Miles and More - help

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
Erix8
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 30. 01. 2007, 18:25
Stav: Offline

Miles and More - help

Příspěvek od Erix8 »

Ahoj, mám takový malý problémek s M&M a zkouším, jestli by mi tady někdo náááhodou neporadil. V září jsem letěl s Lufthansou do Cancunu (PRG-FRA-MEX-CUN a zpátky). Na Ruzyni mě odchytla prima slečna, jestli prý nechci M&M kartičku. Souhlasil jsem, všechno jí vyplnil, vzal si temporary card a začal zvesela používat. Udělal jsem ještě pár dalších cest (PRG-ZRH-PRG se Swiss, PRG-MUN-CDG a zpátky s Lufthansou...) - ale plastová normální mi ani teď do konce ledna nedorazila. Psal jsem na M&M helpline a přišla mi jen taková automatická odpověď "až prolétáte 3000 miles, kartu vám zašleme, vydržte" - napsali mi 2x to samé... Myslíte, že existuje nějaká cesta, jak se dostat k reálné kartě a neztratit nelétané míle? Myslím, že slečna hosteska můj entry form nějak špatně předala bohužel. Přes www se dodatečně přihlásit nemůžu, takže zvažuju, že to nechám propadnout, udělám si novou temp-card a začnu nanovo :cry:


Jano
Stav: Offline

Re: Miles and More - help

Příspěvek od Jano »

Erix8 píše:Ahoj, mám takový malý problémek s M&M a zkouším, jestli by mi tady někdo náááhodou neporadil. V září jsem letěl s Lufthansou do Cancunu (PRG-FRA-MEX-CUN a zpátky). Na Ruzyni mě odchytla prima slečna, jestli prý nechci M&M kartičku. Souhlasil jsem, všechno jí vyplnil, vzal si temporary card a začal zvesela používat. Udělal jsem ještě pár dalších cest (PRG-ZRH-PRG se Swiss, PRG-MUN-CDG a zpátky s Lufthansou...) - ale plastová normální mi ani teď do konce ledna nedorazila. Psal jsem na M&M helpline a přišla mi jen taková automatická odpověď "až prolétáte 3000 miles, kartu vám zašleme, vydržte" - napsali mi 2x to samé... Myslíte, že existuje nějaká cesta, jak se dostat k reálné kartě a neztratit nelétané míle? Myslím, že slečna hosteska můj entry form nějak špatně předala bohužel. Přes www se dodatečně přihlásit nemůžu, takže zvažuju, že to nechám propadnout, udělám si novou temp-card a začnu nanovo :cry:


Nikam sa neponahlad. Odkladaj si vsetky BPs a vsetku korespondenciu s Miles & More a stale na nich tlac. PRG-FRA-MEX-CUN a spat je cez 10k mil. Neviem ako s amile rataju do Miles & More, ale aj kedby len 25% tak by si uz bol blizko k tym 3k mil.

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Příspěvek od RAdek »

Na webu si najdi reklamacni formular a posli ho na uvedenou adresu do nemecka s palubnima listkama. Psal jsem tam uz nekolikrat kvuli nenactenym milim za ubytovani a fungovalo to. Musi se ale prilozit originaly. Nejdriv si ale zavolej na helpline do Prahy na letiste, at se ti podivaji do systemu, jestli tam ty proleteny segmenty jsou nacteny ci ne. S tou papirovou kartickou to ale skutecne moc nefunguje.

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Před tím, než jim pošleš ty originály jak píše Radek, tak si je samozřejmě okopíruj...a pokud necheš utrácet za doporučený dopis do Německa, tak to pošli/předej českému zastoupení Lufthansy, kteří to dál pošlou sami...


Odpovědět