Miles & More

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
georgo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 106
Registrován: 01. 03. 2010, 21:36
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od georgo »

Míle za listopad konečně dorazily, jen s datem připsání 31.12.2017. Za prosinec mám podle výpisu dostat 3 990 mil, tak jsem zvědav jestli se uplatní pravidlo max 3 000 mil.


nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od nartym »

PETR2 píše:Mám UCB kartu a opět mi naskočila na počátku měsíce expirace mil k 30/6 a stále tam je. A to i přesto, že ji pravidelně používám. Dnes mi přišly nové míle, ale expirace tam stále je. Máte to také tak? Je to stejný příběh jako vloni, ale to pak napravili během týdne, tentokrát stále ne. Na infolince slečna tvrdí, že ať to neřeším, že ta expirace je až za půl roku a do té doby to určitě zmizí...


Take ji tam mam, ale nevsiml jsem si, jestli jsem ji tam nekdy predtim mel...

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: RE: Re: Miles & More

Příspěvek od micaello »

tramin píše:
Bambus píše:
micaello píše:Tak od 1.3.2018 opět další hřebíček do rakve produktu kredtiky Unicredit Miles&More

Banka začne účtovat za transakce touto kartou provedené v CIZÍ měně poplatek 0.5% z částky. Není to moc, ale pokud vememe v úvahu maximum 3.000b měsíčně, tj. útrata 60.000 CZK, tj. 300,- za měsíc na tomto novém poplatku..

(týká se pouze kreditních karet, nikoliv debetních, které u Unicredit máte..vypadá to tedy, že se potřebují hojit na vyplácených "odměnách" v různých programech typu U-šetřete, Plnápeněženka.cz a dalsích cash-back programech = mimochodem věc, kterou bych zákonec zakázal..protože jediný, kdo je na tom tratný v konečném důsledku je stejně zákazník..ať už dražším zbožím nebo různými poplatky schovanými jinde..)


Týká se pouze platební karty Visa Electron AXA s úvěrovým limitem. Je to napsáno dole v ceníku, potvrzeno i na klientské lince.

Nečti jen dole v ceníku,ale i nahoře

4)Kreditní karty Převodní poplatek za konverzi měn – 0,5 % z částky

13.3 )Kreditní karty Převodní poplatek za konverzi měn – 0,5 % z částky1)
1)Týká se pouze platební karty Visa Electron AXA s úvěrovým limitem.
Na infolince už napovídali spoustu blábolů,platí ovšem jen ceník banky.


Takže můj bankéř je debil :D (a já četl jen výtažek z ceníku, kde samozřejmě ta poznámka není..)
Díky :)

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od alesesl »

nartym píše:
PETR2 píše:Mám UCB kartu a opět mi naskočila na počátku měsíce expirace mil k 30/6 a stále tam je. A to i přesto, že ji pravidelně používám. Dnes mi přišly nové míle, ale expirace tam stále je. Máte to také tak? Je to stejný příběh jako vloni, ale to pak napravili během týdne, tentokrát stále ne. Na infolince slečna tvrdí, že ať to neřeším, že ta expirace je až za půl roku a do té doby to určitě zmizí...


Take ji tam mam, ale nevsiml jsem si, jestli jsem ji tam nekdy predtim mel...


Můžeš prosím tě hodit snag it obrazovky, kde se ti ta expirace zobrazuje. Ja tam nic nevidím, nebo nemůžu najit. Ale možná se taky blbě dívám. Dík

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od nartym »

alesesl píše:
nartym píše:
PETR2 píše:Mám UCB kartu a opět mi naskočila na počátku měsíce expirace mil k 30/6 a stále tam je. A to i přesto, že ji pravidelně používám. Dnes mi přišly nové míle, ale expirace tam stále je. Máte to také tak? Je to stejný příběh jako vloni, ale to pak napravili během týdne, tentokrát stále ne. Na infolince slečna tvrdí, že ať to neřeším, že ta expirace je až za půl roku a do té doby to určitě zmizí...


Take ji tam mam, ale nevsiml jsem si, jestli jsem ji tam nekdy predtim mel...


Můžeš prosím tě hodit snag it obrazovky, kde se ti ta expirace zobrazuje. Ja tam nic nevidím, nebo nemůžu najit. Ale možná se taky blbě dívám. Dík
Přílohy
Bez názvu.jpg


beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od beardie »

u mna ok

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od alesesl »

Ja tam taky nic nemam.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od micaello »

Není to přímo k M&M, ale už někomu vrátili ty špatně přepočítané kurzy? :D 25.1. už bylo, že jo :geek:

georgo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 106
Registrován: 01. 03. 2010, 21:36
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od georgo »

Předevčírem jsem tam měl zůstatek asi o 3 000,- Kč menší a nic jsem si na kartu neposílal. Tak je možné, že by to mohlo být ono. V transakcích nic nevidím, ale z jiného fóra jsem se dozvěděl, že by se to mělo ukázat až na výpise. Tak uvidim 10.2.

tramin
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 196
Registrován: 28. 11. 2011, 10:04
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od tramin »

U mě žádná změna...

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od alesesl »

georgo píše:Předevčírem jsem tam měl zůstatek asi o 3 000,- Kč menší a nic jsem si na kartu neposílal. Tak je možné, že by to mohlo být ono. V transakcích nic nevidím, ale z jiného fóra jsem se dozvěděl, že by se to mělo ukázat až na výpise. Tak uvidim 10.2.


ja mam to same, akorat mam zustatek ponizeny cca o 1850 kc, ale taky jsem zadne penize neposilal a navic v transakcich to taky nevidim.

georgo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 106
Registrován: 01. 03. 2010, 21:36
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od georgo »

Možná jsme si nerozuměli. Já měl předevčírem zůstatek o 3 000,- menší než mám teď a jelikož jsem tam nic neposílal, tak to znamená, že nějaké peníze tam přitekly. Uvidíme na výpisu.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od alesesl »

georgo píše:Možná jsme si nerozuměli. Já měl předevčírem zůstatek o 3 000,- menší než mám teď a jelikož jsem tam nic neposílal, tak to znamená, že nějaké peníze tam přitekly. Uvidíme na výpisu.


A cemu jsi nerozumel v mem prispevku? Vzdyt pisu to same, akorat ne o 3 tisice ale o 18 stovek a neco a nic jsem taky neposilal.
Naposledy upravil(a) alesesl dne 01. 02. 2018, 19:45, celkem upraveno 1 x.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od Fabo »

to ale ty pises ze mas zustatek ponizeny, tak spis by se ti mel zustatek zvednout, ne?

Nebo pak ponizenou muzes mit dlzni sumu.

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od MarcosFT »

Fabo píše:to ale ty pises ze mas zustatek ponizeny, tak spis by se ti mel zustatek zvednout, ne?

Nebo pak ponizenou muzes mit dlzni sumu.


Aleš je velice študovaný člověk až z Kanady, určitě to tak myslel. 8) Taky to mám místo mínus pět báboviček poníženo o jednu bábovičku na čtyři bábovičky.


Odpovědět