Karta Diners Club International

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od Fabo »

Mal som White, bez vstupov, ak boli na Classicoch tak potom sa ospravedlnujem za zle vyjadrenie.


wikiliki
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 10. 09. 2016, 13:49
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od wikiliki »

Pocujte viete o tom ze zmenili system odmenovania za body? Do 150e za kazde 3e 1 bod nad 150 za kazdych 6e bod. Ale mne to mesedi takcitak..nech ratam ako chcem. Ako ke mozne ze ked mi za 24h pribudne v spotrebe vyse 80e tak mj zaroven pribudne len 6 bodov ? Mne to nesedi. Mam Pure+

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od Tony Smoke »

wikiliki píše:Pocujte viete o tom ze zmenili system odmenovania za body? Do 150e za kazde 3e 1 bod nad 150 za kazdych 6e bod. Ale mne to mesedi takcitak..nech ratam ako chcem. Ako ke mozne ze ked mi za 24h pribudne v spotrebe vyse 80e tak mj zaroven pribudne len 6 bodov ? Mne to nesedi. Mam Pure+


https://www.dinersclub.sk/benefity/vernostny-program

za každých 15 EUR z transakcií uhradených Vašou kartou v rámci 1 zúčtovacieho obdobia získate 1 bod

wikiliki
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 10. 09. 2016, 13:49
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od wikiliki »

https://www.dinersclub.sk/benefity/vernostny-program

za každých 15 EUR z transakcií uhradených Vašou kartou v rámci 1 zúčtovacieho obdobia získate 1 bod
[/quote]


Zamerne som napisal ze mam Pure+ pretoze toto vo si poslal plati pre zakladne karty Pure. Od Pure+ je premium program kde je bodovanie ako pisem ja

wikiliki
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 10. 09. 2016, 13:49
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od wikiliki »

Okrem ineho to ingo na ich webe je bud cielene zavadzajuce alebo vysoko neaktualne.

Ja som im uz totiz pisal sxtymi bodmi ze mi to nesedei a toto je ich odpoved :


Tymto si Vas dovolujeme informovat, ze vernostne body mate pripisane spravne. V zmysle zmien platnych od 1.9.2016, sa Vam body pripisuju nasledovne:



Premium rewards

- za kazde 3 Eur sa Vam pripise 1 vernostny bod ( obrat do 300 Eur )

- za kazdych 6 Eur sa Vam pripise 1 vernostny bod ( obrat nad 300 Eur )



Club rewards

- za kazdych 12 Eur sa Vam pripise 1 vernostny bod

......

Takze az takto som sa dozvedel o tej zmene..na webe to stale nemaju... ale ani tymto novym prepoctom mi nesedi pridelovanie bodov...preto som chcel vediet vi aj niekto iny ma ten pocit...


Neskutocne som.sklamany. bral som si pure+ zato aby som bol v premiovom mode a zbieral body za 5e bod... od 1.9.2016 sk diners zmenil podmienky. Kazdy uz dostava 1 bod az za 12e... znasobene zbieranie bodov dostanu len ti ktori cerpaju uver... teda ti ktori nesplatia dlh po dobu bez urocneho obdobia... to je uplne chore....


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od whiskey »

Tak nam zapichli Diners na Slovensku. Dva mesiace od dorucenia papieroveho listu o vypovedani zmluvy by mala karta este platit, takisto je mozne este 2 mesiace cerpat nazbierane body.

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 950
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od maf »

Končia tento rok nie len na Slovensku, ale aj v Česku a Poľsku. Budúci rok končia v Rakúsku.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od whiskey »

Tak sa mi po roku podarilo urobit Austrianovu M&M MC. Som zvedavy, ako to s nimi pojde.
https://austrian-kreditkarte.com/
Pisu tam ze mila za 1.5EUR, v pripade nakupu na OS webe 1:1 dokonca. Musim este poriadne to ich poistenie prestudovat. Celkom dobra vec je aj C checkin vo VIE, dufam, ze sa bude dat aj priority na security tym padom nejak pouzit.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od Night fly »

whiskey píše:
11. 08. 2023, 12:44
Tak sa mi po roku podarilo urobit Austrianovu M&M MC. Som zvedavy, ako to s nimi pojde.
https://austrian-kreditkarte.com/
Pisu tam ze mila za 1.5EUR, v pripade nakupu na OS webe 1:1 dokonca. Musim este poriadne to ich poistenie prestudovat. Celkom dobra vec je aj C checkin vo VIE, dufam, ze sa bude dat aj priority na security tym padom nejak pouzit.
Je tam nejaka podmienka na rakusku adresu/trvaly pobyt?

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od whiskey »

Korespondecnu adresu som dal do roboty, takze ta je rakuska, ale trvaly pobyt vo formulari je slovensky, aj kopiu obcianskeho preukazu dostali samozrejme SK.

MadLi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 120
Registrován: 15. 02. 2009, 15:23
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od MadLi »

whiskey píše:
11. 08. 2023, 14:08
Korespondecnu adresu som dal do roboty, takze ta je rakuska, ale trvaly pobyt vo formulari je slovensky, aj kopiu obcianskeho preukazu dostali samozrejme SK.
Ale teda zamestnavatel je AT hej? Tym padom mas asi aj rakuske danove cislo dake asi?

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od whiskey »

MadLi píše:
12. 08. 2023, 10:35
Ale teda zamestnavatel je AT hej? Tym padom mas asi aj rakuske danove cislo dake asi?
Nepamatam si presne ten formular, ale sak si to skus bez odoslania vyklikat online, uvidis co tam je. Ja som to pozeral pred rokom, ked koncil diners, a vtedy si tam vedel zadat len AT IBAN, teraz normalne zozralo slovensky a zafungovalo.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od whiskey »

pohladal som ten formular doma, ziadne rodne ani danove cislo netreba, len datum narodenia si pytali.
OS_MM_kreditka.png

MadLi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 120
Registrován: 15. 02. 2009, 15:23
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od MadLi »

whiskey píše:
12. 08. 2023, 19:33
pohladal som ten formular doma, ziadne rodne ani danove cislo netreba, len datum narodenia si pytali.
OS_MM_kreditka.png
Tak som podal prihlasku, ako adresu som dal adresu znameho co byva v Rakusku, zamestnavatela mam ale v SR. Napisali mi ze treba este doplnit

- Gehaltszettel der letzten 3 Monate übersetzt auf deutsch oder englisch (keine Kontoauszüge)
- amtl. Lichtbildausweis (z.B. Reisepass),
- aktuellen Meldezettel Ihres Hauptwohnsitzes

S tym Meldezettel bude asi problem, viem spravit daku najomnu zmluvu ale neviem ci to bude stacit.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Karta Diners Club International

Příspěvek od whiskey »

MadLi píše:
30. 08. 2023, 09:17
Tak som podal prihlasku, ako adresu som dal adresu znameho co byva v Rakusku, zamestnavatela mam ale v SR. Napisali mi ze treba este doplnit

- Gehaltszettel der letzten 3 Monate übersetzt auf deutsch oder englisch (keine Kontoauszüge)
- amtl. Lichtbildausweis (z.B. Reisepass),
- aktuellen Meldezettel Ihres Hauptwohnsitzes

S tym Meldezettel bude asi problem, viem spravit daku najomnu zmluvu ale neviem ci to bude stacit.
1. vyplatna paska
2. oskenovany obciansky z oboch stran im stacil
3. toto odo mna nechceli, ako trvaly pobyt som dal SK, a je to aj na obcianskom. Meldezettel je oficialny dokument potvrdzujuci prihlasenie k pobytu, to nie je najomna zmluva. A chcu to k trvalemu pobytu, a ten si urcite do rakuska dat nechces :)


Odpovědět