OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Zajda »

Vydávají se pořadové lístky a když uznají za vhodné, prostě už je nevydávají. Buď ho máš a vezmou tě klidně i v deset večer nebo ne a jdeš dom hned.


PETR2
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 70
Registrován: 07. 05. 2012, 14:08
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od PETR2 »

Tak včera v devět večer jsem jim zavolal, čekal 70 minut, pak mi to operátorka zvedla a po dvou minutách mi to na mém milém o2 spadlo... Tak jsem myslel, že mi zavolá zpátky, ale, co myslíte.. Po deseti minutách jsem to znova vytočil, ale dalších 45 minut muziky jsem už psychicky nedal... Fakt zazitek. Na mejl mi přišla automatická odpověď:

"Dobrý den,

tímto Vám potvrzujeme přijetí Vaší emailové zprávy.
V těchto dnech došlo k výraznému nárůstu požadavků na naše Kontaktní centrum, které souvisí s nárazově
zvýšenou poptávkou klientů Věrnostního programu OK Plus.

Přestože jsme posílili kapacitu našeho pracoviště, je možné, že se Vašemu požadavku nebudeme moci věnovat obratem.
Rádi bychom Vás ale ujistili, že Váš požadavek bude vyřízen. Není proto třeba nám Váš požadavek posílat opakovaně.

Za případné zdržení odpovědi se omlouváme.
Děkujeme Vám za pochopení a omlouváme se za případný diskomfort s delší čekací lhůtou.


Bojim, bojim, jestli to vubec dam a stihnu si vystavit.

romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od romul »

PETR2 píše:Tak včera v devět večer jsem jim zavolal, čekal 70 minut, pak mi to operátorka zvedla a po dvou minutách mi to na mém milém o2 spadlo... Tak jsem myslel, že mi zavolá zpátky, ale, co myslíte.. Po deseti minutách jsem to znova vytočil, ale dalších 45 minut muziky jsem už psychicky nedal... Fakt zazitek. Na mejl mi přišla automatická odpověď:

Bojim, bojim, jestli to vubec dam a stihnu si vystavit.


Rozhodně se nevyplácí čekat na to až zavolají zpět nebo až příjde odpověď emailem. Já jim taky psal a po 17ti (!) dnech přišla omluva emailem, že z technických důvodu na můj email nemohli reagovat dříve. Mezitím jsem to urgoval telefonicky a k letence jsem se nakonec dostal. Lety operované ČSA jsou schopni rezervovat ihned, lety na cizí dopravce trvají dlouho...

Marr3wk
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 123
Registrován: 11. 05. 2012, 09:24
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Marr3wk »

Lety operované ČSA (a jenom právě ty) by prý taky mělo jít vystavit na letišti, pokud to někomu pomůže.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od prodejce »

Zajda píše:Vydávají se pořadové lístky a když uznají za vhodné, prostě už je nevydávají. Buď ho máš a vezmou tě klidně i v deset večer nebo ne a jdeš dom hned.


jsem zvědav, jestli příští čtvrtek si lidi nechají propadnout všechny míle na účtu jenom proto, že z mašinky nevyjíždí lísteček.. anebo zda-li se to pokusí "u obsluhy vyargumentovat" :twisted:
Naposledy upravil(a) prodejce dne 20. 09. 2012, 15:17, celkem upraveno 1 x.


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od prodejce »

Marr3wk píše:Lety operované ČSA (a jenom právě ty) by prý taky mělo jít vystavit na letišti, pokud to někomu pomůže.


.. tak toho jsem se bál celou dobu, že někoho napadane jezdit pro bonusové letenky na letiště. Tak pak podejte report, jak jste pochodili a co vám řekly (ty ženy)!

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od ziletka »

Marr3wk píše:Lety operované ČSA (a jenom právě ty) by prý taky mělo jít vystavit na letišti, pokud to někomu pomůže.

A jde to i v tech slavnych OK pointech?

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

ziletka píše:
Marr3wk píše:Lety operované ČSA (a jenom právě ty) by prý taky mělo jít vystavit na letišti, pokud to někomu pomůže.

A jde to i v tech slavnych OK pointech?

v slavnom ok-pointe hovadovo, pardon bratislava, celkom urcite nie

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

prodejce píše:
Marr3wk píše:Lety operované ČSA (a jenom právě ty) by prý taky mělo jít vystavit na letišti, pokud to někomu pomůže.


.. tak toho jsem se bál celou dobu, že někoho napadane jezdit pro bonusové letenky na letiště. Tak pak podejte report, jak jste pochodili a co vám řekly (ty ženy)!


Chces naznacit, ze kdyz letim na CDG 27.9., tak se nedostanu skrzeva bandu kretenu, co nechavaj veci na posledni chvili, ani k šaltru?

Uaaaa .... :thumbdown:

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od dydzej »

flyingblue píše:
prodejce píše:.. tak toho jsem se bál celou dobu, že někoho napadane jezdit pro bonusové letenky na letiště. Tak pak podejte report, jak jste pochodili a co vám řekly (ty ženy)!


Chces naznacit, ze kdyz letim na CDG 27.9., tak se nedostanu skrzeva bandu kretenu, co nechavaj veci na posledni chvili, ani k šaltru?

Uaaaa .... :thumbdown:

s tim musis proste pocitat. :D

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

dydzej píše:
flyingblue píše:
prodejce píše:.. tak toho jsem se bál celou dobu, že někoho napadane jezdit pro bonusové letenky na letiště. Tak pak podejte report, jak jste pochodili a co vám řekly (ty ženy)!


Chces naznacit, ze kdyz letim na CDG 27.9., tak se nedostanu skrzeva bandu kretenu, co nechavaj veci na posledni chvili, ani k šaltru?

Uaaaa .... :thumbdown:

s tim musis proste pocitat. :D


Vlastne ... Let tam mam s TVS, kterej sice pristava na autobusaku zvanem T3, ale mozne, ze se ochrance podari kastany domahajici se sve OK Plus bonus letenky vyhnat od šaltrů TVS. Snad me nepropichne nejakej slunecnik ...

Cepi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 22. 01. 2012, 09:03
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Cepi »

No tak jsem vcera dostal danajsky dar, kamos mi dal 65 k mil , ze at si s tim delam co chci. No tak jsem dnes cekal 40min, aby mi pitomci rekli, ze jim spadl servr a ze mi nemuzou vyhledat letenku.... volam ze zahranici tak to neco stoji...

gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od gr09 »

Cepi píše:volam ze zahranici tak to neco stoji...

Volej pres Skype, pak te to bude stat ¢2/min

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

zase dva zbytocne telefonaty... este par a prevolam viac ako je bonusovka hodna. ja viem, skype, ale nemam prislusenstvo :)

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od dydzej »

MEA píše:zase dva zbytocne telefonaty... este par a prevolam viac ako je bonusovka hodna. ja viem, skype, ale nemam prislusenstvo :)

tak hned rano rychle do obchodu, stoji to par supu...


Odpovědět