OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Night fly »

S drzosti sobe vlastni si dovoluji jeste jednou se obratit na p.t. cleny tohoto fora s prosbou o dva vouchery do lounge (vymenou za nejake vino ci neco ostrejsiho z me destinace (CAG)). Rodinna situace si vyzadala cestu v ponekud netradicnim stylu, pri niz mi je SEN karta M&M na...dve veci a obavam se, ze bez poradne predletove pripravy bych to nemusel prezit ve zdravi ;-) A zaroven slibuju, ze (aspon letos) uz tu s tim otravovat nebudu ;-)


Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Alexx »

Ve vláknu Nákup, prodej, převod mil jsem učinil nabídku na poměrně dost mil, takže pokud někdo kreativní vymyslí, co s nima, rád je odprodám.

hanez
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 39
Registrován: 16. 01. 2010, 13:43
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od hanez »

Zkoušel jsem poptat na leden až květen 2 letenky v business do San José, Panama City, Cancúnu, na Mauritius, Seychely nebo Zanzibar, do Denpasaru, Guayaquilu, na Arubu, St.Maarten nebo Curacao, ale marně, jen ekonomická třída. Mám RB kartu (dřív Citi), ale rychle se jí zbavím. :thumbdown:

velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od velpa.66 »

[quote="hanez"]Zkoušel jsem poptat na leden až květen 2 letenky v business do San José, Panama City, Cancúnu, na Mauritius, Seychely nebo Zanzibar, do Denpasaru, Guayaquilu, na Arubu, St.Maarten nebo Curacao, ale marně, jen ekonomická třída.

Jsem na tom podobně,proto se ptám jak to vypadá s letenkami do Asie SGN,TPE ,CGK, na konec ledna až března ? Má někdo momentálně zkušenost s dostupností?

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Fabo »

Zdar,

nema nekdo nejaky napad, jak bezbolestne a levne dostat na OK+ ucet tak 350-400 mil do max. dvou tydnu?

Nebo eventuelne zda by nekdo nebyl ochoten vystavit voucher na salonek za prislib vystaveni voucheru nekdy v budoucnu (do 2020).

Vec se ma totiz tak - mam 4650 mil na uctu, a v rijnu planovany odlet z Prahy. Nez OK+ zrusim a prejdu na jiny program, chtel bych ty mile nejak vyuzit, a ten salonek mi dava smysl, akorat tam je jediny problem s tim, ze dost mil budu mit az po tom danem letu.
Tak me napadlo, jestli nekdo treba nema mile, ktere expiruji v zari nebo rijnu a byl by ochoten to takhle "prodlouzit".

Prevod bohuzel neni reseni, pri minimalni hodnote prevodu 15k bodu by to bylo asi 6 tisic korun jen za prevod tam a zpatky. Leda by mel nekdo zbytecny body u nektereho z partneru, treba Shell. Ja bohuzel nemam.


beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od beardie »

SS ;-)

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od beardie »

zo slovenskej Shell karty sa uz nedaju posielat mile na CSA

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Fabo »

Fakt? OK+ web tvrdí, že áno

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od beardie »

hej hej, akurat mi dnes napadlo, ze by som zarovnal konto, ale slovenska infolinka neexistuje a na ceskej mi slecna/pani povedala, ze uz viac ako rok sa zo slovenskych shell kariet posielat neda, len z ceskych
poslal som maila na HD Shell SK, uvidime, co napisu, ale asi to tak bude, lebo v ponuke na slovenskom webe to uz v ponuke nie je

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

ahojte!
hrozí mi skapanie cca 110tis míl aeroflotu, tak to musím zachrániť. síce som a alitaliou momentálne v čile ale prd z toho, lebo vraj po tarife, za ktorý nie sú míle. otázka: ako zistím, keď sa preletím s čsa napríklad BTS-KSC keď to kupujem online, aký tarif je použitý?

musím mať niektorý z týchto z economy:
B, H, K, M, T, Y 100%
A, G, L, Q, U, X 50%

dík za radu, možno sem potom dám nejaké foto z WPU:) južnejšie to už nejde... teda okrem antarktídy...

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Fabo »

Asi len tak, ze si to skusis sparovat s cenou na matrixe, inak sa trieda z webu CSA zistit neda.

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MK »

MEA píše:ahojte!
hrozí mi skapanie cca 110tis míl aeroflotu, tak to musím zachrániť. síce som a alitaliou momentálne v čile ale prd z toho, lebo vraj po tarife, za ktorý nie sú míle. otázka: ako zistím, keď sa preletím s čsa napríklad BTS-KSC keď to kupujem online, aký tarif je použitý?

musím mať niektorý z týchto z economy:
B, H, K, M, T, Y 100%
A, G, L, Q, U, X 50%

dík za radu, možno sem potom dám nejaké foto z WPU:) južnejšie to už nejde... teda okrem antarktídy...


Mne hrozilo tez propadnuti 70k mil u SU, sehnat knihovaci tridu z webu CSA se nedalo..nebo mozna az v uplne poslednim kroku.. takze jsem porovnaval cenu s jinymi vyhledavaci a spolehal se na to, ze to tak web csa proda... moc destinaci za rozumnou cenu a v dane knihovaci tride abych neco vubec dostal nebylo.. nakonec jsem za 2.500 Kc koupil oneway PRGCDG pres web CSA, knihovaci trida U, operated by Air France.. KSC BUD BTS vse za 0%...a to i ten trochu drazsi tarif :(

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

Vdaka za odpovede, no pekne... moc ste ma nepotesili, je to dost naprd skusit nieco skyteamovske s milami najst na poslednu chvilu ked do 13.12. som v Chile a potom sa mi uz nejak labzovat po svete do konca roka nechce... Budem vdacny za akykolvek tip, dik! P.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

MK - tak mne sa podarilo kúpiť BTS-KSC v triede U čo by malo byť ok lebo:
http://www.aeroflot.ru/partners/airlines/16
síce ma to stálo 110evri čo je viac ako za 3 1/2 hodinový let zo Santiaga do Punta Arenas ale budiž

kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od kowal »

Kdyby někdo chtěl, nabízím tři vstupy do salonků v PRG.

Update. Nabídka již není aktuální.


Odpovědět