Prodej / koupě mílí OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Prodej / koupě mílí OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

cocik píše:2) I kdyz patrim k lidem, kteri nakup C/F letenek resi jednoduse telefonem prodejci v agenture (a chapu duvod flyingbluova povzdechnuti), tak je mi debata o tom, kdo je nebo neni socka, proti srsti. Zkusme to trochu kulturneji, prosim...


Pri "spravedlivem rozhorceni" jsem pouzil expresivnejsi vyraz.

Jinak pro me neni socka neni nekdo, kdo nema penize, ale nekdo, kdo se tak chova (takze se omlouvam podruhy, protoze jsem spravne mel pouzit vyraz "vychcanek").

sorry


salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: Prodej / koupě mílí OK Plus

Příspěvek od salamio »

Doufám, že to nebylo na mě! :twisted: :)
Jen jsem před čtyřmi a půl lety položil myslím legitimní otázku, jaká je hodnota jedné míle, obchodovat jsem s mílemi nechtěl (a ani jsem to nikdy nedělal). Jednou jsem to v žertu zmínil tady, jako reakci na přemrštěnou cenu míle v podání ČSA.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Prodej / koupě mílí OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

salamio píše:Doufám, že to nebylo na mě! :twisted: :)
Jen jsem před čtyřmi a půl lety položil myslím legitimní otázku, jaká je hodnota jedné míle, obchodovat jsem s mílemi nechtěl (a ani jsem to nikdy nedělal). Jednou jsem to v žertu zmínil tady, jako reakci na přemrštěnou cenu míle v podání ČSA.


Pokud to bylo na me, tak sem myslel toho, co se ptal bezprostredne pred mym prispevkem. Obvykle mrtvoly vlaken diskusi nevykopavam :silent:

Thorpedo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 28. 10. 2007, 09:50
Stav: Offline

Re: Prodej / koupě mílí OK Plus

Příspěvek od Thorpedo »

Chtel bych se zeptat, jestli se daji prevest mile bez poplatku (chce to po me 0,20 Kc/mili). Mame na uctech s pritelkyni dohromady na jednu letenku a chceme nekam vyrazit spolecne, takze bychom chteli mile preposlat na jeden ucet s tim, ze druhy z nas by si koupil standartni letenku za penize. Da se to nejak? Diky za odpoved

JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: Prodej / koupě mílí OK Plus

Příspěvek od JanoS »

Thorpedo píše:Chtel bych se zeptat, jestli se daji prevest mile bez poplatku (chce to po me 0,20 Kc/mili). Mame na uctech s pritelkyni dohromady na jednu letenku a chceme nekam vyrazit spolecne, takze bychom chteli mile preposlat na jeden ucet s tim, ze druhy z nas by si koupil standartni letenku za penize. Da se to nejak? Diky za odpoved

Bud zaplatis 0.20 Kc nebo 50% mil. Jina moznost neni.
Kolikze mate mil na uctech? Vyplati se to vubec?


Thorpedo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 28. 10. 2007, 09:50
Stav: Offline

Re: Prodej / koupě mílí OK Plus

Příspěvek od Thorpedo »

prave, ze se jedna o cca 8900 mil, ktery bychom radi prevedli, takze ani nejde zaplatit tech 50% a chce to po nas asi 1800 Kc za prevod. :problem:

kopi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 11. 02. 2009, 13:49
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Prodej / koupě mílí OK Plus

Příspěvek od kopi »

Thorpedo píše:prave, ze se jedna o cca 8900 mil, ktery bychom radi prevedli, takze ani nejde zaplatit tech 50% a chce to po nas asi 1800 Kc za prevod. :problem:

Tomu se bohužel nevyhneš...

Prngr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 208
Registrován: 31. 07. 2009, 11:55
Stav: Offline

Re: Prodej / koupě mílí OK Plus

Příspěvek od Prngr »

Tak vysoké poplatky za převod mi připadají dost trapné


Odpovědět