Elektronické výpisy z OK Plus - 1000 mil bonus za aktivaci!

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Elektronické výpisy z OK Plus - 1000 mil bonus za aktivaci!

Příspěvek od Zlin142 »

Tak to vypadá, že i ČSA (konečně) došlo že elektronické výpisy z účtu jim budou šetřit poštovné a nám, klientům ubyde jedna otravná "papírová" pošta která plní schránky.
Příšel jsem na to víceméně náhodou a nevšimnul jsem si že by to byl jakkoli inzerováno. Nicméně pokud na www stránkách OK Plus zvolíte "změna profilu"


https://secure.csa.cz/cs/okplus/okplus_ ... _zmena.htm

zadáte členské číslo a PIN a ve formuláři který se vám následně otevře v části která se jmenuje "Vaše možnosti" jako formu zasílání výpisů z účtu zvolíte elektronicky, tak za první zapnutí zasílání elektronických výpisů z OK Plus získáte bonus 1000 mil.
Přesná citace která je tam uvedená: "Při prvním přepnutí na elektronické zasílání výpisů a novinek programu OK Plus vám bude na účet načten bonus v hodnotě 1000 mil. Následně je možné vrátit se k zasílání poštou nejdříve po uplynutí 6 měsíců."

:!: :wink:


MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

dalsich 1000bodu je bezva... vubec bezva ze CSA takove bonbonky nabizi..jine by to jen oznamili a trhnete si nohou kdyz nemate email...

stejne se mi to zdalo divne ze mi dopisy posilaly do bangkoku za 80kc za dopis...kolik lidi dostavali dopisy do zahranici¨¨???

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

MS743 píše:dalsich 1000bodu je bezva... vubec bezva ze CSA takove bonbonky nabizi..jine by to jen oznamili a trhnete si nohou kdyz nemate email...

stejne se mi to zdalo divne ze mi dopisy posilaly do bangkoku za 80kc za dopis...kolik lidi dostavali dopisy do zahranici¨¨???


Ja kdyz jsem studoval v Halifaxu v Kanade, tak me vypisi taky chodili az tam. Ale bylo to o neco min nez 80 CZK/dopis, myslim ze na obalkach bylo 25-30 CZK pokud to bylo neco vetsiho a normalne tak 12 CZK

january
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 71
Registrován: 14. 05. 2005, 02:21
Stav: Offline

Příspěvek od january »

Mě to do NYC taky docházelo, ale na cenu za dopis si už nepamatuji. Domnívám se, že hodně lidí papírové výpisy ani nečte. Pro ČSA to bude úspora a klient ocení nepřeplněnou schránku nepotřebnými výpisy. Tak proč to nevyužít, když za to navíc dostanu bonusové míle?

axen
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 06. 02. 2005, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od axen »

Ja si tu zmenu na elektronicky vypis provedl pred tydnem, zadne mile ale nacteny nebyly. Nevite nekdo jak dlouho to trva?


january
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 71
Registrován: 14. 05. 2005, 02:21
Stav: Offline

Příspěvek od january »

axen píše:Ja si tu zmenu na elektronicky vypis provedl pred tydnem, zadne mile ale nacteny nebyly. Nevite nekdo jak dlouho to trva?


Míle by měly být načteny ve výpisu za leden tzn. cca druhý týden v únoru.

january
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 71
Registrován: 14. 05. 2005, 02:21
Stav: Offline

Příspěvek od january »

january píše:Míle by měly být načteny ve výpisu za leden tzn. cca druhý týden v únoru.


Tak bonus už je na účtě.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

me uz take nacetly bonus 1000 mil na muj ucet, bylo to 22.01.

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Změnil jsem (asi před 10 dny) si to v profilu člena, ale bonus pořád nikde...

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Tak bonus už přišel. S ním také bonus za doporučení nového člena. :)

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

Nicolas píše:Tak bonus už přišel. S ním také bonus za doporučení nového člena. :)


Nechce CSA jeste dat 1000 za zaslani OK PLUS news emailem? ten papir clovek hned vyhodi a me treba to posilaji az do daleke asie.. to jsou naklady na nic

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

MS743 píše:
Nicolas píše:Tak bonus už přišel. S ním také bonus za doporučení nového člena. :)


Nechce CSA jeste dat 1000 za zaslani OK PLUS news emailem? ten papir clovek hned vyhodi a me treba to posilaji az do daleke asie.. to jsou naklady na nic


Souhlasim, 1000 mil bych za to nechtel, ale rad bych mel tu moznost aby to posilali emailem, treba pdf.

vcera me to prislo, precteno jsem to mel za 10 min a pak to slo do kontejneru na papir.

Myslim ze by takto usetrili hromadu nakladu a taky trochu tu prirodu.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Příspěvek od ziletka »

alesesl píše:
MS743 píše:
Nicolas píše:Tak bonus už přišel. S ním také bonus za doporučení nového člena. :)


Nechce CSA jeste dat 1000 za zaslani OK PLUS news emailem? ten papir clovek hned vyhodi a me treba to posilaji az do daleke asie.. to jsou naklady na nic


Souhlasim, 1000 mil bych za to nechtel, ale rad bych mel tu moznost aby to posilali emailem, treba pdf.

vcera me to prislo, precteno jsem to mel za 10 min a pak to slo do kontejneru na papir.

Myslim ze by takto usetrili hromadu nakladu a taky trochu tu prirodu.

Vím,že tohle vláknu už není zrovna aktuální, ale OK Plus se dá číst v pdf - http://www.csa.cz/cs/okplus/okplus_down ... er2007.pdf


Odpovědět