Miles & More

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od pettte »

Nechci Tě strašit, ale s Turkama asi nic nevyřešíš.

Za chvíli to bude rok co jsem na Vánoce kupoval 2x PRG-BKK v C. Sedadla ještě při zakoupení nešly rezervovat, prý 100 dní předem, no nefachčilo jim to na webu ani 90 a méně dní předem, kdybych měl starý tlačítkový telefon, tak čísla jejich prodejní kanceláře na Václaváku mám už vymačkaná, zvoní, nikdo nebere. Na druhou stranu jsem zjistil kdy mají Turci svátky, protože to se tam hned objevila hláška, že mají zavřeno, jako pražák, jsem se po asi měsíci snažení vydal do jejich kanceláře na Václáváku.
Paní vrátná mne přivítala hezky se slovy: jo, jo, mají tu kanceláře, ale rekonstruují je, chodí Vás tu hodně =))

Následně jsem změnil taktiku, a zkoušel volat letiště, také nic, po týdnu volání, kterým jsem vyplňoval většinu volného času jsem se náhle dovolal, kdy mi paní málem položila telefon, protože jsem uvdivením ztratil řeč, že jsme se dovolal. pak mi sdělila, že mám štěstí, že se na chvíli stavila v kanclu před odletem resp. odbavováním letu. takže jsme ty sedadla dali dohromady.

Let a vše ostatní OK. zde je ale pokračování.

Nepřipsali nám míle do jejich věrnostního programu za segment IST-BKK což je dost mil, zkouším jejich web, let neexistoval a fertig.
Na maily s žádostí o pomoc mi už ani v Praze nikdo neodpověděl. Popravdě už jsme to odpískal a vemu je jen když budou mít nejlepší cenu. Ani nemá cenu jim tam dát bombu, protože by to připsali nějakému konkurenčnímu gangu a o mně by se ani nedozvěděli.
Tak toto jsou moje zážitky s Turkish.....


georgo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 106
Registrován: 01. 03. 2010, 21:36
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od georgo »

Ahoj,
máte také někdo problémy se dostat na stránku Miles & More. Na lufthansa.com se přihlásím a když kliknu na odkaz, tak se zobrazí jen, že stránka není k nalezení. Začalo mi to dělat někdy potom co vypustili nový design stránky.
Schránka01.jpg

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od whiskey »

Porucha nie je v tvojom prijimaci. LH IT at its best.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od Fabo »

Mne sa dnes prvykrat od minuleho tyzdna podarilo dostat na stranku M&M, ale ze by to nejak pomohlo... retrocredit sa nedari, Mileage credit was not possible.

Na nervy ked ma clovek 29 segmentov.

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od beardie »

mate to niekto podobne?
lh.jpg
lh.jpg (5.17 KiB) Zobrazeno 8817 x


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od alesesl »

beardie píše:mate to niekto podobne?
lh.jpg


Ne

PETR2
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 70
Registrován: 07. 05. 2012, 14:08
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od PETR2 »

beardie píše:mate to niekto podobne?
lh.jpg


ano, každý kvartál, vždy to po dvou-třech měsících zmizí, viz např. v tomto vlákně 01/2017

shady
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 84
Registrován: 12. 01. 2011, 19:57
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od shady »

Od 9.5.2019 sa zdrazuje award v C o 4% a v F o 7%.

https://www.miles-and-more.com/mediapoo ... 716003.pdf

PaPa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 06. 02. 2018, 10:16
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od PaPa »

Koupím 50.000 M&M formou vystavení award letenky + doplatku za taxy, kontakt mile na volny.cz nebo SZ díky (Praha)

tramin
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 196
Registrován: 28. 11. 2011, 10:04
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od tramin »

Zdar,
7.7. mi byl zrušen let ZRH-VIE s Austrian na který jsem byl odbaven včetně čísla M&M .
Přímo na letišti mě ale přehodili na let s LX druhý den,kdy ovšem v tom zmatku jsem zapomněl nahlásit svoje členské číslo.
Co je však horší,tak se mi palubka na ten druhý let někde ztratila.Mám ovšem tu původní.Zpětné přihlášení mílí ovšem po mě chce číslo palubky s LX.
Když jsem volal na support Swiss,tak mi řekli,že stačí zadat číslo palubky od Austrian.Když to ale udělám,tak mi to napíše že pasažér není na seznamu.
Nemá někdo zkušenost,jak to vyřešit?

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od whiskey »

tramin píše:Zdar,
7.7. mi byl zrušen let ZRH-VIE s Austrian na který jsem byl odbaven včetně čísla M&M .
Přímo na letišti mě ale přehodili na let s LX druhý den,kdy ovšem v tom zmatku jsem zapomněl nahlásit svoje členské číslo.
Co je však horší,tak se mi palubka na ten druhý let někde ztratila.Mám ovšem tu původní.Zpětné přihlášení mílí ovšem po mě chce číslo palubky s LX.
Když jsem volal na support Swiss,tak mi řekli,že stačí zadat číslo palubky od Austrian.Když to ale udělám,tak mi to napíše že pasažér není na seznamu.
Nemá někdo zkušenost,jak to vyřešit?

presne to som riesil v aprili. Najdi si mailovou adresu v kontaktoch, a posli email. Napisal som im, ze ma prebukovali na priamy let s OS LHR-VIE namiesto povodneho LHR-ZRH-VIE a ze chcem original routing credit. Pridal povodny let, booking code a etix, k tomu novy etix a cislo letu, prihodil cislo M&M. Ihned prisla odpoved od bota a tusim do 10 dni boli segmenty a mile na ucte.

Kód: Vybrat vše

Dear Miles & More member,

Thank you for your e-mail. We will process your request with the reference number xxxxxxxx.

Do you have a question about a mileage credit? When the result of our check is positive, we let you know by adding the corresponding mileage credit to your Miles & More account statement. We do not send out any additional notification. Should we need any more information from you in order to process your enquiry, we will get in touch to let you know.

Your Miles & More Service Team

tramin
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 196
Registrován: 28. 11. 2011, 10:04
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od tramin »

Asi jsem slepý,ale nikde nevidím email na Miles & More.Jen na facebook...Máš ho ještě někde?Dík

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od whiskey »

tramin píše:Asi jsem slepý,ale nikde nevidím email na Miles & More.Jen na facebook...Máš ho ještě někde?Dík

niekde na lh.com alebo mm.com bol formular nejaky, neviem to najst teraz :)

tramin
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 196
Registrován: 28. 11. 2011, 10:04
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od tramin »

Tak včera jsem napsal na support Austrian a dnes jsou míle připsány.Akorát nechápu,proč mi připsali 1250 Award miles a 125 Status miles.Za trasu VIE-ZRH jsem dostal 125+125.

Marcela2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 12. 08. 2019, 12:03
Stav: Offline

Re: Miles & More

Příspěvek od Marcela2 »

V listopadu 2019 mi končí KK Unicredit Miles & More. Novou velmi pravděpodobně nedostanu. Jak je to s expirací nasbíraných mil? Nejstarší míle mám připsané v listopadu 2016. Doposud se expirace na účtě neobjevuje, jelikož na kreditní kartě mám stále nějaké transakce, ale to úderem 1.12. skončí.
Už začínám vyhlížet bonusovky, předpokládám, že míle budou expirovat, tak jak byly připsány. Je můj předpoklad správný? Díky


Odpovědět