Turkish Airlines

Odpovědět
RAdek
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Stav: Offline

Re: Turkish Airlines

Příspěvek od RAdek »

http://www.planes.cz/cs/article/203208/turkish-airlines-zahaji-v-cervenci-lety-boeingem-787

Nemáte někdo zdroj k informaci, jak bude vypadat rozložení sedaček v ekonomické třídě? Neodolal jsem letenkám na příští rok s 787-9 Turkish Airlines a seat map pro economy jsem prostě nenašel.

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753

Příspěvek od MarcosFT »

3-3-3 nejvíc místa tradičně na exitu.

jonapet
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Oblíbené typy letadel: ATR 42
Pohlaví: muž

Příspěvek od jonapet »

Uvažuju nad dovolenou v listopadu. Zaujal mne Zanzibar (Tanzánie). Rád bych vybral Miles&More míle a mám na výběr mezi C class Turkish a Ethiopian.

Turkish Airlines podle všeho jedou hodně přísný režim na palubě
O Ethiopian se mi moc najít nepodařilo... Má to vůbec smysl teď utrácet míle za business? Vím snad, že jen Lufthansa si stále drží relativně před-covidovou úroveň...

beardie
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny

Příspěvek od beardie »

raz za cas maju M&M Meilenschnappchen a Tanzania i Zanzibar mavaju za 40k mil v C

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753

Příspěvek od MarcosFT »

jonapet píše:
25. 10. 2020, 18:56
Uvažuju nad dovolenou v listopadu. Zaujal mne Zanzibar (Tanzánie). Rád bych vybral Miles&More míle a mám na výběr mezi C class Turkish a Ethiopian.

Turkish Airlines podle všeho jedou hodně přísný režim na palubě
O Ethiopian se mi moc najít nepodařilo... Má to vůbec smysl teď utrácet míle za business? Vím snad, že jen Lufthansa si stále drží relativně před-covidovou úroveň...
Tak Etiopci mají angled i v novych 787, servis je fajn, do Tanzanie to ale pak bude narrow body. S Turkem muzea večerní odlet z Vídně mít s A330, takže na krátký let dobrá sicna, salonek je i teď fajn a servis se snad vrátí do normálu, či se snad k němu bude blížit. Volil bych TK.

loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Stav: Online

Příspěvek od loupeznik »

MarcosFT píše:
26. 10. 2020, 12:02
Tak Etiopci mají angled i v novych 787, servis je fajn, do Tanzanie to ale pak bude narrow body.
ADD-ZNZ běžně lítá 787, zažil jsem i A350.

zennie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zennie »

Pokud dobře koukám, tak IST-DAR lítá TK v 737. Což není nic, za co bych chtěl pálit míle, pokud nejsou před expirací nebo tak něco. Čerstvý report z IST-NBO v C je k vidění v sekci s trip reporty.

Jinak nepřišlo mi, že by byla nějak přísná opatření. Jak jsem taky psal v reportu, na zásadně osekaný limit na příručák nekoukal naprosto nikdo (ani v PRG ani v IST), roušky ano, ale let PRG-IST byl prázdný (takže si po jídle roušku už snad nikdo nedal), IST-NBO přesně nevím, ale byl to let přes noc a v businessu se taky nic moc neřešilo. Necítil jsem žádné zásadní omezení.

Odpovědět