Ukraine International Airlines

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Status: Offline

Re: Ukraine International Airlines

Příspěvekod kuba.biker » 29. 04. 2019, 22:01

Díky moc za postřehy ohledně zavazadel. Ještě mám dotaz: nemáte prosím někdo zkušenosti s dokupováním extra služeb k nejlevnějšímu tarifu? Chtěl jsem si přikoupit oběd a zarezervovat místo, ale vyskakuje mi tam okno, že změna rezervace není k dispozici online... :roll:

yellow
Cestující First Class
Cestující First Class

Příspěvekod yellow » 02. 05. 2019, 13:28

kuba.biker píše:Díky moc za postřehy ohledně zavazadel. Ještě mám dotaz: nemáte prosím někdo zkušenosti s dokupováním extra služeb k nejlevnějšímu tarifu? Chtěl jsem si přikoupit oběd a zarezervovat místo, ale vyskakuje mi tam okno, že změna rezervace není k dispozici online... :roll:

U mě to bylo dostupné až 48 hodin před odletem poté, co byl aktivní online check-in, kde se rovnou vybrané místo dá zaplatit.

ludan
Nováček
Nováček

Příspěvekod ludan » 06. 05. 2019, 12:14

Čerstvá zkušenost po příletu z Dubaje na Kyjevké letiště.Čekáme na odlet KBP - KRK a najednou kravál a neskutečný křik.Dvě ukrajinské blondýny začaly kontrolovat cestující letu do Tel Aviv,ale tak, že řešili každý kufr a centimetr. Kdo měl přes míru měl doplácet nějakých 70 éček. Po chvíli se to tam zvrhlo jak při natáčení akčního filmu a pomalu se schylovalo k bitce :surprised: :surprised: .......někteří cestující si věci překládali do igelitek apod.,někteří nepotřebné věcí házeli po těch dvou.....prázdné kufry pak dokonce létali vzduchem po těch Ukrajinkách %-( ..... po ukončení akční scény se přesunuli o patro níže a tam taktéž brali cca první třetinu dalšího letu..........no po chvíli to vzdaly, protože do dalšího boje už neměly síly..... [-X.........tolik tedy Airlines Ukraine

Zpět na “Ostatní letecké společnosti”