Jak si OK Plus ukládá hesla?

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Jak si OK Plus ukládá hesla?

Příspěvek od tygrlive »



HNF
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 107
Registrován: 17. 01. 2009, 17:52
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Jak si OK Plus ukládá hesla?

Příspěvek od HNF »

No, to je sice hezke, ale v cem je problem ?
Priklad : Jaroslav Novak si vymysli ausgerechnet moje OKplus ID. Objedna si bonusovou letenku na jmeno Jaroslav Novak, posle mile na konto Darine Novakovy, a necha si poslat mixer Phillips na adresu Novak, Jablonova 10, Praha 10. Pak zmeni email pro zasilani vypisu, takze se o tom nedovim. Dovim se o tom az se budu hlasit na OKplus, coz delam tak jednou za pul roku. Zjistim ze mile jsou fuc, pochopim jak se to stalo, zavolam fizle protoze skoda je vetsi nez 5000 a tudiz jde o trestny cin, a napisu reklamaci OKplus, kde jim prislibim publicitu v pripade zamitnuti.
Hotovo, vyreseno. Novak se moji adresu dozvi u soudu, takze to ze si ji precet na webu OKplus stejne nic nezmeni.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Jak si OK Plus ukládá hesla?

Příspěvek od Globik »

HNF píše:No, to je sice hezke, ale v cem je problem ?
Priklad : Jaroslav Novak si vymysli ausgerechnet moje OKplus ID. Objedna si bonusovou letenku na jmeno Jaroslav Novak, posle mile na konto Darine Novakovy, a necha si poslat mixer Phillips na adresu Novak, Jablonova 10, Praha 10. Pak zmeni email pro zasilani vypisu, takze se o tom nedovim. Dovim se o tom az se budu hlasit na OKplus, coz delam tak jednou za pul roku. Zjistim ze mile jsou fuc, pochopim jak se to stalo, zavolam fizle protoze skoda je vetsi nez 5000 a tudiz jde o trestny cin, a napisu reklamaci OKplus, kde jim prislibim publicitu v pripade zamitnuti.
Hotovo, vyreseno. Novak se moji adresu dozvi u soudu, takze to ze si ji precet na webu OKplus stejne nic nezmeni.

Pokud je Tvým koníčkem podávání trestních oznámení, návštěvy policie a soudů a podávání reklamací a FF program máš jen tak, bez toho, že ty míle zrovna v nějakou chvíli potřebuješ použít, tak samozřejmě problém žádný není. Domnívám se ale, že drtivá většina ostatních členů programu má jiné koníčky a priority a problém by jím tím vznikl. Ještě že mám momentálně na účtě 0 mil! :D

HNF
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 107
Registrován: 17. 01. 2009, 17:52
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Jak si OK Plus ukládá hesla?

Příspěvek od HNF »

Globík píše:Pokud je Tvým koníčkem podávání trestních oznámení, návštěvy policie a soudů a podávání reklamací a FF program máš jen tak, bez toho, že ty míle zrovna v nějakou chvíli potřebuješ použít, tak samozřejmě problém žádný není. Domnívám se ale, že drtivá většina ostatních členů programu má jiné koníčky a priority a problém by jím tím vznikl. Ještě že mám momentálně na účtě 0 mil! :D

Proc mluvis o konicku ? Je tvym konickem jit si vybrat kapesne do banky kdyz mas nekam jet ? Neni, proste je to potreba udelat. Detto trestni oznameni ktere bude potreba k reklamaci. K zadnemu soudu bys nemusel. Soud je veci CSA ktere si nechalo ukrast mile.
Nikomu by zadny problem nevznikl. Reklamace je otazkou jednoho mailu a to bys koukal jak rychle by ti ty body vratili.
Nebo bys snad chtel autentizacni kalkulator nebo posilani hesla SMSkou co jenom zdrzuje a stoji prachy jako v kazde spravne paranoidni ceske bance ? Nikde jinde to nemaji.
Priklad : Komercni banka mi vratila moje prachy ktere si nechala ukradnout do 14 dnu, a zcela bez kecu. Poslali mi emailem papir ktery chteli podepsat a nafaxovat. Nejvetsi orisek bylo najit fax :lol:
Vyzyvam te, ukradni mi mile kdyz je to tak snadne !


Odpovědět