Aeroflot ve SkyTeamu

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

pepa007 píše:víte někdo kolik má Aeroflot letadel? Na svým webu píšou že 90, což mi přijde podezřele málo. Myslel jsem že to mají podobně jako Český Dráhy s vagónama. Tj. že mají spoustu Tu-154 akorát nikdo neví kolik jich vlastně je a kde zrovna která je...

Jinak EBITDA 300 milionů dolarů na 90 letadlech je brutální. Teda pokud se těm jejich výkazům dá věřit...


:D :D no CD maji 7 Pendolin,to ostatni se neda povazovat za mejetek. Ja jsem se nejakou nahodou ocitl v pantografu a to by navrat do dob davno minulych :D , chtel jsem vyzkouset PID :) no more.

A ta jejich EBITBA.... :) to se neda brat uplne vazne. Kopec vlastnich letadel, nizke naklady na palivo a jak tady pisete,plus penize z preletu...

Swansong:to je vystizne.Jinak ja SU v SkyTeamu vitam. Proc ne? Rusko zije svym zivotem a maji vlastni pravidla.


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

Nevite nekdo proc soudruzi v CSA porad tedka hlasaji tyto veci

"Za lety s Aeroflotem nenáleží elitní bonus pro držitele Stříbrné nebo Zlaté karty OK Plus. Míle a segmenty s Aeroflotem se nezapočítávají do nároku pro získání Stříbrné a Zlaté karty OK Plus."

Vzdyt SU je tedka plnohodnotny clen, tak proc by clenove OK PLUS nemohli ziskat elite bonus nebo segmenty, pokud leti SU?

Dneska jsem telefonoval do OK PLUS a slecna mi potvrdila to co je v uvozovkach.

Nevi nekdy, kdy se toto zmeni?

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

Nevim, kdy se to zmeni u FFP CSA, ale FFP KL/AF uz lety se SU uznava i do statusu.

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

...to zase v ČSA zaspali dobu a nestačili ještě změnit postupy... :?


Odpovědět