Půjčení vozu přes leteckou společnost

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Půjčení vozu přes leteckou společnost

Příspěvek od Don intanon »

Parkrat jsem si pujcil auto pres leteckou spolecnost - Hertz pres Ryan, Avis pres Sky a vlastne nikdy mi to nenabidlo vepsat clenske cislo skyteamu. Je vubec mozne nacitat mile, pokud je pujcovna zprostredkovana leteckou spolecnosti?


dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od dubaf »

Nevim jestli rozumim otazce.
Nevim jak u ostatnich *S ale jsi-li si clenem ok plus.. Muzes mit ruzne slevy na zapujceni plus mile na tvuj ucet ok plus! A naopak za mile si muzes pronajmout auto. Partnery CSA jsou momentalne Avis Sixt Hertz. A velmi brzy by melo uz jit zaridit si takovou rezervace rovnou online na webu CSA jako dalsi doplnek ke koupi letenky stejne jako vylepseni rezervaci hotelu...

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

Takto - pokud si pujcis vuz primo u Hertz dostanes mile a slevu.
Pokud si pujcis vuz u Hertz ale pres Ryan, nejakou slevu uz jsi diky tomu dostal, otazka zni - nalezi-li ti mile

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

ak nedostanes mile, tak posli kopiu dokladu o pozicani vozu do OK+, mali by ti mile pripisat dodatocne.

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

whiskey píše:ak nedostanes mile, tak posli kopiu dokladu o pozicani vozu do OK+, mali by ti mile pripisat dodatocne.


Ale otazka stale zni - mam na ty mile narok? Pokud objednavas pujceni na strankach Ryanu, neni tam ani kolonka na zadani members cisla.

Mysleno tak, ze v tuto chvili se Hertz deli o provizi s Ryanem a nechce se mu nadelovat dalsi benefity.


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

Don intanon píše:
whiskey píše:ak nedostanes mile, tak posli kopiu dokladu o pozicani vozu do OK+, mali by ti mile pripisat dodatocne.


Ale otazka stale zni - mam na ty mile narok? Pokud objednavas pujceni na strankach Ryanu, neni tam ani kolonka na zadani members cisla.

Mysleno tak, ze v tuto chvili se Hertz deli o provizi s Ryanem a nechce se mu nadelovat dalsi benefity.


ak je Hertz partnerom OK+, mas na tie mile narok, nech si si to auto poziciaval cez kohokolvek, za predpokladu, ze terms of service to explicitne nevylucuju. tak sa pozri do tych podmienok, a mal by si hned vediet, na com si.

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

Tak mile se nepripisuji.. V okamziku zapujceni vozu pres leteckou spolecnost dostava dostavate pry tak vyhodnou cenu, ze neni mozne pridat jeste mile.. Takze v zasade marketingova klasika - bud za plnou cenu pres oficialni zastoupeni ( s malou slevou pro cleny ok plus ad.) kde se nacitaji mile, nebo napr. pres Ryan ( daleko lepsi cena nez je sleva pro OK plus cleny ), ale bez mili.

Jano
Stav: Offline

Příspěvek od Jano »

Mozno v EU je to inak, ale tuna mam prakticky s kazdou autopozicovnou ucet a tam mam kolonku "Earning preference", kde mam NWA WorldPerks miles #123456789 a nech si poziciam to auto cez hocico tak sa mi mile vzdy pripocitaju do mojho NWA uctu.

Ceny su prakticky rovnake s tym, ze sa plati nejakych $0.5-$0.8 extra za kazdy den, ak idu mile na ucet. Obcas su nejake vyhody, ako napr kedze som NWA Gold tak mam odpusteny $50/rocne clensky poplatok do National Car rental Emerald klubu, co sa celkom hodi kedze od nich zvycajne dostavam auta, ktore maju najazdene menej ako 20k mil.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

Ja jsem tedka rezervoval vuz na internetu pres Argus Car Rental. Nakonec mi prisel email s tim ze jak priletim na Palma de Mallorcu, mel bych jit na prepazku SIXTu. Sixt je partnerem CSA. Tak uvidim jestli dostanu mile nebo ne. Cena pronajmu auta na PMI na jeden den v lednu byla 700 CZK i s taxama, pojistenim proti odcizeni, nehodam a neomezenyma km.

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

alesesl píše:Ja jsem tedka rezervoval vuz na internetu pres Argus Car Rental. Nakonec mi prisel email s tim ze jak priletim na Palma de Mallorcu, mel bych jit na prepazku SIXTu. Sixt je partnerem CSA. Tak uvidim jestli dostanu mile nebo ne. Cena pronajmu auta na PMI na jeden den v lednu byla 700 CZK i s taxama, pojistenim proti odcizeni, nehodam a neomezenyma km.


Jak Ti to dopadlo, nacetli Ti neco?

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

Don intanon píše:Jak Ti to dopadlo, nacetli Ti neco?


Nenacetli. dal jsem to do jejich systemu na online v OKPLUS a tam mi vyletelo, ze za tu cenu co jsem si pujcil auto (28 EUR all in) mi nenalezi zadne mile.

Dal jsem to uz neresil....

ALes


Odpovědět