flyDubai

Odpovědět
Marek.R
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 245
Registrován: 13. 07. 2006, 16:45
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od Marek.R »

pettte píše:Ještě včera jsem chtěl napsat, že já vidím hlavní rozdíl v bezpečnostní kultuře.

Včerejší informace na planes.cz:
Společnost Smartwings se stala vítězem výběrového řízení na pronájem letadel Boeing 737NG s posádkami, které vyhlásila letecká společnost flydubai....

....mně bohužel, takzvaně, vzala vítr z plachet. Musí být fajn si koupit letenku s Flydubai, nedejbože s Emirates, kde operuje Flydubai, a nastoupit do letadla SW, kde prvním hlášením kapitána bude: vzhledem k tomu, že je to podle nás bezpečné, poletíme do Dubaje na jeden motor. Díky ušetřenému palivu, dostane každý zákazník (pokud doletíme) po přistání kelímek neperlivé a neochucené Dobré vody.

A to se vyplatí! :D



Jak jiste vsichni vite, tak flyDubai uz mela jednu nehodu pri ktere neporezili cestujici. Kolik mel nehod Smartwings?


Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od Roiman4 »

A všichni ví, ze to je na měsíc pouze a děla se okolo toho velký cirkus akorát.

bilbo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 183
Registrován: 31. 08. 2017, 17:01
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, VIE, STR
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od bilbo »

jonapet píše:mě teda mrzí hlavně absence IFE, to beru jako největší mínus

Tak on ani flydubai nemá na všech vlastních letadlech IFE

tomassanto
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 59
Registrován: 07. 04. 2015, 21:23
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od tomassanto »

bilbo píše:
jonapet píše:mě teda mrzí hlavně absence IFE, to beru jako největší mínus

Tak on ani flydubai nemá na všech vlastních letadlech IFE

My meli, ale v obou směrech nefunkcni

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od marthym »

A wifi taky nefungovala, že jo? A možná, okýnko nešlo otevřít. :crazy:


LukineskoNR
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12. 03. 2021, 13:19
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od LukineskoNR »

Neviete mi poradiť prosím vás ? Kupoval som letenku Bratislava Dubaj ešte na Maj 2020 let bol zrušený dostal som vouchre jeden 372€ a druhy 250€ teraz si chcem objednať let bratislava dubaj na november použijem prvý vocuher v hodnote 372€ napíše mi ale že použíje 350€ a 22€ mi ostane na vouchri napišem druhy voucher v hodnote 250€ a tam už napíše že nemôže už použiť vocuher neviete prečo ? proste moja letenka stoji 702 euro chcem pouzit tie vouchre ale môžem jak keby spolu len do 350€

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od hafi »

není tam někde podmínka, že jde použít jen na jeden let? a není u flydubai zpáteční letenka vlastně dvě jednosměrné? Tj. nepomohlo by to koupit odděleně ve dvou transakcích? Samozřejmě pokud to v součtu nestojí významně více.

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od pettte »

Hlavně je bordel, že dělají vůbec nějaké obstrukce. Je to voucher za dávno zaplacené a neproletěné peníze, a oni dělají maximum proto, aby s nima v budoucnu letělo co nejméně lidí, protože tohle se samozřejmě mezi zákazníky rozkřikne.
Přitom vůbec o nic nejde, teda pokud tímto nechtějí z lidí tahat další peníze, ale myslím si, že to je hodně nešťastné řešení....

LukineskoNR
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12. 03. 2021, 13:19
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od LukineskoNR »

Dopracoval som sa zatiaľ k tomu že keďže jeden spiatočný let stojí 352€ pre jednu osobu tak nemôžem použiť celý voucher tak teraz teda riešim prečo mi poslali vtedy dva vocuhre v inej hodnote 372 a 250 v súčte toľko stali letenky pre dve osobi ale teda som mal dostat vouchre v rovnakej hodnote co by bolo 314 euro a a to by vychadzalo a zvysok by som doplatil len teraz je problem ten že prvý vocuher 372€ použijem ostane mi 20€ a druhy voucher nemozem pouzit lebo je písaný na moje meno a nie na druheho pasažiera pritom ten pasazier mal so mnou vtedy letiet tiez.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: flyDubai

Příspěvek od hafi »

aha, jo voucher je na jmeno, hadam, ze s nimi jde vykomunikovat zmena z tebe na toho druheho puvodniho spolupasazera, ale na nikoho dalsiho asi ne.
Ja to kdysi s nimi resil a vicemene nevyresil.


Odpovědět