flyDubai

Odpovědět
frenk.k
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 23. 08. 2011, 11:09
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od frenk.k »

Problem je v tom, ze pristup rezervaci bohuzel nemam (koupeno pres CK) a asi nebudu mit.


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od prodejce »

Od 20. června 2017 dochází ke změně a v ekonomické třídě již nebude nabízeno občerstvení v ceně letenky.

Všechny letenky s proletem od 1. července 2017 vystaveny před 20. červnem 2017 budou mít ještě občerstvení na letech do/z Evropy, Tanzanie a Thajska zdarma.

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od happyna »

flydubai bude létat z Krakowa do Dubaje
http://happyfly.cz/flydubai-krakow-dubaj/

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od vladivostok »

Od včera sa snažim kupiť letenky na stranke flydubai z BTS do BKK no stale sa mi nedari zrealizovat platbu piše mi to že pri spracovani vašej platby sa vyskytol problem.Sorry there was a problem in processing your payment.
Skušal som zaplatit debetnou aj kreditnou kartou no neuspešne na oboch mam denny limit 500e na platbu cez internet a cena letenky je 469e takže v tom by nemal byť problem Volal som aj do mBank no neda sa spojit s operatorom asi koly štatnemu sviatku ...Nevie niekdo kde by mohol byť problem ?

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od hafi »

Afaik mbank má dvojí nastavování limitu platební karty - na částku a na počet transakci. To druhé je zlehka skryto a už jsem na to párkrát zapomnel a divil se. Nemůže to být v tomto?


vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od vladivostok »

hafi píše:Afaik mbank má dvojí nastavování limitu platební karty - na částku a na počet transakci. To druhé je zlehka skryto a už jsem na to párkrát zapomnel a divil se. Nemůže to být v tomto?


Nie na kreditke aj debetnej karte mam nastavene 5 transakcii denne takže v tom by nemal byť problem.....

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od hafi »

Mi to v září kreditkou od mbank taky neprošlo. Tak jsem to zaplatil kartou jiný banky a zpětně mi došlo, že to mohlo být tím počtem transakcí a dal už jsem to neřešil. Ale mohl to být i jiný důvod, nekotroloval jsem to.

jvoj
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 754
Registrován: 20. 03. 2010, 18:40
Oblíbené typy letadel: B737, 787, Všechny Embraery, ATR42/72
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od jvoj »

hafi píše:Mi to v září kreditkou od mbank taky neprošlo. Tak jsem to zaplatil kartou jiný banky a zpětně mi došlo, že to mohlo být tím počtem transakcí a dal už jsem to neřešil. Ale mohl to být i jiný důvod, nekotroloval jsem to.

Potvrzuji, že KREDITKOU od mBank mi také nešla koupit letenka ani od FR ani od LH, a to nezávisle na částce. S DEBITkou to šlo vždy bůhvíproč bez problému.

qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od qwertyx64 »

Vie niekto ako prebieha nastup vo Viedni na autobus do Bratislavy? Mozem vynechat tuto cast a ist rovno na odlet v Bratislave?

Cena letenky cca o 90eur nizsia, preto spekulujem ;-)

leokontra
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 09. 06. 2017, 21:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Trenčín
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od leokontra »

qwertyx64 píše:Vie niekto ako prebieha nastup vo Viedni na autobus do Bratislavy? Mozem vynechat tuto cast a ist rovno na odlet v Bratislave?

Cena letenky cca o 90eur nizsia, preto spekulujem ;-)


Dost nechapem otazke...skus konkretne ktory bus, ktore lety a co presne chces vediet :wink:

qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od qwertyx64 »

Kupim si let Vieden - Bratislava - Dubai. VIE-Bts ide bus ktory chcem vynechat.

leokontra
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 09. 06. 2017, 21:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Trenčín
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od leokontra »

qwertyx64 píše:Kupim si let Vieden - Bratislava - Dubai. VIE-Bts ide bus ktory chcem vynechat.


hmm, nevedel som ze to aj takto predavaju. Pravdepodobne to je niaky bus slovak lines/regiojet tak by to asi nemal byt problem, ale asi by som im napisal :-?

tomassanto
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 59
Registrován: 07. 04. 2015, 21:23
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od tomassanto »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, letím poprvé s FlyDubai do Dubaje, odlet v 8.10 hod, odbavení začíná 3 hodiny předem, let s 737-800, čili nějakých 180 pax. Má to nějaký význam, že odbavení začíná 3 hodiny před odletem (důkladnější kontroly...? ) a je nutné být s takovým předstihem na letišti, když gate se stejně otevře cca hodinu před odletem? Předpokládám, že kolem páté hodiny ranní toho na letišti moc otevřeného ještě nebude.. Děkuji

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1310
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od Lkprak »

tomassanto píše:Ahoj, chtěl jsem se zeptat, letím poprvé s FlyDubai do Dubaje, odlet v 8.10 hod, odbavení začíná 3 hodiny předem, let s 737-800, čili nějakých 180 pax. Má to nějaký význam, že odbavení začíná 3 hodiny před odletem (důkladnější kontroly...? ) a je nutné být s takovým předstihem na letišti, když gate se stejně otevře cca hodinu před odletem? Předpokládám, že kolem páté hodiny ranní toho na letišti moc otevřeného ještě nebude.. Děkuji


Význam to nemá, kontroly jsou stejné, jako u jiných letů. A pokud poletíš bez zavazadel, lze využít on-line check-in a k přepážce ani nejít.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od Fabo »

Odbaveni na dalkove lety typicky zacina 3 hodiny predem, to neznamena, ze na letisti musis ty tri hodiny predem byt, zejmena, jestli mas nejaky jednodussi itinerar s online checkinem a potrebujes jenom odevzdat kufr.

Nicmene uplne na posledni chvili bych to stejne nenechaval.


Odpovědět