US Airways Dividend Miles

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od Globik »

pavelpmi píše:Já jsem zase na nervy z US:

Problém je, že United změnily čísla letů LAX-HNL a zpět, a zatímco na jedné rezervaci (obě stejné, dělané v jednom okamžiku) došlo bez problémů ke změně čísla letu, u druhé prostě lety, jejichž čísla teď neexistují, z rezervace vypadly. Takže jedna je teď PMI-LAX-HNL a druhá jen PMI-LAX.

Když se na druhou stranu dívám na web United, se kterými máme letět z LAX do HNL, je tam všechno Confirmed (teda i včetně tří variant návratu z HNL, i prvních dvou zamítnutých při rezervaci bonusových letenek). Ale zase pod kódem LH byla donedávna u druhé rezervace cesta HNL-LAX-FRA-PMI a teď je tam místo toho LHR-LAX a LAX-FRA-PMI.

Takže teď mám zas o zábavu postaráno. :evil:

Podobné jsem řešil o den dříve (viz viewtopic.php?f=8&t=6705&start=15), letenka UA, operováno LH. Prostě americký bordel :twisted:


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od Globik »

Get a 75% bonus when you share miles*

Feel like sharing? Between April 4 and May 14, 2011, share miles and the recipient will automatically get a 75% bonus - up to 50,000 miles - and the bonus won‘t cost you a dime!

Lima
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 06. 11. 2006, 17:11
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od Lima »

uz zasa maju akciu tentoraz 100% bonus na max 50k mil. (spolu je to 100k)

Tentoraz uz mi neujdu, chcem vyskusat ake je cestovat v bus.class.

Pomoc Guruovia

mam problem :oops: , potrebujem siroke sedadlo, 20" mi rozhodne nestaci (v econmy obidva armresty hore a mi to este nestaci)

Kukal som na Singaporair aka je sance ze aspon jeden seat long-haul dostat na november 30" :clap: by bodlo na mojich skoro 180 kil.
A bude tam surcharge za 77W?

Ostatne spolocnosti maju 18"-20" sirku sedadla mate nejaky tip na inu *alliance carrier so sirokym sedadlom (TK?)?

Potrebujem vypadnut longhaulovo z Europy celkom jedno kam ale prefernces mam na (DPS,MNL, prip. SouthAm), tipy ?

Routingom u mna medze sa nekladu.

meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od meir13 »


mvalent
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 24. 03. 2011, 15:13
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od mvalent »

meir13 píše:Jinak znovu akce pro "mílaře"
http://www.usairways.com/en-US/dividend ... =USBuyCCLP


Dá se někde najít jejich mílový kalkulátor? Již od malička toužím po TAHITI a nevím jaký je u US koeficient přepočtu. Jaký mají mílový požadavek na bonusovou letenku do této destinace z ČR?

Už jsem našel z Europe to TAHITI = 100 000 miles (cca 1300 doláčů=cca 23 000 Czk)


neuromancer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 123
Registrován: 16. 09. 2007, 00:50
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od neuromancer »

mvalent píše:Dá se někde najít jejich mílový kalkulátor? Již od malička toužím po TAHITI a nevím jaký je u US koeficient přepočtu. Jaký mají mílový požadavek na bonusovou letenku do této destinace z ČR?

Už jsem našel z Europe to TAHITI = 100 000 miles (cca 1300 doláčů=cca 23 000 Czk)


Jestli mohu 2 poznámky: Vyhodit 100 000 majlí za let v economy na Tahiti je obrovská škoda, když v C je to 120 000 a ve F 150 000. Rozdíl v ceně koupených majlí minimální, ovšem v komfortu maximální :mrgreen: Ale co je horší, pokud vím, tak na PPT lítá ze Star Alliance jenom Air New Zealand asi 3-4 týdně, takže s dostupností letů to určitě nebude jednoduché. V každém případě hodně štěstí ať to vyjde, vloni jsem si Austrálii ve F za US Airways míle + Fiji dost užil, třeba se konečně dokopu ke trip reportu.

meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od meir13 »

Souhlas .V zásadě je škoda míle používat na jiné třídy než C a F.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2204
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od pavelpmi »

100 000 mil je za 1478 USD, je třeba přičíst 7,5 % daň.

Přesně tak jak píše neuromancer, rozdíl mezi 100 a 120 tisíci mílemi je minimální, taky bych to nazval vyhozením 100 tisíc mil, když se dá za 120 letět v C. Ale před plánováním Francouzské Polynésie bych asi doporučil znovu přečíst cocikův megareport.

neuromancer: Můžu se zeptat, co to bylo za aerolinie a jaká byla dostupnost? Taky výhledově o něčem podobném uvažuju, i když mně by stačilo v C. :angel: Před rokem jsem se díval, a u Thai bylo celkem dost možností. Děkuju.

neuromancer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 123
Registrován: 16. 09. 2007, 00:50
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od neuromancer »

pavelpmi píše:neuromancer: Můžu se zeptat, co to bylo za aerolinie a jaká byla dostupnost? Taky výhledově o něčem podobném uvažuju, i když mně by stačilo v C. :angel: Před rokem jsem se díval, a u Thai bylo celkem dost možností. Děkuju.


Můžete :wink: dobrý odhad, byly to Thai a dostupnost v listopadu 2010 celkem OK, i to vystavení proběhlo rychle během 30 min. telefénování. Taxy cca 100$ na osobu. Letenku SYD-NAN jsem dokoupil od Pacific Blue, na award letenku to šlo jedině šílenou oklikou přes Auckland a pouze v economy.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2204
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od pavelpmi »

Neuromancer: děkuju. A trip report bychom určitě ocenili. :wink:

mvalent
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 24. 03. 2011, 15:13
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od mvalent »

No cena je to super. PPT nebo Nandi plánuji jako sen uz dlouho. Koupil uz někdo z Vás tyto mile?

neuromancer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 123
Registrován: 16. 09. 2007, 00:50
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od neuromancer »

mvalent píše:No cena je to super. PPT nebo Nandi plánuji jako sen uz dlouho. Koupil uz někdo z Vás tyto mile?


Když si projdete předcházející příspěvky, tak zjistíte, že ano, určitě pavelpmi, já osobně jsem jich koupil na 2 účty 150 000, díky bonusu jich bylo vlastně 300 000.

meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od meir13 »

Ted jde najednou na jeden ucet 50K+50K koupit a pak si nechat od nekoho 50K+50K venovat(gift), bohuzel ten to musi zakoupit. Ja bych s timto jeste pockal. V zari ma byt GS jako kazdy jiny rok.

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od honzeek1 »

meir13 píše:Ted jde najednou na jeden ucet 50K+50K koupit a pak si nechat od nekoho 50K+50K venovat(gift), bohuzel ten to musi zakoupit. Ja bych s timto jeste pockal. V zari ma byt GS jako kazdy jiny rok.



Co je GS?

meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Re: US Airways Dividend Miles

Příspěvek od meir13 »

Grand Slam. Kazdorocni promo.


Odpovědět