Miles & More

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
tramin
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 196
Registrován: 28. 11. 2011, 10:04
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od tramin »

Já taky nic...


beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od beardie »

Tak u mňa dnes pripísali

tramin
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 196
Registrován: 28. 11. 2011, 10:04
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od tramin »

Já furt nic...

georgo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 106
Registrován: 01. 03. 2010, 21:36
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od georgo »

Taky už mi dorazily.

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od MarcosFT »

Má někdo tip jak rychle (okamžitě) sehnat 2000 mil?


Linteo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 19. 05. 2018, 20:07
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od Linteo »

existuje nejaka banka na SK, ktora by vydavala kreditku na zbieranie mil?

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od beardie »

Okrem Diners neviem o ničom

houslista
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 40
Registrován: 07. 01. 2012, 13:29
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od houslista »

Zdravím, měl bych dotaz, zda se počítají míle M&M při codeshare letech operovaných SkyTeam aerolinkou? Konkrétně letenka a codeshare číslo letu OS, operováno AF.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od whiskey »

houslista píše:Zdravím, měl bych dotaz, zda se počítají míle M&M při codeshare letech operovaných SkyTeam aerolinkou? Konkrétně letenka a codeshare číslo letu OS, operováno AF.

nepocitaju.

houslista
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 40
Registrován: 07. 01. 2012, 13:29
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od houslista »

Díky. Let tam je OS/AF, zpátky OS/OS. Zkusil jsem při OLCI přes AF (šel udělat i pro zpáteční let) zadat své číslo OK Plus (které téměř nepoužívám) a toto číslo se teď zobrazuje i na boarding pasu OS pro zpáteční let a nejde nikde změnit na M&M :shock: . A ještě mi na boarding pasu OS píše, že mám status Frequent Traveller (FQTV), na což teď ale určitě míle nalítány nemám. No zřejmě codesharové kombinace mezi Star Alliance a SkyTeamem potřebují ještě malinko vychytat...

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od whiskey »

houslista píše:Díky. Let tam je OS/AF, zpátky OS/OS. Zkusil jsem při OLCI přes AF (šel udělat i pro zpáteční let) zadat své číslo OK Plus (které téměř nepoužívám) a toto číslo se teď zobrazuje i na boarding pasu OS pro zpáteční let a nejde nikde změnit na M&M :shock: . A ještě mi na boarding pasu OS píše, že mám status Frequent Traveller (FQTV), na což teď ale určitě míle nalítány nemám. No zřejmě codesharové kombinace mezi Star Alliance a SkyTeamem potřebují ještě malinko vychytat...

na tieto VIE-CDG lety si treba dat pozor, ak chce clovek M&M mile. Treba jednoducho zvolit skorsi/neskorsi let, ktory je operovany OS metalom.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od alesesl »

whiskey píše:
houslista píše:Díky. Let tam je OS/AF, zpátky OS/OS. Zkusil jsem při OLCI přes AF (šel udělat i pro zpáteční let) zadat své číslo OK Plus (které téměř nepoužívám) a toto číslo se teď zobrazuje i na boarding pasu OS pro zpáteční let a nejde nikde změnit na M&M :shock: . A ještě mi na boarding pasu OS píše, že mám status Frequent Traveller (FQTV), na což teď ale určitě míle nalítány nemám. No zřejmě codesharové kombinace mezi Star Alliance a SkyTeamem potřebují ještě malinko vychytat...

na tieto VIE-CDG lety si treba dat pozor, ak chce clovek M&M mile. Treba jednoducho zvolit skorsi/neskorsi let, ktory je operovany OS metalom.


Presne tak. Pred 2 roky jsem letel sluzebne do CDG pres VIE a jeden z letu byl operovan AF, ale bylo to koupeno jako letenka OS. Mel jsem dostat 750 mil do MM ale bohuzel. MM se vymlouvalo na to, ze je to let s AF a Flying Blue zase, ze letanka vystavena OS. Idealni zpusob jak odrbat zakaznika.

qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od qwertyx64 »

FQTV na boarding passe trosku chybne oznacenie. Ak mas len ucet, tak ti to hned pise FQTV ale nema to ziaden vyznam.

houslista
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 40
Registrován: 07. 01. 2012, 13:29
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od houslista »

qwertyx64 píše:FQTV na boarding passe trosku chybne oznacenie. Ak mas len ucet, tak ti to hned pise FQTV ale nema to ziaden vyznam.

Normálně mi to tam píše M/M nebo tak nějak, FQTV tam mám teď poprvé, proto jsem si toho taky všiml.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od Fabo »

FQTV nie je FTL.

FQTV je genericke oznacenie "frequent traveller" profilu tam, kde sa nenacita kod programu alebo statusu. FQTV som maval dokonca svojho casu aj na BP u Wizzu ked som bol clenom discount programu.


Odpovědět