Egypt Air

Odpovědět
vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od vitezslav »

remost: Člověče, to překopíruj na Novinky a budeš mít zaručený úspěch.
Dal bych tomu název "Jen zázrakem cestující přežili let hrůzy, aneb místo slibovaného luxusního letadla přiletěl vysloužilý vojenský speciál!" :lol:


MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od MEA »

no, musim uznat ze starsie terminaly v CAI su tak trochu bengal - jeden anglan a ja sme nemali printy e-ticketu a chlap nas nechal cakat asi hodinu pred tym prvym skenerom batohov. ale to pri lete ok. pri lete ms ak si zabudnete print-out vytlaci ho na pockanie a s usmevom kancel na letisku. ak na araba nezaberie "window seat please" skuste: "makán ´alal šubbák min fadlika (alebo min fadliki ak je to baba)". po takomto ovlazeni egyptskej duse som dostal okno aj na fully booked letoch...

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od whiskey »

MEA píše: ak na araba nezaberie "window seat please" skuste: "makán ´alal šubbák min fadlika (alebo min fadliki ak je to baba)". po takomto ovlazeni egyptskej duse som dostal okno aj na fully booked letoch...


pekna finta!
hlavne naho nezacnit vykrikovat kunbula namiesto subbak, to by mohlo velmi zle dopadnut. :lol:

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od MEA »

whiskey píše:
MEA píše: ak na araba nezaberie "window seat please" skuste: "makán ´alal šubbák min fadlika (alebo min fadliki ak je to baba)". po takomto ovlazeni egyptskej duse som dostal okno aj na fully booked letoch...


pekna finta!
hlavne naho nezacnit vykrikovat kunbula namiesto subbak, to by mohlo velmi zle dopadnut. :lol:


...ale na linke na ukrajinu si miesto šubbáku mozes vypytat "baina šarmuttatain" :)))

BinAir
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 25. 02. 2010, 14:37
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od BinAir »

ma nekdo "zazitky" z letu VIE-CAI-BKK? letim za mesic. pry je to dry linka...?


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od whiskey »

BinAir píše:ma nekdo "zazitky" z letu VIE-CAI-BKK? letim za mesic. pry je to dry linka...?


mam skusenosti VIE-CAI-JNB a mas pravdu, je to komplet dry aerolinka, bez ohladu na to, ci v Y alebo C alebo F.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od MEA »

whiskey píše:
BinAir píše:ma nekdo "zazitky" z letu VIE-CAI-BKK? letim za mesic. pry je to dry linka...?


mam skusenosti VIE-CAI-JNB a mas pravdu, je to komplet dry aerolinka, bez ohladu na to, ci v Y alebo C alebo F.


hej, ta bezalkoholicnost je hlavny a najvacsi nedostatok MS... ak je ten dlhy let moc dlhy a dry ta fakt nebavi, tak si kup daco v duty free a na hajzli si to prelej do termosky akoze mas caj:)

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od whiskey »

MEA píše:hej, ta bezalkoholicnost je hlavny a najvacsi nedostatok MS... ak je ten dlhy let moc dlhy a dry ta fakt nebavi, tak si kup daco v duty free a na hajzli si to prelej do termosky akoze mas caj:)


no neviem, je to vec osobnych preferencii, to BKK je takisto ako JNB nocny let, takze by som zrejme rovno zalomil a neriesil, ci maju pivo alebo nie.

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od MS743 »

Z VIE do CAI nepravdibodobneji poletis B737-800 s wingletama. Stave se u MS hodne casto ze meni typy takze muze byt A332 ale uz to neni tak casto jak byvalo drive.

Obrázek

Interier cisty (vetsinou nove stroje).. jidlo ok ...piti zaklad.. ale je budou to jen 3.5 hodky takze bez piva clovek vydrzi. i kdyz toto je fotka airbusu a320 .. interier 737 je stejny (tedy barev a overhead monitory). jejich C class ma jen 2-2 s PTV

Obrázek

jidlo prumer takze hop nrbo trop ale na evropske lety to byva OK... tedy standard.. crew dela svou praci.. trochu americky zpub (t.j. stare babky na lety .. )

Poletite do T3 (Egyptair a Star alliance) coz je hodne prijemny a cisty terminal.. mnohem lepsi nez T2 ktery je FAKT spatny... T1 je ok a kam leta CSA .. jezdi se jen busem ale terminal po rekonstrukci uz 5 let tak cisto... tedy pohoda akorat na par otravcu (kufry, taxiky apod...)

Obrázek

Obrázek

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od whiskey »

Tu je ten C v 738, co spominal MS743, lietadlo bolo nejake 2-3 mesiace stare vtedy (fotene v januari 2008).
Obrázek

Obrázek

Jerry X
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 223
Registrován: 10. 03. 2009, 20:32
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od Jerry X »

V Y polštářky? Příjemné překvapení na celkem krátký let. Jinak kabina letadla opravdu pěkná.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od MEA »

Dost by ma zaujimalo, ci aj na linke z PRG pouziva MS "tajnych" v kabine. na linke zo SAH boli 2 ja, na prvom sedadle A a na poslednom F. ked sa Jemenci jasili v kabine ako male deti, dost ich schladili. velki chlapi s valkymi hlavami a este vacsimi ramenami :)))

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od Night fly »

MEA píše:Dost by ma zaujimalo, ci aj na linke z PRG pouziva MS "tajnych" v kabine. na linke zo SAH boli 2 ja, na prvom sedadle A a na poslednom F. ked sa Jemenci jasili v kabine ako male deti, dost ich schladili. velki chlapi s valkymi hlavami a este vacsimi ramenami :)))


MS leta do PRG :shock: :?:

Jerry X
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 223
Registrován: 10. 03. 2009, 20:32
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od Jerry X »

Egypt Air do Prahy nelétá. Bohužel...

Jerry X
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 223
Registrován: 10. 03. 2009, 20:32
Stav: Offline

Re: Egypt Air

Příspěvek od Jerry X »

Night fly píše:
MEA píše:Dost by ma zaujimalo, ci aj na linke z PRG pouziva MS "tajnych" v kabine. na linke zo SAH boli 2 ja, na prvom sedadle A a na poslednom F. ked sa Jemenci jasili v kabine ako male deti, dost ich schladili. velki chlapi s valkymi hlavami a este vacsimi ramenami :)))


MS leta do PRG :shock: :?:

Byls rychlejší.. :)


Odpovědět