OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Tonda 2 »

já už to vyřešil :)



Konečný zůstatek
14 699
Minulý zůstatek
114 177
Datum expirace všech mil*
30.6.2014
Počet mil k expiraci 1.10.2012
0


don_quijote
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 07. 2011, 18:14
Bydliště: Pitěr
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od don_quijote »

ziletka píše:
xmurphy píše:Delta nabízí partnerům pouze místa kategorie Low. Tedy ty, které ti u domestic awardů nabízí za 25k mílí (a těch je poslední dobou čím dál tím méně).

Diky, tak je tomu skutecne tak. Lety za 25k mili na webu Delty, jsou k dispozici za OK mile. Takze nakonec JFK-LAX a IAH-ATL-JFK taxy 159 CZK (+300 serv. poplatek)


ještě jeden dotaz ad Delta awardy za Ok Plus míle: jak je to s ostatníma destinacema mimo USA (myslím třeba Hawai, "Střední Amerika" :) ). Kolika milovej award musím najít na stránkách delty, aby bylo jasný, že si ho můžu nechat vystavit za OK Plus míle?

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

loupeznik píše:
MEA píše:Mate niekto nejaky tip co s +- 63000milami?

Taškent v C za 30k + 4,5k taxy. Ale jen teď v červnu.


vdaka, v uzbekistane mi raz na mesiac stacilo. to naopak kirgiz a najma tadzik mam ovela radsej. myslim, ze bucharu, chivu, samarkand a vyschnuty aral staci vidiet raz - tych idiotskych policajtov "uzbecke jedlicky" fakt nemusim... (tak ich volaju domaci, podla stromcekov)

xmurphy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 122
Registrován: 18. 01. 2011, 16:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od xmurphy »

don_quijote píše:
ziletka píše:
xmurphy píše:Delta nabízí partnerům pouze místa kategorie Low. Tedy ty, které ti u domestic awardů nabízí za 25k mílí (a těch je poslední dobou čím dál tím méně).

Diky, tak je tomu skutecne tak. Lety za 25k mili na webu Delty, jsou k dispozici za OK mile. Takze nakonec JFK-LAX a IAH-ATL-JFK taxy 159 CZK (+300 serv. poplatek)


ještě jeden dotaz ad Delta awardy za Ok Plus míle: jak je to s ostatníma destinacema mimo USA (myslím třeba Hawai, "Střední Amerika" :) ). Kolika milovej award musím najít na stránkách delty, aby bylo jasný, že si ho můžu nechat vystavit za OK Plus míle?


Vždy to musí být low award Delty.
Hawaii 70k v Y z Evropy, střední amerika 60k v Y.
Jde to najít zde: http://dmn.delta.com/skymiles/direct/charts/europe/ (vždy je tu částku potřeba vynásobit 2)

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od outlier »

flyingblue píše:
outlier píše:tak konečně jsem se z newsletteru OK Plus dozvěděl, kolik že mil mi to chtějí smazat - Počet mil k expiraci 1.10.2012: 105 053 To fakt bolí...


Vylet do Australie? :-)


Nejspíš to tak vypadá... akorát je to jen pro jednoho a samotnýmu se mi tam moc nechce... Uvidíme, co se mi podaří vytelefonovat. Když nic, tak holt si budu muset vzít 10000 na obleky nebo si za to půjčit auto...


MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

ja neviem ako to presne je ale: kes som sa pytal na mexiko za mile csa, pracovnicka linky mi ponukla len odlet z pariza a nic viac. datumy som mal hodne volne... povedala mi blbost ci nie? podla mna ak zaplatim taxy, mozem si dat aj vieden-xy-mexico city-chihuahua a naspak ak mam dost mili na mexiko - sedi ci sa mylim?

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od ziletka »

Mesic a pul zpatky mi nabizeli PRG-CDG-MEX s AF naprosto bez problemu na druhou pulku srpna a zacatek zari. Nakonec jsem kvuli poplatkum vzal MAD-MEX s AM.

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od outlier »

MEA píše:ja neviem ako to presne je ale: kes som sa pytal na mexiko za mile csa, pracovnicka linky mi ponukla len odlet z pariza a nic viac. datumy som mal hodne volne... povedala mi blbost ci nie? podla mna ak zaplatim taxy, mozem si dat aj vieden-xy-mexico city-chihuahua a naspak ak mam dost mili na mexiko - sedi ci sa mylim?


Je z velkých letišť jako je CDG dostupnost bonusovek lepší než z Prahy nebo ne?

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od honzeek1 »

outlier píše:
MEA píše:ja neviem ako to presne je ale: kes som sa pytal na mexiko za mile csa, pracovnicka linky mi ponukla len odlet z pariza a nic viac. datumy som mal hodne volne... povedala mi blbost ci nie? podla mna ak zaplatim taxy, mozem si dat aj vieden-xy-mexico city-chihuahua a naspak ak mam dost mili na mexiko - sedi ci sa mylim?


Je z velkých letišť jako je CDG dostupnost bonusovek lepší než z Prahy nebo ne?


Stale zalezi na dostupnosti "O" booking class na letu AF z CDG, takze je uplne jedno jestli zacinas v PRG nebo KSC :)

simon1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 14. 06. 2010, 19:03
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od simon1 »

Mám na účtu 16744 mil. Během tohoto roku už se nikam nechystám, takže víc nenasbírám. Míle mi propadnou v říjnu, takže bych je rád nějak využil. Máte někdo nějaký nápad, jak je využít. Nebo je to málo na to s tím udělat cokoliv?

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od happyna »

simon1 píše:Mám na účtu 16744 mil. Během tohoto roku už se nikam nechystám, takže víc nenasbírám. Míle mi propadnou v říjnu, takže bych je rád nějak využil. Máte někdo nějaký nápad, jak je využít. Nebo je to málo na to s tím udělat cokoliv?

Využít je ve výprodeji bonusových letenek :idea:

loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 626
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od loupeznik »

outlier píše:Je z velkých letišť jako je CDG dostupnost bonusovek lepší než z Prahy nebo ne?

V zásadě ano. Čím víc letů se kombinuje, tím je šance menší. Nejlepší je hledat to segment po segmentu. Už se mi kolikrát stalo, že zatímco dál z Paříže byly bonusovky dostupné, tak na segmentu PRGCDG ne.

karkulka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 04. 04. 2012, 15:38
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od karkulka »

Tak co CSA stahli nabidku elektro (2 dny po oznameni novych podminek...) a co letenka obvykle stoji zlomek co poplatky, tak moznosti opravdu moc neni... coz byl zrejme jejich cil.
Expirovat se mi je nechce nechat, jedine kloudne reseni mi pripada poridit manzelce k narozeninam let balonem, na ktery mi ale 10t mil chybi.
Nemate prosim nekdo 20t mil (CSA si strhava 50% z prevodu), ze byste mi je postoupili, treba za lahvinku dobreho vinka, ci neco jineho? (staci poslat zpravu, nejak se domluvime)
Dekuju,

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od outlier »

rastompk píše:
outlier píše:A co koupit a pak zrušit a přijít jen o 5 tis. mil? To by taky mělo fungovat, ne?


Tak to by som aj ja rad vedel co sa stane. Tj. ci sa zacne pocitat 24mesiacov od momentu kedy su spat pripisane na ucet alebo prepadnu hned ako sa pripisu spat na ucet lebo su starsie ako 24mesiacov.


Podle infolinky ČSA se mílím v tomhle případě vrátí původní platnost, takže si tím nepomůžete :(

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

ziletka píše:Mesic a pul zpatky mi nabizeli PRG-CDG-MEX s AF naprosto bez problemu na druhou pulku srpna a zacatek zari. Nakonec jsem kvuli poplatkum vzal MAD-MEX s AM.

kolko boli taxy k jednotlivym letom, ak sa smiem spytat?


Odpovědět