Skyteam - Round the world award rezervace

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
kilgore
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 120
Registrován: 13. 02. 2005, 18:45
Stav: Offline

Skyteam - Round the world award rezervace

Příspěvek od kilgore »

Nasel by se tu nekdo, kdo by byl ochotny a schopny mi pomoci s rezervaci round the world award letenky na Flying Blue (AF/KLM)? Pokousel jsem se to vykomunikovat s FB centrem, ale bohuzel :-(

* vyzaduji veskerou komunikaci pisemne (faxem nebo normalni postou!!! - v 21 stoleti)
* zda se ze nejsou schopni najit volna mista na letech, kde evidentne jsou (NWA mi ukazuje volne bonusove letenky na segmentu HKG-NRT a FB tvrdi ze nejsou)
* FB web je nepouzitelnej, neda se tam najit volne misto na jine lety nez AF nebo KLM
* AF/KLM office v Praze je bohuzel zrusenej a to co na letisti zbylo nema tohle v naplni prace.

:-(

Existuje nejaky nastroj, ktery by mi volna mista nasel? Nebo snad nejaky agent, ktery by to byl schopny pripravit, abych to do FB jen poslal? Pak by to snad zvladli ... Uz se o to snazim 2 mesice, ale porad bezvysledne.


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

Tak tohle by me taky zajimalo. Co se volnych bonusovych mist tyce, na ty existuje vyhledavac jmenem KVS, uz tu o nem proskocila diskuze, pohledej trochu a najdes. Bohuzel ale neni zadarmo. Jano o jeho fungovani vi vic nez ja.

FB web ti obcas nabidne i Alitalii, ale to je spis za trest nez za odmenu.

A jinak je fakt, ze co se zrusila kancelar na Vaclavaku, je veskera neelektronicka komunikace s FB na dve veci.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Skyteam - Round the world award rezervace

Příspěvek od Zlin142 »

kilgore píše:* vyzaduji veskerou komunikaci pisemne (faxem nebo normalni postou!!! - v 21 stoleti)
* zda se ze nejsou schopni najit volna mista na letech, kde evidentne jsou (NWA mi ukazuje volne bonusove letenky na segmentu HKG-NRT a FB tvrdi ze nejsou)
* FB web je nepouzitelnej, neda se tam najit volne misto na jine lety nez AF nebo KLM
* AF/KLM office v Praze je bohuzel zrusenej a to co na letisti zbylo nema tohle v naplni prace.


A já myslel, že OK Plus je vrchol zoufalství a horší to už být nemůže. :shock:

kilgore
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 120
Registrován: 13. 02. 2005, 18:45
Stav: Offline

Příspěvek od kilgore »

Ono to neni tak hrozne. Do ted jsem byl docela spokojen. Jak s bonusovejma letenkama, tak i s dalsima sluzbama. Ta pisemna komunikace se tyka jen te bonusove letenky okolo sveta, jinak samozrejmne na webu, nebo telefonem. A musim rict, ze i vsichni s kteryma jsem na FB toll free lince mluvil byli docela napomocni. Jenze Round-The-World je trochu neco jineho. A taky slozitejsiho.

Asi zkusim tedy ten KVS. Vim o nem, jenom mam doma Apple a tohle je Windows aplikace :-)

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Příspěvek od OR »

A co expertflyer? http://www.expertflyer.com/
Nevim, zkousel jsem kdysi demo, ale mohl by to umet taky. Pokud to vyzkousis, podel se o dojmy.


kilgore
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 120
Registrován: 13. 02. 2005, 18:45
Stav: Offline

Příspěvek od kilgore »

Tak jsem chtel vyzkouset ExpertFlyer a bohuzel ten neumi hledat bonus letenky pro KL, KE a CO, coz bych potreboval. Ale na jejich strankach je jedna zajimava informace. Tridy ktere jsou "bonusove" pro nektere spolecnosti. Zajima me business class, takze tohle muzu pouzit:

AF: O
NW: D

Nevite nekdo stejne tridy, ktere jsou business award pro CO, DL, KE a KL?

Take jsem stahnul KVS. Ten vyzaduje registraci, tak jsem se zaregistroval. Slibeny kod neprisel ani po 24 hodinach, jak tam bylo poznamenano.

Takze stale zadny velky pokrok :-(


Odpovědět