Miles & More

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od MarcosFT »

martinlingan píše:
alesesl píše:Kamarad potrebuje ziskat 5tis mil do MM na nejaky award. Da se nejak smysluplne rychle ziskat v dnesni dobe tento pocet mil. Newsletter, appku uz vyuzil. Unicredit bank kreditku nema.

diky


Napadá mě jen transfer majlí od někoho jiného, 5 tisíc mil by mělo vyjít na 50 EUR.


Já zrovna toho bůra mám, tak to převézt můžu.


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od alesesl »

MarcosFT píše:
martinlingan píše:
alesesl píše:Kamarad potrebuje ziskat 5tis mil do MM na nejaky award. Da se nejak smysluplne rychle ziskat v dnesni dobe tento pocet mil. Newsletter, appku uz vyuzil. Unicredit bank kreditku nema.

diky


Napadá mě jen transfer majlí od někoho jiného, 5 tisíc mil by mělo vyjít na 50 EUR.


Já zrovna toho bůra mám, tak to převézt můžu.


Diky. uz je to poresene.

PaPa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 06. 02. 2018, 10:16
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od PaPa »

Nějaký insider, kterí ví kdy a jestli vůbec bude M&M karta funkční v Apple Pay/Google Pay? UCB mlží a na webu klidně uvádí. "...Pokud jste zastánci moderního a zároveň bezpečného placení pomocí platební karty v mobilu, máme pro vás dobrou zprávu! Naše karty, Mastercard i Visa, už jsou plně podporovány operačním systémem iOS a Android. Do telefonu si tak můžete své debetní i kreditní karty nahrát a využívat tuto chytrou platební metodu kdykoliv a kdekoliv je přijímána."

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od beardie »

Všechny debetní karty Mastercard a Visa vydané UniCredit bank v České Republice, vyjma Maestro karet a karet Visa Electron.

Služba Google Pay je dostupná od 10.12.2019 také pro všechny kreditní karty Visa.
vzdy ked volam na infolinku, tak sa spytam kedy budu fungovat aj kreditky MC a vzdy povedia do par mesiacov

myslim si, ze ani oni este nevedia

maaczech
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 20. 01. 2020, 14:05
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od maaczech »

beardie píše:
Všechny debetní karty Mastercard a Visa vydané UniCredit bank v České Republice, vyjma Maestro karet a karet Visa Electron.

Služba Google Pay je dostupná od 10.12.2019 také pro všechny kreditní karty Visa.
vzdy ked volam na infolinku, tak sa spytam kedy budu fungovat aj kreditky MC a vzdy povedia do par mesiacov

myslim si, ze ani oni este nevedia


Také by mě zajímalo! Loni stále slibovali (infolinka) že "do Vánoc" a před několika týdny už jen "nemáme informace" ... když jsem je upozornil, že na webu UCB se hovoří "o všech debetních i kreditních kartách", tak se jen zmohli na "nepřesné informace" :oops:


kwaak
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 31. 07. 2011, 20:09
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od kwaak »

PaPa píše:Nějaký insider, kterí ví kdy a jestli vůbec bude M&M karta funkční v Apple Pay/Google Pay? UCB mlží a na webu klidně uvádí. "...Pokud jste zastánci moderního a zároveň bezpečného placení pomocí platební karty v mobilu, máme pro vás dobrou zprávu! Naše karty, Mastercard i Visa, už jsou plně podporovány operačním systémem iOS a Android. Do telefonu si tak můžete své debetní i kreditní karty nahrát a využívat tuto chytrou platební metodu kdykoliv a kdekoliv je přijímána."


dá se to obejít přes Curve, která Apple Pay podporuje (google pay snad také)
https://www.curve.com

míle se normálně připisují, mám vyzkoušené (alespoň na výpisu)

za jak dlouho by se míle a vstupní bonus měly objevit na MM účtu (mám první výpis vystavený k 25.3. a zatím na MM nic)

PaPa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 06. 02. 2018, 10:16
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od PaPa »

díky za doporučení, když jsem viděl těch 300 stránek "problémů" na finexpert foru tak zůstanu konzerva - mám tuhle kreditku (postupně) BACA/HVB/UCB nějakých 20 let a za tu dobu jsem řešil asi 2x reklamaci transakce (vždy úspěšně) a párkrát mi volali do zahraničí jestli jsem uskutečnil transakci, jinak nikdy žádný problém/blokace apod., tak těch šest stránek výpisu transakcí měsíčně nějak překousnu a dám to tradičně bez mobilu ;-)

kwaak
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 31. 07. 2011, 20:09
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od kwaak »

Curve zas tolik problémů nemá, proti Revolutu naprosto OK, support také funguje. Finexpert třeba brát s rezervou, tamější experti se snaží vydojit doslova každý haléř a podle toho to vypadá.
Curve je šikovná hračka a používám ji rád, ale je to potřeba tak brát, prostě hračka, ke které je nutné mít vždy zálohu

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od Fabo »

Status extension for our frequent flyers
We have developed a goodwill policy for our frequent flyers. We will extend your current status by one year should it expire in February 2021. The validity of eVouchers with an expiry date of 2020 will be extended until the end of 2021. I would also like to inform you that we have decided to maintain the current program rules until December 31, 2021, and our new system will not be launched until January 1, 2022.

lufthonza
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 15. 01. 2012, 21:33
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od lufthonza »

Mě přišlo něco podobného - konkrétně:

We will extend your status by one year to February 2022, if you do not renew your status in 2019 or 2020. If you renew your status by the end of 2020, you will naturally get your usual renewal until February 2023.

Má to jen jednu malou vadu na kráse. Můj stávající status již platí do února 2022, tedy nepředstavuje to žádné prodloužení. Asi je to nějaký šotek od automatu, jinak by to byla poněkud směšná zpráva... :-)

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od beardie »

aktualne Meilenschnappchen od LOTu maju 1 longhaul destinaciu, a to Soul
v C len za 70000 spiatocka + taxy len okolo 900 CZK!

dostupnost v septembri 2020
lot mm.jpg
lot mm.jpg (21.34 KiB) Zobrazeno 8037 x

jonapet
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 335
Registrován: 22. 08. 2011, 08:52
Oblíbené typy letadel: ATR 42
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha & Ostrava, ČR
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od jonapet »

Nabídka hezká, ale po příletu je 14denní karanténa a nevypadá to, že se to brzy změní...

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od beardie »

Ja hlavne dúfam, že tie taxy zostanú v takej výške aj v budúcnosti :)

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od whiskey »

povodne mali aj NRT srandisti...

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od jencik »

whiskey píše:
09. 08. 2020, 18:55
povodne mali aj NRT srandisti...

Japonci uz mali mať otvorené hranice, ale zrušili to, najskôr to LOT nestihol aktualizovat


Odpovědět