu okolo jednoho místa (preferuju spíš chlad, tak možná i sever, pokud tam nebude zrovna vrchol monzunu), pár nocí okolo Tokya, červeně probarvené listy a výlet na Fudži, co jsem minule nezvládl, a v Číně dát Peking se Zakázaným městem a Velkou zdí.

Otázka:
- vyskytují se vůbec takové druhy open-jaw letenek např. od Air China? A bývají na ně vůbec akční ceny? Tuším, že to bude dost exotická kombinace. Co jsem koukal na destinace Air China aspoň teoreticky by to mělo jít.
- plus nemají takové letenky už tolik stopů a v takových místech, že se člověk stejně nevyhne tomu jejich novému 100 EUR vízu?

Díky a pokud se vám to zdá jako blbina, tak to prosím ignorujte.

Zpět na “Ostatní letecké společnosti”