Fotogalerie letecké techniky

Čím fotografovat, fotit na digitál...
Odpovědět
Dreamer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 05. 12. 2007, 14:47
Stav: Offline

Fotogalerie letecké techniky

Příspěvek od Dreamer »

TIP - spousta fotografií současné letecké techniky, snímky z leteckých dnů a aviatických poutí pořízených většinou na letišti Pardubice - na www.aircrafts.estranky.cz


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Fotogalerie letecké techniky

Příspěvek od whiskey »

Dreamer píše:TIP - spousta fotografií současné letecké techniky, snímky z leteckých dnů a aviatických poutí pořízených většinou na letišti Pardubice - na www.aircrafts.estranky.cz


nechcem byt svina, ale aircraft (podobne ako sheep alebo fish) ma nepravidelny plural, nepouziva sa "s" na konci :wink:

737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 461
Registrován: 28. 10. 2007, 12:52
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Fotogalerie letecké techniky

Příspěvek od 737 »

whiskey píše:
Dreamer píše:TIP - spousta fotografií současné letecké techniky, snímky z leteckých dnů a aviatických poutí pořízených většinou na letišti Pardubice - na www.aircrafts.estranky.cz


nechcem byt svina, ale aircraft (podobne ako sheep alebo fish) ma nepravidelny plural, nepouziva sa "s" na konci :wink:


Má recht! :D

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

Re: Fotogalerie letecké techniky

Příspěvek od bubo »

whiskey píše:
Dreamer píše:TIP - spousta fotografií současné letecké techniky, snímky z leteckých dnů a aviatických poutí pořízených většinou na letišti Pardubice - na www.aircrafts.estranky.cz


nechcem byt svina, ale aircraft (podobne ako sheep alebo fish) ma nepravidelny plural, nepouziva sa "s" na konci :wink:


ma pravdu, predsedo. Ale na obranu musim uvest, ze se to objevuje na tolika mistech, ze uz clovek skoro veri, ze je to spravne. A neni...


Odpovědět