OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od dydzej »

OR píše:Muj mailovy vypis rika expirace - duben 2014. OK plus infolinka rika, ze je to mozna chyba a mozna taky ne : - )

Koncem kvetna bude pry kalkulacka na strankach, ktera to bude pocitat :- (


Presne tenhle udaj o expiraci mil se mi na aktualnim vypise zobrazuje take. Takze v tom maji doopravdy chaos.


dedik77
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 30. 01. 2012, 20:40
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od dedik77 »

Využijem miles OK Plus v 09/2012: KSC - PRG - GVA - MAD (stop over) - LPA, a nazpatek LPA - MAD - PRG - KSC.

Mam niekoľko otázok:

1). otazka
- prilet z KSC mam v nedelu
- odlet z PRG v pondelok (rozdiel viac nez 10 hod)
- mam preto narok na hotel ak letim v Business class? (niekde na fore som cital, ak niekto prestupoval v Soule (PRG - ICN - HNL) a jeho prestup bol dlhsi nez 8 hod ze mu KE dala hotel, pretoze mal bsns.

2). otazka
- odlet z MAD do LPA chcem stravit v Lounge, ale neviem aké su pravidlá. Tj. kedy tam môžem ísť (tj. koľko pred odletom) a pod. Zaroven ma zaujima salonky Iberie su dostupne aj pre ostatnych zakaznikov Skyteamu? http://www.skyteam.com/en/your-trip/Jou ... s-Airport/

3). otazka
- mate niekto skusenost s presvedcenim operatora callcentra, aby mi zpiatocny let presmeroval cez LIS? :-) alebo inou trasou ako je ta najblizsia?


Dakujem za rady,

E.

Lukino
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 136
Registrován: 20. 01. 2009, 10:08
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Lukino »

pěkné - kolik jsou taxy? díky

rastompk
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 08. 12. 2011, 10:32
Bydliště: CDG/ORY/BVA
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od rastompk »

dedik77 píše:1). otazka
- prilet z KSC mam v nedelu
- odlet z PRG v pondelok (rozdiel viac nez 10 hod)
- mam preto narok na hotel ak letim v Business class? (niekde na fore som cital, ak niekto prestupoval v Soule (PRG - ICN - HNL) a jeho prestup bol dlhsi nez 8 hod ze mu KE dala hotel, pretoze mal bsns.


hotel zadarmo na award letenku? tak to tazko. ani na PRG - ICN - HNL na award letenku ho nedostanes.

dedik77
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 30. 01. 2012, 20:40
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od dedik77 »

Lukino píše:pěkné - kolik jsou taxy? díky


4230 Kč/osoba + 300 Kč servisný poplatek čsa


PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od PDan »

dedik77 píše:Využijem miles OK Plus v 09/2012: KSC - PRG - GVA - MAD (stop over) - LPA, a nazpatek LPA - MAD - PRG - KSC.

Pekne, za kolik to bylo mil prosim ?

dedik77
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 30. 01. 2012, 20:40
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od dedik77 »

PDan píše:
dedik77 píše:Využijem miles OK Plus v 09/2012: KSC - PRG - GVA - MAD (stop over) - LPA, a nazpatek LPA - MAD - PRG - KSC.

Pekne, za kolik to bylo mil prosim ?


45 000 mil, zona 1 - zona 3, LPA patri Spanielsku a kedze su mi blizke vrtulaky, tak ATR z KSC som si nemohol nechat ujst :-) aj ked som v PRG, takze musim navstivit rodicov :-)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od prodejce »

tranzitní hotel ČSA na Kladně už je snad dokonce zavřenej...

don_quijote
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 07. 2011, 18:14
Bydliště: Pitěr
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od don_quijote »

Hm, tak jsem si říkal, že bych si na srpen zarezervoval letenky na víkend na CDG, trochu z nostalgie, trochu jako ticket do tomboly, kde se vyhrává sedačka na posledním letu OK a zjistil jsem, že za nejnižší tarif už nejsou vůbec žádný míle (slovy: nula). Pak jsem si ale uvědomil, že potom už to bude tak trochu jedno :)

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od ziletka »

Nemate nekdo prosim tip, jak vyuzit OK+ mile na letech Delty. Potrebuju se dostat kolem 19.8. z NYC do LAX a zpatky potom z IAH opet do NYC kolem 15.9. Na lince OK mi na tady ta data nic nenasly, zkousim ruzne kombinace (hledam to v kalendari na webu FlyingBlue, protoze Delta bonusovky normalne ukazuje, ale asi nejsou pro partnery ze ST) - nemate nekdo tip jak se alespon do LAX priblizit? Mam k dispozici pres 50tis. mil a chci je vsechny minout.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

ziletka píše:Nemate nekdo prosim tip, jak vyuzit OK+ mile na letech Delty. Potrebuju se dostat kolem 19.8. z NYC do LAX a zpatky potom z IAH opet do NYC kolem 15.9. Na lince OK mi na tady ta data nic nenasly, zkousim ruzne kombinace (hledam to v kalendari na webu FlyingBlue, protoze Delta bonusovky normalne ukazuje, ale asi nejsou pro partnery ze ST) - nemate nekdo tip jak se alespon do LAX priblizit? Mam k dispozici pres 50tis. mil a chci je vsechny minout.


Zkus treba Santa Anna airport :-)

xmurphy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 122
Registrován: 18. 01. 2011, 16:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od xmurphy »

Delta nabízí partnerům pouze místa kategorie Low. Tedy ty, které ti u domestic awardů nabízí za 25k mílí (a těch je poslední dobou čím dál tím méně).

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od outlier »

don_quijote píše:Hm, tak jsem si říkal, že bych si na srpen zarezervoval letenky na víkend na CDG, trochu z nostalgie, trochu jako ticket do tomboly, kde se vyhrává sedačka na posledním letu OK a zjistil jsem, že za nejnižší tarif už nejsou vůbec žádný míle (slovy: nula). Pak jsem si ale uvědomil, že potom už to bude tak trochu jedno :)


Možná dostaneš 1000 mil za rezervaci online - na to že to byle levná letenka v akci, tak to není tak špatný :) S mílema je prostě konec. Já když naposledy letěl CDG s Air France, tak jsem za jeden let dostal 188 a za druhej taky 0, to už vyjde nastejno.

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Tonda 2 »

jště zajímavější je,když si zarezervuješ třeba PRG-BKK-PRG za nula mil...

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

Tonda 2 píše:jště zajímavější je,když si zarezervuješ třeba PRG-BKK-PRG za nula mil...


Proc? Holt si musis koupit letenku ve vyssi tride :-)


Odpovědět