Přestup na JFK 1hod15min

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Přestup na JFK 1hod15min

Příspěvek od Globik »

flyingblue píše:
spinar píše:T3 je Delta terminal, ze ano? Tam jsem priletal dvakrat. 14:50 je spicka, videl bych to tak do hodiny.. Ale zalezi kde v letadle budes sedet a jak rychle pujdes (pobezis). A taky jestli si Te nevezmou na 2 hodiny stranou, jako mne pred mesicem v Chicagu..


Dneska mi kolega rikal, ze to dali za 35 minut vystup z eroplanu-vyzvednuti bagaze (zrovna v tuto dobu). To neni spatne.

To snad muselo být na SFO, ne? :) No každopádně to vypadá, že vystojím důlek. Neletím totiž já, ale tchyně, na kterou budu čekat.


spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: Přestup na JFK 1hod15min

Příspěvek od spinar »

35 minut je na JFK realnych, ale spis na T1, T4 nebo BA terminalu (myslim ze je to T5). Co si pamatuju tak vystup na T3 u Delty byl pres takovy autobusiky ktery se zvedaci kabinou, ktery se minutu zvedaly k letadlu, pak do nich lidi primo nastoupili, pak se zase minutu snizovali na uroven plochy, pak jeli hlemyzdim tempem a potom se zase zvedali k terminalu aby mohl clovek vystoupit.. Kdyz se clovek dostal az do tretiho, tak to byl pekny opruz. Ale zase na T3 nebyla velka fronta na pasovku.. No je to loterie..:)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Přestup na JFK 1hod15min

Příspěvek od Globik »

spinar píše:No je to loterie..:)
Takže ten důlek je jasný. Přijdu půl hodiny po reálném příletu a možná tam budu stát několik hodin. To bude zábavné odpoledne :crazy:

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Přestup na JFK 1hod15min

Příspěvek od firefly »

Globík píše:
spinar píše:No je to loterie..:)
Takže ten důlek je jasný. Přijdu půl hodiny po reálném příletu a možná tam budu stát několik hodin. To bude zábavné odpoledne :crazy:

Čekání na tchyni je samo o sobě zábavné :lol: :lol: :lol: :lol: !

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Přestup na JFK 1hod15min

Příspěvek od dydzej »

flyingblue píše:
spinar píše:T3 je Delta terminal, ze ano? Tam jsem priletal dvakrat. 14:50 je spicka, videl bych to tak do hodiny.. Ale zalezi kde v letadle budes sedet a jak rychle pujdes (pobezis). A taky jestli si Te nevezmou na 2 hodiny stranou, jako mne pred mesicem v Chicagu..


Dneska mi kolega rikal, ze to dali za 35 minut vystup z eroplanu-vyzvednuti bagaze (zrovna v tuto dobu). To neni spatne.

Tak to je vazne skvely vykon, protoze v tuhle dobu je to na T3 opravdu na imigracnim casto na desitky minut, zvlast kdyz clovek cestuje v Y a sedi az na konci.


Odpovědět