Převod mil OK Plus - prosím poraďte

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Michal1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 74
Registrován: 03. 05. 2008, 23:31
Stav: Offline

Re: Převod mil OK Plus - prosím poraďte

Příspěvek od Michal1 »

to Petrak3: v pohode, nic osobniho, je mi to samozrejme jedno - ale nepripada mi, ze by Vam "o pitome mile vubec neslo" a ze byste byly temi poslednimi, kdo ted mysli na penize...
Asi to tedy opravdu nejspis nepochopim.
Spis mi to z predchozi diskuze pripada uplne naopak.

Ale je mi po tom houby, koneckoncu je tohle server o letadlech a letectvi, takze uz se radeji nebudu vyjadrovat ohledne mil zemreleho, ktere mozna propadnou, ale mozna take ne....

Mnoho stesti :?


petrak3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 15. 05. 2008, 12:51
Stav: Offline

Re: Převod mil OK Plus - prosím poraďte

Příspěvek od petrak3 »

To Michal1: Ano máte pravdu v tom, že to nejspíš nepochopíte...připadat Vám může cokoliv. Nemá cenu se s Vámi o podobné věci dohadovat, ono totiž už to, že soudíte cizího člověka, o něčem vypovídá... Příště než něco plácnete, pořádně se nad sebou zamyslete, co píšete...každý člověk totiž nemá srdce z kamene a číst to není zrovna příjemné. Nejlepší bude, když si podobné komentáře necháte pro sebe a nebudete se vůbec vyjadřovat! I když člověk chce či nechce, jednou se stejně musí do tvrdé reality vrátit a žít dál, a po roce truchlení na to má celkem právo, nemyslíte!?
P.S.: Já vím, že to je forum o letadlech a letectví, spíš Vám by se to mělo denně připomínat!

I tak Vám přeji vše dobré.

Odpovědět