First Class "levne" ?

Odpovědět
Baenschi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 12. 08. 2014, 22:09
Stav: Offline

First Class "levne" ?

Příspěvek od Baenschi »

Hezky vecer vsem,

Rad bych si dal ke kulatinam darek ve forme letenky First class tak, abych se uplne nezrujnoval. Moc toho ted nenalitam (30 - 50K / rocne mil se Star Alliance tak tudy asi cesta nevede). Lakala by mne napr. cesta do Australie s 2 denni prestavkou nekde v Asii.

Tak mne napadlo , koukam ze se daj poridit mile u US airways / united za cca 0.02 US centu na mili.
http://thepointsguy.com/2014/11/buying- ... -worth-it/

Z tabulky nize vypliva, ze na Evropa - Pacifik potrebuji 150 000mil:
http://www.usairways.com/en-US/Resource ... rdtravel.p

Znamena to, ze za 3 000USD letim ? :) . Urcite v tom bude nejaky hacek ? mozna letistni poplatky , dostupnost. nejaka rada ? Je nejake inteligentnejsi / levnejsi reseni...

Dekuji vsem
Jeste jednou hezky vecer.


Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: First Class "levne" ?

Příspěvek od Tony Smoke »

Ahoj,
nie som v tomto expert, ale skusim sa podelit o myslienky, co ma napadaju:
- nejaky cash priplatok k tej letenke bude, je to zrejme aj z toho prveho linku, ktory si uviedol. tieto vsak nie su horibilne, nejakych 100 ci 200 dolarov. Pri first class to nebude asi vela :)
- zisti si, ze ci pri tej promo akcii mozes kupit na jeden program aj viac balikov. Ten najväcsi ti zabezpeci 80k+45k mil, co je dokopy 125k, cize mozno by ti tych 25k este chybalo? ak ano, tak si zisti, ci mozes dalej dokupovat.
- druhy link mi nefunguje, tak neviem, ze ci tych 150k bude stacit, alebo ci to nie je nahodou len one way.

Zlom väz!

mattsun
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 20. 08. 2014, 01:50
Stav: Offline

Re: First Class "levne" ?

Příspěvek od mattsun »

bojim sa ze Australiu vo First Class za 3000usd nedas...ta je draha ako slak aj v economy. pokial by ti stacila aj Azia, tak tam by si nieco najst mohol. viac mozno najdes aj tu :
viewtopic.php?f=26&t=6971&start=30


Odpovědět