Koupě mílí

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Příspěvek od Zdenek »

to uz je treti provozovatel linky CSA ?


january
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 71
Registrován: 14. 05. 2005, 02:21
Stav: Offline

Příspěvek od january »

dubaf píše:paklize je N pravdepodobne levnejsi Nez B a potazmo Y tak tim hur...

N není nižší než B, je to za stejné peníze. K N se navíc připočítává 5% DPH.

dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od dubaf »

Tak to je dobre ze to neni klasicky Nkovy tarif ale special za cenu Bckoveho.. tedy za 50% mily bohuzel i se segmentem ale alespon za cenu Bckoveho ktery ti normalne prida 100% mil a radove v tarifni strukture je uplne jinde nez Nkove tarify. Jen nevim kolik ten Nkovy tedy stoji a jak dobre je to osetreno pri web rezervaci... Prijde mi ze web nerozpoznava jestli mas nejake pokracko nebo ne. Tedy jestli ti proda jen ten special nebo jestli nabidne vse co by se vlastne k prodeji nabizet bez pokracka nemelo. Nebo se to pak kontroluje u nastupu do busu? Rozumite mi? :)

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

dubaf píše:Tak to je dobre ze to neni klasicky Nkovy tarif ale special za cenu Bckoveho.. tedy za 50% mily bohuzel i se segmentem ale alespon za cenu Bckoveho ktery ti normalne prida 100% mil a radove v tarifni strukture je uplne jinde nez Nkove tarify. Jen nevim kolik ten Nkovy tedy stoji a jak dobre je to osetreno pri web rezervaci... Prijde mi ze web nerozpoznava jestli mas nejake pokracko nebo ne. Tedy jestli ti proda jen ten special nebo jestli nabidne vse co by se vlastne k prodeji nabizet bez pokracka nemelo. Nebo se to pak kontroluje u nastupu do busu? Rozumite mi? :)


Cesta z BRNA do PRG busem stoji 525 CZK roundtrip v Nku a 263 one way.

hell
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 23. 02. 2009, 14:06
Stav: Offline

Re: Koupě mílí

Příspěvek od hell »

Míle lze v OKplus už libovolně převádět mezi členy a tak mě napadá, že kdyby někdo chtěl levně prodat, darovat nebo za nějakou protislužbu věnovat 6000 mil, byl bych vděčen. Jestli se dobře dívám, do konce března si lze totiž vzít letenku do USA už za 30 000 mil (podobnou akci má tuším i MaM).


JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: Koupě mílí

Příspěvek od JanoS »

hell píše:Míle lze v OKplus už libovolně převádět mezi členy a tak mě napadá, že kdyby někdo chtěl levně prodat, darovat nebo za nějakou protislužbu věnovat 6000 mil, byl bych vděčen. Jestli se dobře dívám, do konce března si lze totiž vzít letenku do USA už za 30 000 mil (podobnou akci má tuším i MaM).

Za presun 6000 mili zaplatis 1200 kc. Do brezna musis i odletet, a je to limitovane jenom New Yorkem. Normalni bonusovka plati treba i na Hawaii, tahle zvyhodnena jenom do NY a jenom s CSA. Poplatky musis zaplatit, a ta letenka te vyjde minimalne na 6000.

hell
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 23. 02. 2009, 14:06
Stav: Offline

Re: Koupě mílí

Příspěvek od hell »

JanoS: díky za informace. Těch 1200,- bych za ty míle i dal, ale netušil jsem, že je to omezené jen na NY :(


Odpovědět