OK Plus a Aeroflot

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

OK PLUS and AEROFLOT

Příspěvek od alesesl »

Od 15. prosince 2005 jsou České aerolinie a program OK Plus prvním leteckým partnerem frequent flyer programu společnosti Aeroflot. Členové OK Plus tak mohou jako první využít možnosti sbírat a využívat míle na letech Aeroflotu, ruského dopravce číslo jedna. Z domovského letiště v Moskvě nabízí rozsáhlou síť vnitrostátních a mezinárodních letů směřujících do 117 destinací ve 45 zemích světa.

Získávání mil
Za všechny lety s Aeroflotem (kód dopravce na letence SU) získáte skutečně proletěný počet mil, min. 1000 Základních mil za mezinárodní let a 500 Základních mil za vnitrostátní let. Pokud si zakoupíte letenku do třídy Business, získáte navíc bonus ve výši 100 %. Podrobný přehled získaných mil podle zakoupené knihovací třídy naleznete v sekci Získejte míle/Partneři/Letecké společnosti. Za lety s Aeroflotem nenáleží elitní bonus pro držitele Stříbrné nebo Zlaté karty OK Plus. Míle a lety s Aeroflotem se nezapočítávají do nároku pro získání Stříbrné a Zlaté karty OK Plus.

Skoda, ze se segmenty s SU nebudou zapocitavat pro ziskani silver nebo gold card, ale aspon neco.

Next Flight: DEC 23 - OK 5028 PRG-ZDN, Dec 26 - OK 5039 ZDN-PRG (bus)


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

OK Plus and Aeroflot

Příspěvek od Night fly »

Fajn, ale kdyz se mile na SU nepocitaji do statusu, tak cela akce ztraci 95% pritazlivosti (alespon pro mne)...

Rizek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 90
Registrován: 30. 08. 2005, 21:00
Stav: Offline

OK Plus and Aeroflot

Příspěvek od Rizek »

Alespoň ty body.

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

OK Plus and Aeroflot

Příspěvek od MS743 »

je tu docela k ho**u! mile je sice hezke ale hodne lide se snazi dostat elite status aby pak letaly v pohode s CSA dal treba v C class apod...

hajkis
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 12. 12. 2005, 10:55
Stav: Offline

OK Plus and Aeroflot

Příspěvek od hajkis »

Můžete my prosím poradit. Letím v březnu s Aeroflotem do BNK a letenku jsem si koupil v prosinci. Můžu se přihlásit do programu OK Plus a budou mi za tento let přičteny body?
Lítám občas pracovně a letenku mi platí zaměstnavatel. Budou mi i v tomto případě přičteny body?

Díky Hajkis


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

OK Plus and Aeroflot

Příspěvek od alesesl »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
Můžete my prosím poradit. Letím v březnu s Aeroflotem do BNK a letenku jsem si koupil v prosinci. Můžu se přihlásit do programu OK Plus a budou mi za tento let přičteny body?
Lítám občas pracovně a letenku mi platí zaměstnavatel. Budou mi i v tomto případě přičteny body?

Díky Hajkis


<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

Samozrejme. Muzete se prihlasit do OK PLUS. Novi clenove jsou vzdycky vitani a po prvnim letu dostanete 2000 mil jako vstupni bonus.

prihlasit se muzete na www.okplus.cz

Stastny let.

hajkis
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 12. 12. 2005, 10:55
Stav: Offline

OK Plus and Aeroflot

Příspěvek od hajkis »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
Můžete my prosím poradit. Letím v březnu s Aeroflotem do BNK a letenku jsem si koupil v prosinci. Můžu se přihlásit do programu OK Plus a budou mi za tento let přičteny body?
Lítám občas pracovně a letenku mi platí zaměstnavatel. Budou mi i v tomto případě přičteny body?

Díky Hajkis


<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

Samozrejme. Muzete se prihlasit do OK PLUS. Novi clenove jsou vzdycky vitani a po prvnim letu dostanete 2000 mil jako vstupni bonus.

prihlasit se muzete na www.okplus.cz

Stastny let.
<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>
Jak zjistí ČSA, že mi má připsat body?
To že letim se někde musí hlásit, aby ty body připsali?

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

OK Plus and Aeroflot

Příspěvek od alesesl »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
Jak zjistí ČSA, že mi má připsat body?
To že letim se někde musí hlásit, aby ty body připsali?
<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

Pri check-inu jim date vasi Kartu OK PLUS a oni ulozi to cislo na vasi letenku. Body se prictou automaticky do 10 dni. Pokud ne, tak pak OK PLUS poslete kopii sve letenky a originaly palubnich listku a oni vam dodatecne body pripisou. Proto palubky nevyhazujte az do te doby nez budete mit body na vasem ucte.

Změněno uživatelem - alesesl na 03/01/2006 22:53:57

hajkis
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 12. 12. 2005, 10:55
Stav: Offline

OK Plus and Aeroflot

Příspěvek od hajkis »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
Jak zjistí ČSA, že mi má připsat body?
To že letim se někde musí hlásit, aby ty body připsali?
<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>
Pri check-inu jim date vasi Kartu OK PLUS a oni ulozi to cislo na vasi letenku. Body se prictou automaticky do 10 dni. Pokud ne, tak pak OK PLUS poslete kopii sve letenky a originaly palubnich listku a oni vam dodatecne body pripisou. Proto palubky nevyhazujte az do te doby nez budete mit body na vasem ucte.

Změněno uživatelem - alesesl na 03/01/2006 22:53:57
<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

A nevíš náhodou kolik mil mi dá cesta do BNK a zpět? Na té mílové kalkulačce BNK není.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

OK Plus and Aeroflot

Příspěvek od Night fly »

Kdyz se podivas na http://www.checkmytrip.com, zadas si tam rezervacni kod sve cesty (na letence nahore vpravo), vypise ti to jednotlive segmenty tve cesty. Kdyz si kazdy segment rozbalis kliknutim na male + u nej, najdes tam podrobne informace o danem segmentu vcetne pribliznych mili.


Odpovědět