Dilema s Turkmenistan Airlines

Odpovědět
qwerty1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15. 02. 2014, 21:21
Stav: Offline

Dilema s Turkmenistan Airlines

Příspěvek od qwerty1 »

Ahoj, neviem ,či to sem vôbec patrí, ale ... :D už dlhší čas riešim takú dilemu. Dnes to bolo tretí raz, počul som strašný hukot (až som sa zľakol, že sa naplnili moje sny o padnutom lietadle), tak som išiel na flightradar24.com a zistil som, že opäť nad nami preletelo lietadlo Turkmenistan Airlines - ilyushin. bolo vo výške zdá sa mi 24000 ft. Na flightradare ale neboli žiadne údaje o tom lete (odkiaľ kam a pod) Pozeral som všetky okolité letiská (hlavne bts a vie, často nad nami letia stadiaľ lietadlá približne v rovnakej výške) aj nejaké české letiská, ale nič som nenašiel. Ani na stránke aeroliniek som nenašiel žiaden let z týchto končín. Mimochodom bývam na západnom Slovensku a trasa, ktorú lietadlo prešlo, vždy smerovala zo severu ale nemala nejaký presne určený začiatok, bolo to niekde pred hranicami s Českom.. Vopred všetkým dík za ohlasy :)


Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Dilema s Turkmenistan Airlines

Příspěvek od Airbus380 »

qwerty1 píše:Ahoj, neviem ,či to sem vôbec patrí, ale ... :D už dlhší čas riešim takú dilemu. Dnes to bolo tretí raz, počul som strašný hukot (až som sa zľakol, že sa naplnili moje sny o padnutom lietadle), tak som išiel na flightradar24.com a zistil som, že opäť nad nami preletelo lietadlo Turkmenistan Airlines - ilyushin. bolo vo výške zdá sa mi 24000 ft. Na flightradare ale neboli žiadne údaje o tom lete (odkiaľ kam a pod) Pozeral som všetky okolité letiská (hlavne bts a vie, často nad nami letia stadiaľ lietadlá približne v rovnakej výške) aj nejaké české letiská, ale nič som nenašiel. Ani na stránke aeroliniek som nenašiel žiaden let z týchto končín. Mimochodom bývam na západnom Slovensku a trasa, ktorú lietadlo prešlo, vždy smerovala zo severu ale nemala nejaký presne určený začiatok, bolo to niekde pred hranicami s Českom.. Vopred všetkým dík za ohlasy :)


Turkmenitánci s IL76 jsou docela častým návštěvníkem Brna, stejně tak dnes. Co vozí, to už bohužel nevím.

qwerty1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15. 02. 2014, 21:21
Stav: Offline

Re: Dilema s Turkmenistan Airlines

Příspěvek od qwerty1 »

Airbus380 píše:
qwerty1 píše:Ahoj, neviem ,či to sem vôbec patrí, ale ... :D už dlhší čas riešim takú dilemu. Dnes to bolo tretí raz, počul som strašný hukot (až som sa zľakol, že sa naplnili moje sny o padnutom lietadle), tak som išiel na flightradar24.com a zistil som, že opäť nad nami preletelo lietadlo Turkmenistan Airlines - ilyushin. bolo vo výške zdá sa mi 24000 ft. Na flightradare ale neboli žiadne údaje o tom lete (odkiaľ kam a pod) Pozeral som všetky okolité letiská (hlavne bts a vie, často nad nami letia stadiaľ lietadlá približne v rovnakej výške) aj nejaké české letiská, ale nič som nenašiel. Ani na stránke aeroliniek som nenašiel žiaden let z týchto končín. Mimochodom bývam na západnom Slovensku a trasa, ktorú lietadlo prešlo, vždy smerovala zo severu ale nemala nejaký presne určený začiatok, bolo to niekde pred hranicami s Českom.. Vopred všetkým dík za ohlasy :)


Turkmenitánci s IL76 jsou docela častým návštěvníkem Brna, stejně tak dnes. Co vozí, to už bohužel nevím.


Tak to ti moc ďakujem :) Úprimne povedané som aj myslel, že to ide stadiaľ, ale nebol som si istý, lebo som pozeral a na Brnenskom letisku nič o tom nebolo... :D každopádne som rád, že už nemusím sedieť celé hodiny pri pc a pátrať, čo to je zač :lol:


Odpovědět