OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
uff
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 50
Registrován: 05. 05. 2009, 10:57
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od uff »

Ale kluci no tak, rikal jsem snad, ze doporucuju stravit dovcu v Male??? ja jen tvrdim, ze to jde i za kevno. Ja tam dal dve noci a bohate stacilo, asi nejsem valeci typ a radeji poznavam jak zijou mistni. Ale co je proste neoddiskutovatelnej fakt, je ze se da za par kacek bejt v Male, shuttle boatem se priblizit na okolni ostrovy a fakt i ta jedina slusna plaz na Male je fakt krasna a cista. Si neverte, taky jsrm cekal humac, inu holt postnu po nedeli par fotek...


Prngr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 208
Registrován: 31. 07. 2009, 11:55
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Prngr »

o.k., pláž v male se ti líbila, ale prakticky na jakémkoliv jiném ostrově je i korálový útes - a to je o dva levely jinde

uff
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 50
Registrován: 05. 05. 2009, 10:57
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od uff »

No jasne, byl jsem omrknout i jiny mista. NERIKAM PRECE, ZE DOPORUCUJU BEJT V MALE, RIKAM JEN, ZE SE I MALEDIVY DAJI PORIDIT ZA PAR SUSNI A PLAZ V MALE JE KRASNA. TECKA... ;)

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

tak sa okplus vyznamenali (ak sa to este neopravi). po prevolani x desiatok eur som bookol za zostavajuce mile bobusovku, dal udaje na platbu a po mozno 15 dnoch namiesto slubenych 7 dosiel mail ze let zrusili a ked chcem iny den mam im ja zavolat a inak mile prepadnu. som v azii a tak som im poslal mail, ziadna odpoved. takze tolko asi...

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od dydzej »

MEA píše:tak sa okplus vyznamenali (ak sa to este neopravi). po prevolani x desiatok eur som bookol za zostavajuce mile bobusovku, dal udaje na platbu a po mozno 15 dnoch namiesto slubenych 7 dosiel mail ze let zrusili a ked chcem iny den mam im ja zavolat a inak mile prepadnu. som v azii a tak som im poslal mail, ziadna odpoved. takze tolko asi...

A pro nezavolas pres Skype? Na net jsi se evidentne dostal, kdyz pises sem. Zrusit let Ti muze kterakoliv aerolinka. Btw, volal bych jim uz po osmi dnech. :)


MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

dydzej píše:
MEA píše:tak sa okplus vyznamenali (ak sa to este neopravi). po prevolani x desiatok eur som bookol za zostavajuce mile bobusovku, dal udaje na platbu a po mozno 15 dnoch namiesto slubenych 7 dosiel mail ze let zrusili a ked chcem iny den mam im ja zavolat a inak mile prepadnu. som v azii a tak som im poslal mail, ziadna odpoved. takze tolko asi...

A pro nezavolas pres Skype? Na net jsi se evidentne dostal, kdyz pises sem. Zrusit let Ti muze kterakoliv aerolinka. Btw, volal bych jim uz po osmi dnech. :)

zasa hladat na japonskom vidieku netaren s setmi na skype volanie nie je az taka zabava. kvoli tomu som sem nedosiel...

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od outlier »

Docela by mě zajímalo, kdy už tohle zahlcení call centra ČSA skončí. Přece jenom už je 16 dní po deadlinu, ale já jsem už taky 8 dní nedostal odpověď na mail. Zajímalo by mě, jak to tam zpracovávají, jestli tam sedí někdo, kdo dává příchozím emailům prioritu nebo jedou jen jako standardní FIFO fronta :)

uff
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 50
Registrován: 05. 05. 2009, 10:57
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od uff »

koukam, ze jsem toho v Male na plazi moc nenafotil, ale aspon tahle fotka ukazuje, ze na mestskou plaz to celkem jde, ne? :)
Co se barvy more a pisku tyce, tak i v blbym Male, kde se da sehnat ubytko za babku, je more krasne modry a pisek bilej jak v Karibiku
Přílohy
plaz Male.jpg

uff
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 50
Registrován: 05. 05. 2009, 10:57
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od uff »

a takhle v Male cekaji mistnaci na tsunami... :)
Přílohy
plaz Male.jpg

romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od romul »

uff píše:koukam, ze jsem toho v Male na plazi moc nenafotil, ale aspon tahle fotka ukazuje, ze na mestskou plaz to celkem jde, ne? :)
Co se barvy more a pisku tyce, tak i v blbym Male, kde se da sehnat ubytko za babku, je more krasne modry a pisek bilej jak v Karibiku


Ano, to je beze sporu hezký, ale městské pláže mívají i tu nevýhodu, že se tam ve volných chvílích navalí davy místních a to na tamních ostrovech nehrozí. Jako řešení pro některé cestující to asi fungovat může a určitě to nezavrhuju. Při pohledu na momentální teplotu venku bych to měnil hned...

Prngr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 208
Registrován: 31. 07. 2009, 11:55
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Prngr »

vyměním to v únoru, to bude rozdíl teplot ještě vyšší

PETR2
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 70
Registrován: 07. 05. 2012, 14:08
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od PETR2 »

Ani jsem nepostřehl, že tento měsíc ještě neposlali statement. To už nebude chodit? Ani měsíčně? Nebo tím, že jsem vybral všechny míle, tak už mne neposlali?

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od firefly »

PETR2 píše:Ani jsem nepostřehl, že tento měsíc ještě neposlali statement. To už nebude chodit? Ani měsíčně? Nebo tím, že jsem vybral všechny míle, tak už mne neposlali?

Ani já jsem za září nedostala výpis. Nevím, jestli jsem někde přehlédla nějakou zprávu, že už to nebudou posílat?
Ale aspoň už jim tam funguje ta expirace mil u jednotlivých položek.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

mne vypis prisiel, svieti tam krasna cervena nula. aspon ze napokon vystavili aj tu druhu bonusovku, s ktorou to uz vyzeralo blede (vid vyssie).

lukaskr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 248
Registrován: 17. 05. 2009, 11:59
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od lukaskr »

V pátek mi přišel výpis s nulou, ale po přihlášení je tam těch 52300 co tam má být.


Odpovědět