FlyingBlue vs OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
Marr3wk
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 123
Registrován: 11. 05. 2012, 09:24
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od Marr3wk »

nada píše:Aha, někde jsem četla, že je to za 5 000 mil. Letím PRG-BKK s aeroflotem v business.


V tom případě máš vstup do salonku v PRG a Moskvě (a nazpátek v BKK a Moskvě) v rámci letenky, nemusíš utrácet žádné míle.

Za 5 tisíc je vstup do salonku v PRG od OK Plus (využiješ, když letíš economy).


nada
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 28. 12. 2010, 13:19
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od nada »

Tak jsem to pochopila. A můžu do salonku PRG taky na míle od FB? Je to jedno, který program v rámci Sky Teamu? Na FB mám 3500 mil, na OK mě čeká uvítacích 2000 , protože jsem se nedávno zaregistrovala. A teď se rozhoduju, kam načíst ty další k použití v dalším roce.

Marr3wk
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 123
Registrován: 11. 05. 2012, 09:24
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od Marr3wk »

nada píše:Tak jsem to pochopila. A můžu do salonku PRG taky na míle od FB? Je to jedno, který program v rámci Sky Teamu? Na FB mám 3500 mil, na OK mě čeká uvítacích 2000 , protože jsem se nedávno zaregistrovala. A teď se rozhoduju, kam načíst ty další k použití v dalším roce.


Pokud vím, tak je tahle odměna jen u OK Plus.

nada
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 28. 12. 2010, 13:19
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od nada »

Diky. Tím je to vyřešené.

loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 622
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od loupeznik »

Za 15k mil se taky dá pořídit letenka po Evropě (u okplus).


velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od velpa.66 »

Za 15tis.MIL sice dostaneš bonusovou letenku,ale když zaplatíš taxy a příplatky tak tě vyjde dráž než jakákoliv letenka v akci.
Tak jak jsou nastavené nové podmínky OK PLUS nemá smysl dále zbírat míle.

loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 622
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od loupeznik »

Spíš by bylo korektní říct, že cena bonusovky se může blížit ceně letenky v akci (ale zase člověk není závislý na tom, jestli nějaká vhodná akce je nebo bude). Já jsem ale ne úplně pochopil to utrácení mil za salónek. To jako lidi si přivstanou a přijdou na Ruzyň o hodinu dřív, jen aby si dali chlebíček v salónku?

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

loupeznik píše:Spíš by bylo korektní říct, že cena bonusovky se může blížit ceně letenky v akci (ale zase člověk není závislý na tom, jestli nějaká vhodná akce je nebo bude). Já jsem ale ne úplně pochopil to utrácení mil za salónek. To jako lidi si přivstanou a přijdou na Ruzyň o hodinu dřív, jen aby si dali chlebíček v salónku?


Bezna populace pry chodi na letiste dve az tri hodiny predem ...

loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 622
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od loupeznik »

flyingblue píše:Bezna populace pry chodi na letiste dve az tri hodiny predem ...

Jo tak to mě nenapadlo. Koupáci, ne?

xkema
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 20. 01. 2011, 22:36
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od xkema »

Možná trošku mimo téma, omlouvám se...

Několikrát se mi povedlo zadat špatné heslo při přihlášení do Flyingblue, nevzpomněl jsem si ani na odpověď na pomocnou otázku.. moji blbost pls dále neřešte... :-)
ALE, za boha nemůžu přijít na to, jak zablokovaný účet zase odblokovat, nikde jsem nenašel žádný odkaz, nápovědu atd.. prostě jen "account is blocked"..
Asi bude logicky chyba někde mezi židlí a klávesnicí, ale prostě to nedokážu objevit, můžete mi prosím někdo pomoct a polopatisticky mě navést?

Díky moc.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

xkema píše:Možná trošku mimo téma, omlouvám se...

Několikrát se mi povedlo zadat špatné heslo při přihlášení do Flyingblue, nevzpomněl jsem si ani na odpověď na pomocnou otázku.. moji blbost pls dále neřešte... :-)
ALE, za boha nemůžu přijít na to, jak zablokovaný účet zase odblokovat, nikde jsem nenašel žádný odkaz, nápovědu atd.. prostě jen "account is blocked"..
Asi bude logicky chyba někde mezi židlí a klávesnicí, ale prostě to nedokážu objevit, můžete mi prosím někdo pomoct a polopatisticky mě navést?

Díky moc.


Zavolat na flying blue linku?

xkema
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 20. 01. 2011, 22:36
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od xkema »

Jasně,
to je varianta, ale spíše mi šlo o nějakou možnost, jak to udělat přes web ...
Nevíte někdo o něčem?
Díky

gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od gr09 »

Pres web to jde pomoci podpory, co maji na Facebooku.

Burito
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 88
Registrován: 17. 06. 2009, 23:30
Bydliště: Země
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od Burito »

loupeznik píše:
flyingblue píše:Bezna populace pry chodi na letiste dve az tri hodiny predem ...

Jo tak to mě nenapadlo. Koupáci, ne?

Nemusí to být koupáci. Při současné restriktivní politice OK Plus buď mám dost mil na Havaj, Střední Ameriku apod. nebo mám málo a expirují mi dřív než se naději. Po Evropě to fakt nemá smysl, tak proč nepřijít dříve na letiště a k onomu chlebíčku si nedopřát otevřeného baru. Je to smutné, ale pár tisícovek mil je kromě využití v salonku prakticky k ničemu.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: FlyingBlue vs OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

Burito píše:
loupeznik píše:
flyingblue píše:Bezna populace pry chodi na letiste dve az tri hodiny predem ...

Jo tak to mě nenapadlo. Koupáci, ne?

Nemusí to být koupáci. Při současné restriktivní politice OK Plus buď mám dost mil na Havaj, Střední Ameriku apod. nebo mám málo a expirují mi dřív než se naději. Po Evropě to fakt nemá smysl, tak proč nepřijít dříve na letiště a k onomu chlebíčku si nedopřát otevřeného baru. Je to smutné, ale pár tisícovek mil je kromě využití v salonku prakticky k ničemu.


OK Plus a Flying Blue nejsou jedine vernostni programy na svete. Dokonce nejsou jedine ani v ramci SkyTeamu.


Odpovědět