CSA-VISA partnerska karta OK plus od Unicreditbank

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

CSA-VISA partnerska karta OK plus od Unicreditbank

Příspěvek od dubaf »

Tak novinka v OK plus:

http://www.unicreditbank.cz/cz/obcane/k ... a-csa.html

S kreditní kartou VISA/ČSA* získáte:

3000 mil při zřízení nové karty

2000 mil při zřízení dodatkové karty

500 mil za každých 1000 Kč zaplacených kartou ve Sky Shopu na palubách Českých aerolinií
100 mil za každých 1000 Kč zaplacených kartou v Duty Free Shopu Českých aerolinií na letišti v Praze a Karlových Varech
1 míli za každých 125 Kč zaplacených touto kartou kdekoli jinde
600 mil v případě, že za rok zaplatíte touto kartou nejméně 200 000 Kč
200 mil při obnově karty
řadu dalších výhod klasické kreditní karty, včetně doplňkové
služby Golf Package
5% slevu na zájezdy cestovní kanceláře ČSA Airtours
* platí pouze pro členy OK Plus s trvalým pobytem v České republice



Informace:

Telefon: 800 144 441
Internet: www.kreditni-karty.cz


Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

To si myslím, že je staronová karta. Pokračování spolupráce s HVB Bank i po sloužení s UniCredit Group. Předtím to byla taktéž VISA, podmínky se zdají být dost podobné.

dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od dubaf »

To je dost mozny ale s tim ze aktualne bude moznost oslovit vetsi cilovou skupinu ( klienty zaniknuvsi Zivnostenske banky ) viz historie UniCredit:

UniCredit Bank Czech Republic a.s. zahájila svoji činnost na českém trhu 5. listopadu 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky.

UniCredit Bank Czech Republic a.s. je silnou a rychle se rozvíjející bankou, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování a také se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.

Zákazníci UniCredit Bank mají, mimo jiné, možnost využívat nabídku služeb pro financování projektů ze strukturálních fondů EU nabízených prostřednictvím Evropského kompetenčního centra UniCredit Bank. V roce 2005 zahájila aktivní nabídku factoringových služeb dceřiná společnost banky, UniCredit Factoring (dříve HVB Factoring).

V oblasti služeb pro privátní klientelu je UniCredit Bank významným hráčem na trhu privátního bankovnictví, cenných papírů, kreditních karet a hypoték a velmi dobře si vede také v oblasti služeb pro zákazníky působících v oborech svobodných povolání (lékaři, soudci, advokáti, notáři apod.) Klientům těchto profesí se věnuje Kompetenční centrum pro svobodná povolání.

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Je to kreditní karta, můžeš být klientem KB nebo ČS a mít kreditku ze Citi. To že máš kreditní kartu, neznamená, že máš v té či oné bance účet.
Mimochodem ČSA/Citi má výhodnější podmínky pro získávání mil.

dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od dubaf »

to Nicolas:

Nevim na co reagujes nikdy sem netvrdil ze u nich musis mit ucet ani ze neexistuji jine cobrand kreditky:) Ale jak se rika nic proti nicemu!:)


Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

dubaf píše:To je dost mozny ale s tim ze aktualne bude moznost oslovit vetsi cilovou skupinu ( klienty zaniknuvsi Zivnostenske banky )l

Jen jsem myslel, že když jsi klientem nějaké banky, tak to znamená, že u ní máš účet.
A ta poznámka o Citi/ČSA nebyla reakce, to mě v té chvíli napadlo.
Ale omlouvám se, asi jsem to špatně pochopil.

dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od dubaf »

ne neblazni neomlouvej se to je v pohode! Myslel jsem to tak ze kdokoliv tedy asi nejvice klientu UniCredit banky co se obcas podivaji na jejich web at dik tomu ze pouzivaji elektronicke bankovnictvi anebo ze jim banka posila ruzne news tak se o tom dovedi... Samozrejme z druhe strany ok plus nabizi svym klientum tuhle kartu s tim ze si u UniCredit nemusi otevrit ucet atd... Myslel jsem to ciste tak ze je moznost oslovit vice lidi a to jestli uz nekdo tam ma ucet nebo ne neni rozhodujici. Pouze vychazim z predpokladu ze jiz stavajici klienti Unicredit tedy HVB plus nove vsichni od byvale Zivnobanky se o tom dozvedi dik propagaci samotne banky... Uz si rozumime?

Jinak sam Citi nemam ale co jsem slysel tak Citi nema zrovna nejlevnejsi sluzby a neni mezi lidmi moc popularni. Proto sem rad za kazdou alternativu kterou CSA nabizi... Nejde jen o to kolik mili za co dostanes ale jak se chova i banka samotna tedy jestli se ti ta karta vyplati vubec pouzivat. A v tom si myslim ze UniCredit je zajimavou alternativou k zminovane Citi...

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

Ja mam citi kartu CSA a jsem s nim nad miru spokojen. 1 mile za kazdyh 50 CZK placenych touto kartou. Kartu pouzivam vyhradne na ziskani mil a s tim spojenych bonusu. Vzdy platim na cas a od doby co me kartu vydali me byl zvysen muj disponibilni zustatek 2x. Momentalne jsem neco tesne pod 100 k CZK.

O HVB CSA karte jsem uvazoval nez byla na trhu CITI ale nakonec jsem o ni nezazadal, hlavne kvuli tomu ze clovek musi utratt 125 CZK za jednu mili, coz je hodne trapne.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Nicolas píše:Mimochodem ČSA/Citi má výhodnější podmínky pro získávání mil.


To bych si nebyl tak jistý. HVB měli do konce roku 2007 asi půlroční akci že bylo 5 mil za každých 125 utracených Kč. Citi mají naprosto katastrofální a neprofesionální customer service (a to jsem u nich nemusel nic reklamovat, kartu mi nikdo nezneužil apod.), pochybné (rozuměj žádné) zabazpečení karet pro online platby, pozdě zasílané výpisy z karet, nevýhodné směnné kurzy atd.
Pokud máš kartu OK Plus přímo na kreditce citi tak spolupráce ČSA s Citi je naprosto zoufalá

dubaf píše:Citi nema zrovna nejlevnejsi sluzby


Nemá. Jednak mají naprosto zlodějské úrokové sazby - spolehlivě nejvyšší mezi kreditkami v ČR (vyšší už mají je jen lichváři a la Provident Financial) o čemž jsem se jednou přesvědčil když jsem nějak blbě zaplatit splátku a ta přišla po datu splatnosti a z nedoplatku, resp. pozdní platby cca. 6000 jsem měl úrok za měsíc asi 800 (protože se ti zúročí celá částka kterou máš "protočenou", tzn. i před datem splatnosti) .
Pokud si dáváš sakra pozor, tak je to v pohodě, ale jakmile něco prošvihneš nebo tak něco tak tě hned pěkně hustě osolí.

dubaf píše:Vzdy platim na cas a od doby co me kartu vydali me byl zvysen muj disponibilni zustatek 2x. Momentalne jsem neco tesne pod 100 k CZK.


Jenom si dávej pozor až budeš žádat o hypo nebo úvěr, protože vysoké úvěrové rámce na kreditce ti samy o sobě kazí bonitu.


Já jsem jeden čas měl obě. Jak HVB (nyní UniCredit) tak Citi, ale Citi jsem ke konci roku zrušil a vrátil, protože jsem s nimi byl velmi nespokojen.
Jsem rád, že ČSA zase spolupracují i s jinou bankou, protože z mojí zkušenosti jim Citi dělají jen špatné jméno.

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Zlin142 píše:
Nicolas píše:Mimochodem ČSA/Citi má výhodnější podmínky pro získávání mil.

To bych si nebyl tak jistý. HVB měli do konce roku 2007 asi půlroční akci že bylo 5 mil za každých 125 utracených Kč. Citi mají naprosto katastrofální a neprofesionální customer service (a to jsem u nich nemusel nic reklamovat, kartu mi nikdo nezneužil apod.), pochybné (rozuměj žádné) zabazpečení karet pro online platby, pozdě zasílané výpisy z karet, nevýhodné směnné kurzy atd.


Nevím, když máš Zlatou Citi kartu, tak máš vstupní bonus 10000 mil po prvním nákupu kartou / UniCredit Visa: 3000 mil při zřízení nové karty. 4 Míle za každých 100 Kč zaplacených touto kartou / 1 míli za každých 125 Kč zaplacených touto kartou. Ke každému výročí používání karty získáte 500 mil / 200 mil při obnově karty. Ostatní parametry mi připadají srovnatelné. A u Citi Gold máš první 3 měsíce 5 mil za každých 100 Kč. Ale je samozřejmě jen dobře, že ČSA (OK Plus) spolupracují s více bankami.
Tu kartu (Citi Gold Master Card) mám nově, do call centra jsem volal 2×, takový průměr zatím. Jinak jestli nebudu spokojen, tak se po roce té karty vzdám... Poplatky nejsou levné, z bankomatu vybírám s mou standardní kartou, Citi mám pouze na platby kartou.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Nekecej, že jsi jim zaplatil 2500 Kč za "Gold"... :roll: BTW, vybírat cash z bankomatu s kreditkou je největší blbost co lze s kreditkou udělat protože tam se ti to začne úročit okamžitě.

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Ano, zaplatil. Ale asi ji budu mít jen jeden rok. Znovu se mi nechce platit 2500 Kč. 10000 mil ale bodne... Jinak za hotovost z bankomatu je úrok 3,5% :!:

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Zlin142 píše:Nekecej, že jsi jim zaplatil 2500 Kč za "Gold".


Zajímalo by mě, kolik stojí Visa HVB (UniCredit)? Mílově se mi to nejeví výhodnější, tak možná finančně.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

Zlin142 píše:Nekecej, že jsi jim zaplatil 2500 Kč za "Gold"... :roll: BTW, vybírat cash z bankomatu s kreditkou je největší blbost co lze s kreditkou udělat protože tam se ti to začne úročit okamžitě.

Doufám, že nemyslíš kreditky obecně. Já se svou běžně v zahraničí vybírám a vybraná částka i poplatek se mi zahrnuje do částky, kterou můžu splatit bez úroků (za 15-45 dní).


Odpovědět