OK Plus - upgrade

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: OK Plus - upgrade

Příspěvek od context »

loupeznik píše:A je po apgrejdech...

S platností od 1. července 2011 dojde k úpravě podmínek pro poskytování výhody bezplatného upgradu (převedení) držitelů Stříbrných, Zlatých a Platinových karet OK Plus do třídy Business před odletem na letišti. V následující tabulce naleznete nové rozložení knihovacích tříd, pro které je tato výhoda nabízena.

Knihovací třída: Možnost upgrade
B H L M T Y: Ano
A G K N O Q S U V W X: Ne


Aktuálne sú ktoré triedy "apgrejdovatelné"?


proreo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 37
Registrován: 08. 12. 2009, 07:37
Oblíbené typy letadel: Airbus A330(310), B747, B767, CRJ
Stav: Offline

Re: OK Plus - upgrade

Příspěvek od proreo »

context píše:
Aktuálne sú ktoré triedy "apgrejdovatelné"?


je to na stranke okplus v sekcii ziskajte mile za lety CSA po prihlaseni.

Neupgraduju sa spravidla G,N,U,W (N ma vynimku do pariza)

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: OK Plus - upgrade

Příspěvek od context »

proreo píše:
context píše:
Aktuálne sú ktoré triedy "apgrejdovatelné"?


je to na stranke okplus v sekcii ziskajte mile za lety CSA po prihlaseni.

Neupgraduju sa spravidla G,N,U,W (N ma vynimku do pariza)


dakujem, zle som si precital tie poznamky pod ciarou

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: OK Plus - upgrade

Příspěvek od Smurfx »

loupeznik píše:A je po apgrejdech...

S platností od 1. července 2011 dojde k úpravě podmínek pro poskytování výhody bezplatného upgradu (převedení) držitelů Stříbrných, Zlatých a Platinových karet OK Plus do třídy Business před odletem na letišti. V následující tabulce naleznete nové rozložení knihovacích tříd, pro které je tato výhoda nabízena.

Knihovací třída: Možnost upgrade
B H L M T Y: Ano
A G K N O Q S U V W X: Ne


No tak to se ta business pěkně pročistí od klasických kartičkářů. Pár měsíců mi bylo trochu líto, že jsem ze zlaté spadl na stříbrnou u OK Plus a přešel primárně na jiný program, ale teď už ani nemusí. Mnoho lidí si raději mírně připlatilo a kvůli upgradu letělo s ČSA. Bude zajímavé sledovat, co tato změna způsobí.

při on-line rezervaci už nikde nevidím konkrétní knihovací třídy, přičemž si myslím, že tam předtím byly. Zmizely nebo si to jen špatně pamatuji?

proreo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 37
Registrován: 08. 12. 2009, 07:37
Oblíbené typy letadel: Airbus A330(310), B747, B767, CRJ
Stav: Offline

Re: OK Plus - upgrade

Příspěvek od proreo »

Smurfx píše:
No tak to se ta business pěkně pročistí od klasických kartičkářů. Pár měsíců mi bylo trochu líto, že jsem ze zlaté spadl na stříbrnou u OK Plus a přešel primárně na jiný program, ale teď už ani nemusí. Mnoho lidí si raději mírně připlatilo a kvůli upgradu letělo s ČSA. Bude zajímavé sledovat, co tato změna způsobí.

při on-line rezervaci už nikde nevidím konkrétní knihovací třídy, přičemž si myslím, že tam předtím byly. Zmizely nebo si to jen špatně pamatuji?



zmizli... pamatas si to dobre.

btw. kto su klasicki kartickari?


Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: OK Plus - upgrade

Příspěvek od Smurfx »

proreo píše:
Smurfx píše:
No tak to se ta business pěkně pročistí od klasických kartičkářů. Pár měsíců mi bylo trochu líto, že jsem ze zlaté spadl na stříbrnou u OK Plus a přešel primárně na jiný program, ale teď už ani nemusí. Mnoho lidí si raději mírně připlatilo a kvůli upgradu letělo s ČSA. Bude zajímavé sledovat, co tato změna způsobí.

při on-line rezervaci už nikde nevidím konkrétní knihovací třídy, přičemž si myslím, že tam předtím byly. Zmizely nebo si to jen špatně pamatuji?



zmizli... pamatas si to dobre.

btw. kto su klasicki kartickari?


Takoví ti s velmi levnou letenkou, kteří se ale tváří strašně namyšleně, že se odbavují u business přepážky a když už náhodou v business class není místo, jsou schopni se do krve hádat, že oni tam přeci patří... Divili byste se, kolik takových je :)

loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 626
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: OK Plus - upgrade

Příspěvek od loupeznik »

Smurfx píše:No tak to se ta business pěkně pročistí od klasických kartičkářů. Pár měsíců mi bylo trochu líto, že jsem ze zlaté spadl na stříbrnou u OK Plus a přešel primárně na jiný program, ale teď už ani nemusí. Mnoho lidí si raději mírně připlatilo a kvůli upgradu letělo s ČSA. Bude zajímavé sledovat, co tato změna způsobí.

Já zůstanu. Na mé trase mají ČSA konkurenceschopné ceny a pro mě nejvýhodnější časy (pokud tedy na zimu zase nezredukují frekvence nesmyslným způsobem). Těch ranních buchet a večerních krekrů mám sice po krk, ale na hodinovém letu tohle není až tak důležitý faktor.


Odpovědět