Star Alliance - který program nemaže míle?

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
antonin.klamt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 28. 02. 2008, 21:21
Stav: Offline

Star Alliance - který program nemaže míle?

Příspěvek od antonin.klamt »

Existuje nějaký Frequent Flier od společností ze Star Alliance, který nikdy nevymaže nalétané míle, tak jako to děla např. OK Plus....např. Mile-More maže po 3 letech..


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4155
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

OK Plus mile neexpiruju? To mi je novinka, som si myslel, ze v statemente je vzdy polozka "miles to expire".

Nepoznam v *A nejaky FFP, kde by mile expirovali. Ale ak napr. v M&M nalietas minimalne striebornu kartu, tak ti mile expirovat nebudu, pokial ju mas.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

Neexpiruje napr. Flying Blue, ale ten neni ve *A ;-) Za podminky, ze tam mas aspon jednu aktivitu za tri roky.

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Příspěvek od OR »

Ve Flying Blue musi byt aspon jednou za 3 roky prolet. Doporuceni clena, spani v hotelu nebo vyplneni ankety na webu nestaci.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

OR píše:Ve Flying Blue musi byt aspon jednou za 3 roky prolet. Doporuceni clena, spani v hotelu nebo vyplneni ankety na webu nestaci.


I tak je to lepsi nez expirace mil po trech letech...


dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od dubaf »

Ok plus mile take NEEXPIRUJI!!! za stejne podminky jako u Flying blue ( alespon jeden let za 3 roky ). Co se zohlednuje kazdy rok na novo je pocet mil/segmentu za kalendarni rok tedy narok na silver gold a nove platinum card..

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

dubaf má pravdu, já bych jenom dodal, že není nutný prolet, ale jedna aktivita za 3 roky.

antonin.klamt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 28. 02. 2008, 21:21
Stav: Offline

Příspěvek od antonin.klamt »

Tak jsem prolezl snad vsechny terms & conditions spolecnosti ze Star...Nejvyhodnejsi se mi v tomto smeru zda Air Canada, kde pri alespon jedne aktivite za rok (i hotely, resto..) expiruji mile az po 7 letech...

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4155
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

antonin.klamt píše:Tak jsem prolezl snad vsechny terms & conditions spolecnosti ze Star...Nejvyhodnejsi se mi v tomto smeru zda Air Canada, kde pri alespon jedne aktivite za rok (i hotely, resto..) expiruji mile az po 7 letech...


Pokial nelietas naozaj vela, a chces nejaky zmysluplny *A status, najrychlejsi *G je v BMI. Naviac su tam pekelne vyhodne award letenky za miles&cash.

just my 2 cents.

masterview
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 30. 07. 2007, 13:25
Bydliště: LKRA
Stav: Offline

Re: Star Alliance - který program nemaže míle?

Příspěvek od masterview »

No BMI s jejich Diamond clubem mě pěkně vypekli. Při vstupu do jejich programu měli promo, že když do 31.3.09 s nimi poletím, tak dostanu jako bonus 9000 destinations miles. Tak jsem jenom kvůli tomu při cestě do USA to natrasoval z DUB do WAS přes LHR, kdy ten segment DUB - LHR byl s BMI. A výsledek? Žádnejch 9000 majlí jsem nedostal a na dotaz mailem nikdo neodpovídá. Bezva FFP.


Odpovědět