....a zhasne transparent pripoutejte se

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

OR píše:Tak to jsme si nerozumeli.
Muj telefon se v aircraft mode vypne. A to tak, ze uplne - to znamena, ze ani nezvoni, kdyz je na nem nastaveny budik, schuzka, neco v organizeru....


Jo, to jsem pochopil,proste telefon je jakoby vypnuty ale ostatni veci na nem jdou delat (predepisovat si sms,poznamky,poslouchat mp3 atd..) ALE stale je tam ta veta: Zakaz POUZIVANI mobilniho telefonu! Takze v podstate i to ze na nem neco budes delat je spatne. A je mi jasny ze to nijak neni nebezpecny proti pristrojum, ale jde o to ze (zvlast linky SVO) ti "vycurani" lide ukazou jako ze maji flight-mode a pritom treba ani nemaji,nemyslim ze je vubec mozne pri dnesnim trendu v mobilech aby letusky presne vedeli ktery telefon to ma jak vypnute apod. Nektere telefony kdyz pokazdy zapnes tak se zapnou automaticky do normal-mode a az kdyz zapnes flight-mode tak se jakoby vypne hledani signalu a vzhledem k tomu ze na start musi byt vsechny elektron.pristroje vypnute tak je pak jasny ze nejakou dobu to zapnuty je,ze jo.. Ale na nikoho neutocim ani nic nenamitam proti telefonum, ale kdyz litam soukrome tak uz jenom proto abych neprovokoval letusky,mam radsi pekne mobil uplne vypnuty prestoze mam flight-mode taky.
A uz se mi taky stalo ze mi pani na SVO ukazovala Nokii 3310 jak ho ma zapnuty a at se nebojim ze ho ma v rezimu off-line - at se prej klidne podivam ze to signal nema! :roll: :D


OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Příspěvek od OR »

No ten muj telefon se vypne, tak, ze se na nem neda delat nic a je opravdu zcela vypnuty.
A uprimne receno jsem rad, ze v letadle nemusim a ani nemuzu telefonovat, hrat si s mobilem, klepat do organizeru atd.

anny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 05. 07. 2007, 13:30
Oblíbené typy letadel: Boeing 777, 747
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od anny »

Telefon v modu flight mode či offline je normálně zapnutý telefon, můžete poslouchat mp3, hrát hry akorát je telefon vypnutý ze sítě jinak normálně funguje na to pozor.


Odpovědět