FF novacek

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od whiskey »

masterview píše:Ahoj

mel bych taky dotaz. Nejsem v zadnem FFP (letam vetsinou s LCC) ale ted letim do USA s US Airways (Star Alliance), tak bych si asi ucet zridil. Koupil jsem is letenky v akci z DUB do WAS, ale v matrixu nevidim knihovaci tridu, jenom ze to je trida Coach. Muzu nejak zjistit, jakou tridu mam a jestli nejake mile dostanu?
Asi bych se zaregstroval do Miles a More u Lufthansy, prece jenom je pravdepodobnejsi, ze poletim priste s LH nez s US. Jo a jestli je nejaky bonus pro stavajiciho clena, ze pozve do FFP novacka, tak napiste, necham se pozvat a vylepsim vam ucet :)


niekde vlavo hore pod cenou v matrixe mas "booking details" alebo take nieco podobne, to ked kliknes, tak ti napise detaily, vratane fare. V principe plati, ze prve pismeno nazvu fare je booking class. T.j. mas napr fare VWANTOC, tak je to booking class V.


masterview
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 30. 07. 2007, 13:25
Bydliště: LKRA
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od masterview »

whiskey píše:
masterview píše:Ahoj

mel bych taky dotaz. Nejsem v zadnem FFP (letam vetsinou s LCC) ale ted letim do USA s US Airways (Star Alliance), tak bych si asi ucet zridil. Koupil jsem is letenky v akci z DUB do WAS, ale v matrixu nevidim knihovaci tridu, jenom ze to je trida Coach. Muzu nejak zjistit, jakou tridu mam a jestli nejake mile dostanu?
Asi bych se zaregstroval do Miles a More u Lufthansy, prece jenom je pravdepodobnejsi, ze poletim priste s LH nez s US. Jo a jestli je nejaky bonus pro stavajiciho clena, ze pozve do FFP novacka, tak napiste, necham se pozvat a vylepsim vam ucet :)


niekde vlavo hore pod cenou v matrixe mas "booking details" alebo take nieco podobne, to ked kliknes, tak ti napise detaily, vratane fare. V principe plati, ze prve pismeno nazvu fare je booking class. T.j. mas napr fare VWANTOC, tak je to booking class V.


tak matrix mi ukazuje 1x trida V, 2x trida S a 2x trida L. Takze asi dostanu vicemene pendrek. No ale co chtit za ty penize, ta letenka nestala ani 4000. :)

JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od JanoS »

V = 100% proletene vzdalenosti
S = 50% proletene vzdalenosti
L = 125 mili
Takze to mozna nebude az tak spatne ;)

masterview
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 30. 07. 2007, 13:25
Bydliště: LKRA
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od masterview »

No, ted jsem koukal na FFP od BMI (Diamond club) a pro noveho clena nabizi vstupni bonus 9000 mil. To je hezka pozornost. Mate s timhle FFP nekdo zkusenost?

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od whiskey »

masterview píše:No, ted jsem koukal na FFP od BMI (Diamond club) a pro noveho clena nabizi vstupni bonus 9000 mil. To je hezka pozornost. Mate s timhle FFP nekdo zkusenost?


neviem, ci nebudu chciet od teba adresu v UK. Ale inak sa to oplati, rozhodne najlahsi *G, a perspektiva stat sa M&M Senatorom, ked LH zozerie BD.


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od prodejce »

já myslím, že správné řešení tohoto problému je poradit se se svým prodejcem letenek a on ti doporučí nejvhodnější FF program bez nutnosti pracně shánět info na různých fórech a neúplných webech. :idea:

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od Zlin142 »

prodejce píše:já myslím, že správné řešení tohoto problému je poradit se se svým prodejcem letenek a on ti doporučí nejvhodnější FF program


:lol: :lol: :lol: To má být nějaký předčasný aprílový džouk? :?

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od prodejce »

Zlin142 píše: :lol: :lol: :lol: To má být nějaký předčasný aprílový džouk? :?


.. proč by to měl být džouk :?:

masterview
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 30. 07. 2007, 13:25
Bydliště: LKRA
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od masterview »

prodejce píše:já myslím, že správné řešení tohoto problému je poradit se se svým prodejcem letenek a on ti doporučí nejvhodnější FF program bez nutnosti pracně shánět info na různých fórech a neúplných webech. :idea:



Hehe, pobavil jsi. Jako sorry, ale podle me maji mistni FFP guru daleko vetsi prehled, nez prodejci. Z jednoducheho duvodu, prodejci je nabizeji, ale mistni litaci je pouzivaji. A v to je propastny rozdil.

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od Smurfx »

prodejce píše:já myslím, že správné řešení tohoto problému je poradit se se svým prodejcem letenek a on ti doporučí nejvhodnější FF program bez nutnosti pracně shánět info na různých fórech a neúplných webech. :idea:


:D Ha, to je opravdu vtip dne.

Vždy když kupuju letenky někam přes prodejce, tak mám pocit, že ani pořádně neví, co FF program je.

Diví se, když chci vyšší knihovací třídu kvůli načítání mil. Diví se, že když je na výběr víc letů za podobnou cenu, tak si vybírám let. společnost kvůli mílím a bonusům.

Zeptat se, jaký FF program by byl nevhodnější, by znamenalo odpověď pokrčením ramen, nechápavým výrazem a větou "v tomto Vám nepomohu".

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od prodejce »

Smurfx píše: :D Ha, to je opravdu vtip dne.

Vždy když kupuju letenky někam přes prodejce, tak mám pocit, že ani pořádně neví, co FF program je.

Diví se, když chci vyšší knihovací třídu kvůli načítání mil. Diví se, že když je na výběr víc letů za podobnou cenu, tak si vybírám let. společnost kvůli mílím a bonusům.

Zeptat se, jaký FF program by byl nevhodnější, by znamenalo odpověď pokrčením ramen, nechápavým výrazem a větou "v tomto Vám nepomohu".


.. to zní jako by bylo třeba, abys urgetně změnil svého prodejce letenek!!!

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od Smurfx »

prodejce píše:
Smurfx píše: :D Ha, to je opravdu vtip dne.

Vždy když kupuju letenky někam přes prodejce, tak mám pocit, že ani pořádně neví, co FF program je.

Diví se, když chci vyšší knihovací třídu kvůli načítání mil. Diví se, že když je na výběr víc letů za podobnou cenu, tak si vybírám let. společnost kvůli mílím a bonusům.

Zeptat se, jaký FF program by byl nevhodnější, by znamenalo odpověď pokrčením ramen, nechápavým výrazem a větou "v tomto Vám nepomohu".


.. to zní jako by bylo třeba, abys urgetně změnil svého prodejce letenek!!!


Zatím jsem se vždy setkal s podobnými lidmi, v různých agenturách :)

Ale klidně mi pošli SZ s kontaktem a mohu začít využívat tvých služeb... :wink:

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od context »

Smurfx píše: :D Ha, to je opravdu vtip dne.


môj predajca v prvom rade rieši svoj zisk / svoje záujmy, svoju lenivosť a nezáujem a zákazník je mu ukradnutý... aj tak letenku zaplatí, tak načo míle resp. iná zbytočná robota :?

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Míle za dotazníky

Příspěvek od vita »

Máte nějakou reálnou zkušenost se ziskem mil za vyplňování různých elektronických dotazníků (E-rewards, e-miles), jak to umožňuje Delta? Jsem zaregistrován v obou programech, ale k mílím mám zatím ještě hodně daleko :)

ok
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 171
Registrován: 28. 01. 2003, 08:59
Bydliště: Morgantown
Stav: Offline

Re: FF novacek

Příspěvek od ok »

Ja jsem dostal za pul roku od e-rewards 3000 SkyMiles, rocni predplatne Flying magazine a dva parfemy :) Vyplati se to jen kdyz clovek vsechno odklika co nejrychleji bez cteni, natoz premysleni. Jinak by to za ten cas asi nestalo. e-miles taky mam, ale brzo to zrusim, za stejnou dobu jsem dostal 500 mil...


Odpovědět